Interesse? Vraag prijs aan
(Bereikbaar ma-vrij 09:00 – 17:00)
Direct aanvragen
Beoordeeld als een 9+
Gratis verzending vanaf € 100,00
Een partner in plaats van een verkoper
Ergens anders goedkoper? Neem contact op!
Specificaties
| Merk | |
|---|---|
| Type magnetron | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Magnetronvermogen | 1000 W |
| Soort bediening | Touch |
| Ingebouwd display | Ja |
| Deurscharnieren | Neer |
| Verlichting binnenin | Ja |
| Type beeldscherm | TFT |
| Snoerlengte | 1,5 m |
| Netbelasting | 3100 W |
| Nismaat | 594 mm |
| Diepte | 564 mm |
| Hoogte | 455 mm |
| Aantal vermogenniveau\'s | 5 |
| Geïntegreerde klok | Ja |
| Soort klok | Elektronisch |
| Aantal automatische programma\'s | 10 |
| AC-ingangsspanning | 220 – 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Stroom | 16 A |
| Gewicht | 26,5 kg |
| Gewicht verpakking | 28,4 kg |
| Uitgestelde start timer | Nee |
| Vermogen grill | 1900 W |
| Deur openen | Deur naar beneden klappen |
| Deurkleur | Zwart |
| Ontdooifunctie | Ja |
| Hoeveelheid ontdooïngsprogramma\'s | 3 |
| Installatie compartiment breedte | 56 cm |
| Installatie compartiment diepte | 55 cm |
| Installatie compartiment hoogte | 45 cm |
| Inverter technologie | Ja |
| Afmetingen binnenkant (B x D x H) | 430 x 350 x 245 mm |
| Binnenmateriaal | Roestvrijstaal |
| Type stekker | Type F |
| Kinderslot | Ja |
| Materiaal deur | Glas |
| Quick start | Ja |
| Zachtsluitende deur | Ja |
| Waarschuwingssignaal | Ja |
Persoonlijk en klantgericht
Vader en zoon samen begonnen onder de naam WitgoedTrade. Inmiddels is het team uitgebreid met collega’s en zijn onze middelen een stuk uitgebreider. Via onze website’s zijn we vindbaar en in onze showroom kunnen we laten zien wat de mogelijkheden zijn. Middels onze eigen bezorgservice komen de apparaten bij u aan en mocht u nog een vraag hebben dan zit er gedurende kantooruren iemand voor u klaar om alle vragen te beantwoorden.
Wij zijn er voor u
Heb je een een vraag over een product? Wij helpen je graag verder in tot de beste keuze te komen.
Scherpe prijzen
Wij kunnen bijna altijd mee met de scherpste prijs, en als we dit niet kunnen dan denken we mee naar een mooiere of betere oplossing.



