60 x 45 cm, 44 L, 900 W, 40-230°C, 220-230 V, 50 Hz, 16 A, Hydrolytisch, Zwart, 454 x 594 x 570 mm, 35.9 kg
Beoordeeld als een 9+
Gratis verzending vanaf € 100,00
Een partner in plaats van een verkoper
Ergens anders goedkoper? Neem contact op!
Beschrijving
AutoPilot 15
Twijfel je aan de bereidingswijze van een bepaald gerecht? Grote kans dat de ideale instellingen ervan staan opgeslagen in de AutoPilot functie van de oven. Het enige dat je dan hoeft te doen is één van de 15 automatische programma’s selecteren en het gewicht aangeven, waarna automatisch de juiste temperatuur en baktijd worden ingesteld. Gegarandeerd makkelijk in gebruik, zonder uitzoekwerk of kans op mislukken.
Verzinkbare draaiknoppen
Om je oven te reinigen, druk je op de knoppen en ze blijven ingedrukt. Je oven heeft nu een vlak oppervlak dat je gemakkelijk kan reinigen. Eenmaal schoon, kun je de knoppen opnieuw indrukken… of ze verzonken laten voor een esthetisch ontwerp!
Eenvoudig tussendoor schoonmaken
Is je microgolf maar licht bevuild en wil je hem snel weer schoon hebben? Plaats dan een kopje water met een druppel afwasmiddel in de microgolf. Voeg een kleine lepel toe. Vervolgens stel je de microgolf in op 600 W gedurende 5 minuten. Laat de deur daarna nog 3 minuten dicht. Het milieuvriendelijke schoonmaaksysteem zorgt ervoor dat je aangekoekte etensresten in je microgolf daarna snel en makkelijk schoon kunt vegen.
Specificaties
| Totale binnen capaciteit (ovens) | 44 l |
|---|---|
| Totaal vermogen van de oven | 900 W |
| Netto capaciteit oven | 44 l |
| Grill | Ja |
| Magnetronbereiding | Ja |
| Zelfreinigend | Ja |
| Heteluchtgrillen | Ja |
| Aantal magnetron energie niveaus | 5 |
| Soort reiniging | Hydrolytisch |
| Soort bediening | Draaiknop, Touch |
| Ingebouwd display | Ja |
| Type beeldscherm | LED |
| Snoerlengte | 1,8 m |
| Netbelasting | 3350 W |
| AC-ingangsspanning | 220 – 230 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Installatie compartiment breedte | 56,8 cm |
| Installatie compartiment diepte | 55 cm |
| Installatie compartiment hoogte | 45,2 cm |
| Nismaat | 594 mm |
| Diepte | 570 mm |
| Hoogte | 454 mm |
| Gewicht | 35,9 kg |
| Gewicht verpakking | 40,2 kg |
| Snelle hitte | Ja |
| Maximum temperatuur (convectie) | 230 °C |
| Controle positie | Voorkant |
| Deurscharnieren | Neer |
| Kinderslot | Ja |
| Breedte verpakking | 670 mm |
| Diepte verpakking | 700 mm |
| Hoogte verpakking | 550 mm |
| Deuropening oven | Deur naar beneden klappen |
| Pizzafunctie | Ja |
| Stoom koken | Nee |
| Bosch-technologieën (koken) | Automatische piloot |
| Aantal kookprogramma\'s | 15 |
| Indrukbare knoppen | Ja |
| Aantal On Screen Display-talen | 8 |
| Garantieperiode | 2 jaar |
| Knopenkleur | Zwart |
| Type grill | Grill met 2 circuits |
| Minimum temperatuur (convectie) | 40 °C |
| Kleurnaam | Zwart |
| Minimale bescherming van zekering | 16 A |
Persoonlijk en klantgericht
Vader en zoon samen begonnen onder de naam WitgoedTrade. Inmiddels is het team uitgebreid met collega’s en zijn onze middelen een stuk uitgebreider. Via onze website’s zijn we vindbaar en in onze showroom kunnen we laten zien wat de mogelijkheden zijn. Middels onze eigen bezorgservice komen de apparaten bij u aan en mocht u nog een vraag hebben dan zit er gedurende kantooruren iemand voor u klaar om alle vragen te beantwoorden.
Wij zijn er voor u
Heb je een een vraag over een product? Wij helpen je graag verder in tot de beste keuze te komen.
Scherpe prijzen
Wij kunnen bijna altijd mee met de scherpste prijs, en als we dit niet kunnen dan denken we mee naar een mooiere of betere oplossing.








