De inbouwmagnetron voor een 45 cm nis: voor het extra snel ontdooien, opwarmen en bereiden van gerechten.
• Hetelucht: perfecte resultaten op één niveau dankzij een optimale warmteverdeling.
• Auto Pilot15: dankzij 15 vooringestelde automatische programma’s is elk gerecht een succes.
• Lcd-functiedisplay, wit: gemakkelijk in gebruik dankzij de directe toegang tot extra functies, temperatuuraanbeveling en temperatuurindicatie.
• Verzinkbare draaiknoppen: maakt de voorkant van je oven stijlvol en makkelijk schoon te maken.
• Roestvrijstalen binnenruimte: maak de binnenkant makkelijk schoon dankzij het gladde oppervlak zonder scherpe randen.
Beoordeeld als een 9+
Gratis verzending vanaf € 100,00
Een partner in plaats van een verkoper
Ergens anders goedkoper? Neem contact op!
Beschrijving
Technische Data
Type magnetron: ……………………………………. Magnetron met bakoven
Soort besturing: …………………………………………………….. Elektronisch
Afmetingen (hxbxd): …………………………………………454x594x570 mm
Afmetingen binnenruimte hxbxd: …………………… 220 x 420 x 420 mm
Lengte elektriciteitssnoer: ……………………………………………….180 cm
Nettogewicht: ………………………………………………………………..35.9 kg
Brutogewicht: ………………………………………………………………..41.4 kg
EAN-code: …………………………………………………………4242005477159
Maximaal vermogen: ……………………………………………………….. 900 W
Aansluitvermogen: ………………………………………………………….3350 W
Minimale smeltveiligheid: …………………………………………………… 16 A
Spanning: ………………………………………………………………….220-230 V
Frequentie: …………………………………………………………………….. 50 Hz
Type stekker: ……………….Schuko-/Gardy. met aarding (meegeleverd)
Meegeleverde toebehoren: …………………………………………1 x Rooster
Verwarmingssystemen en functies:
– Compacte combi-magnetron met de verwarmingssystemen: magnetron, Hetelucht, Infra-circulatiegrill, Grootvlakgrill, Warmhouden
– Max. vermogen: 900 W | 5 magnetronstanden (90 W, 180 W, 360 W, 600 W)
– Magnetron apart of in combinatie te gebruiken.
– Grill 1,75 kW – Grill met magnetronstanden 90 W, 180 W, 360 W, 600 W te combineren
– Temperatuurregeling van 40 °C tot 230 °C
– 4 ontdooi-en 3 kookprogramma’s met de magnetronfunctie, 8 programma’s voor de combinatiefunctie
Design:
– Grote roestvrijstalen ovenruimte, glaskeramische bodem
– Handgreep Comfort:
– Inhoud: 44 liter
– Lcd-display
– Te verzinken draaiknoppen, Touch Control bediening, Bediening met draaiknoppen
– Touch Control bediening
– Elektronische klok
– Gebruiksvriendelijke elektronica: bijzonder eenvoudig te bedienen
– Auto Pilot, 15
– Snel voorverwarmen
– Ledverlichting
– Roestvrijstalen ventilator
– Klapdeur Reiniging:
– Cleaning Assistance (hydrolyse reiniging)
Toebehoren:
– Rooster veiligheid/ zekerheid:
– Deurcontact schakelaar
– Kinderbeveiliging
– Geforceerde koeling met naventilatie Technische specificaties:
– Afmetingen (hxbxd): – 454 x 594 x 570 mm
– Inbouwmaten (hxbxd): – 450 – 458 x 560 – 568 x 550 mm
– Lengte aansluitsnoer: 1,8 m
– Aansluitwaarde: 3,35 kW
– Nominale spanning: 220 – 230 V
Specificaties
| Kleur van het product | Roestvrijstaal |
|---|---|
| Magnetronvermogen | 900 W |
| Soort bediening | Draaiknop, Touch |
| Ingebouwd display | Ja |
| Deurscharnieren | Neer |
| Verlichting binnenin | Ja |
| Type beeldscherm | LCD |
| Snoerlengte | 1,8 m |
| Netbelasting | 3350 W |
| Breedte | 594 mm |
| Diepte | 570 mm |
| Hoogte | 454 mm |
| Geïntegreerde klok | Ja |
| Soort klok | Elektronisch |
| Aantal automatische programma's | 15 |
| AC-ingangsspanning | 220 – 230 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Stroom | 16 A |
| Gewicht | 36,3 kg |
| Gewicht verpakking | 41,8 kg |
| Vermogen grill | 1750 W |
| Deur open mechanisme | Touch |
| Deur openen | Deur naar beneden klappen |
| Deurkleur | Zwart |
| Ontdooifunctie | Ja |
| Aantal kookprogramma's | 3 |
| Automatische kookfunctie | Ja |
| Hoeveelheid ontdooïngsprogramma's | 4 |
| Installatie compartiment breedte | 56 cm |
| Installatie compartiment diepte | 55 cm |
| Installatie compartiment hoogte | 45,8 cm |
| Bosch-technologieën (koken) | Auto Pilot 15 |
| Afmetingen binnenkant (B x D x H) | 420 x 420 x 220 mm |
| Binnenmateriaal | Roestvrijstaal |
| Klok functie | Ja |
| Aantal lampen | 1 gloeilamp(en) |
| Type lamp | LED |
| Type stekker | Type F |
| Kinderslot | Ja |
| Timer | Ja |
| Type timer | Digitaal |
| Indrukbare knoppen | Ja |
| Temperatuur (max) | 230 °C |
| Materiaal deur | Glas |
| Inclusief grilrooster | Ja |
Persoonlijk en klantgericht
Vader en zoon samen begonnen onder de naam WitgoedTrade. Inmiddels is het team uitgebreid met collega’s en zijn onze middelen een stuk uitgebreider. Via onze website’s zijn we vindbaar en in onze showroom kunnen we laten zien wat de mogelijkheden zijn. Middels onze eigen bezorgservice komen de apparaten bij u aan en mocht u nog een vraag hebben dan zit er gedurende kantooruren iemand voor u klaar om alle vragen te beantwoorden.
Wij zijn er voor u
Heb je een een vraag over een product? Wij helpen je graag verder in tot de beste keuze te komen.
Scherpe prijzen
Wij kunnen bijna altijd mee met de scherpste prijs, en als we dit niet kunnen dan denken we mee naar een mooiere of betere oplossing.



