Beoordeeld als een 9+
Gratis verzending vanaf € 100,00
Een partner in plaats van een verkoper
Ergens anders goedkoper? Neem contact op!
Specificaties
| Aantal gaspitten | 0 zone(s) |
|---|---|
| Aantal elektronische kook zones | 4 zone(s) |
| Positie brander/kookzone 1 | Links achter |
| Voedingsbron brander/kookzone 1 | Electrisch |
| Vermogen brander/kookzone 1 | 2200 W |
| Kookzone 1 boost | 3700 W |
| Positie brander/kookzone 2 | Links voor |
| Voedingsbron brander/kookzone 2 | Electrisch |
| Vermogen brander/kookzone 2 | 2200 W |
| Kookzone 2 boost | 3700 W |
| Positie brander/kookzone 3 | Rechts achter |
| Voedingsbron brander/kookzone 3 | Electrisch |
| Vermogen brander/kookzone 3 | 2200 W |
| Kookzone 3 boost | 3700 W |
| Positie brander/kookzone 4 | Rechts voor |
| Voedingsbron brander/kookzone 4 | Electrisch |
| Vermogen brander/kookzone 4 | 2200 W |
| Kookzone 4 boost | 3700 W |
| Flexibele kookzone | Ja |
| Aantal flexibele kookzones | 2 zone(s) |
| Boost functie | Ja |
| Aantal vermogenniveau's | 17 |
| Soort bediening | Touch |
| Controle positie | Voorkant |
| Ingebouwd display | Ja |
| Timer | Ja |
| Restwarmte-indicator | Ja |
| Kinderslot | Ja |
| Makkelijk schoon te maken | Ja |
| Automatisch uitschakelen | Ja |
| Aangesloten lading (elektrisch) | 7400 W |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Breedte | 816 mm |
| Diepte | 527 mm |
| Hoogte | 51 mm |
| Snoerlengte | 1,1 m |
| Installatie compartiment breedte | 78 cm |
| Installatie compartiment diepte | 50 cm |
| Type brander/kookzone 1 | Groot |
| Kookzone 1 vorm | Rechthoekig |
| Type brander/kookzone 2 | Groot |
| Kookzone 2 vorm | Rechthoekig |
| Type brander/kookzone 3 | Groot |
| Kookzone 3 vorm | Rechthoekig |
| Type brander/kookzone 4 | Groot |
| Kookzone 4 vorm | Rechthoekig |
| Combi-zone | Ja |
| Frame kleur | Roestvrijstaal |
| AC-ingangsfrequentie | 50 – 60 Hz |
| Aan/uitschakelaar | Ja |
| Gewicht | 15,8 kg |
| Installatie compartiment diepte (min) | 49 cm |
| Installatie compartiment diepte (max) | 50 cm |
| Gewicht verpakking | 19,6 kg |
| Flexibele kookzone type | Bosch FlexPlus Zone |
| Aantal gelijktijdig te gebruiken kookzones | 4 |
| Materiaal pannensteun | Keramisch |
| Certificering | AENOR, CE |
| Electronische ontsteking | Nee |
| Aangesloten lading (gas) | 0 W |
| Breedte verpakking | 953 mm |
| Diepte verpakking | 603 mm |
| Hoogte verpakking | 126 mm |
| Boost flexibele kookzone 1 | 3300 3700 W |
| Afdekplaat | Nee |
| Boost flexibele kookzone 2 | 3300 3700 W |
| Visbrander | Nee |
| Veiligheidsklep | Nee |
| Garantieperiode | 2 jaar |
Persoonlijk en klantgericht
Vader en zoon samen begonnen onder de naam WitgoedTrade. Inmiddels is het team uitgebreid met collega’s en zijn onze middelen een stuk uitgebreider. Via onze website’s zijn we vindbaar en in onze showroom kunnen we laten zien wat de mogelijkheden zijn. Middels onze eigen bezorgservice komen de apparaten bij u aan en mocht u nog een vraag hebben dan zit er gedurende kantooruren iemand voor u klaar om alle vragen te beantwoorden.
Wij zijn er voor u
Heb je een een vraag over een product? Wij helpen je graag verder in tot de beste keuze te komen.
Scherpe prijzen
Wij kunnen bijna altijd mee met de scherpste prijs, en als we dit niet kunnen dan denken we mee naar een mooiere of betere oplossing.



