Interesse? Vraag prijs aan
(Bereikbaar ma-vrij 09:00 – 17:00)
Direct aanvragen
Beoordeeld als een 9+
Gratis verzending vanaf € 100,00
Een partner in plaats van een verkoper
Ergens anders goedkoper? Neem contact op!
Specificaties
| Totale binnen capaciteit (ovens) | 67 l |
|---|---|
| Netto capaciteit oven | 67 l |
| Grill | Ja |
| Magnetronbereiding | Ja |
| Zelfreinigend | Ja |
| Onderverwarming | Ja |
| Boven- en onderverwarming | Ja |
| Thermostaatbereik oven | 30 – 300 °C |
| Magnetronvermogen | 800 W |
| Aantal magnetron energie niveaus | 5 |
| Soort reiniging | Hydrolytisch + Pyrolytisch |
| Soort bediening | Touch |
| Ingebouwd display | Ja |
| Type beeldscherm | TFT |
| Snoerlengte | 1,2 m |
| Wi-Fi-besturing | Ja |
| Bedieningsapps ondersteund | Home Connect |
| Netbelasting | 3600 W |
| AC-ingangsspanning | 220 – 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50, 60 Hz |
| Stroom | 16 A |
| Siemens-technologieën (koken) | 4D hotAir, Home Connect, activeClean®, bakingSensor Plus, cookControl Pro, VarioSpeed |
| Installatie compartiment breedte | 56,8 cm |
| Installatie compartiment diepte | 55 cm |
| Installatie compartiment hoogte | 59,5 cm |
| Nismaat | |
| Diepte | 548 mm |
| Hoogte | 595 mm |
| Gewicht | 44,3 kg |
| Afmetingen binnenkant (B x D x H) | 357 x 480 x 392 mm |
| Installatiecompartiment breedte (min) | 56 cm |
| Installatie compartiment hoogte (min) | 58,5 cm |
| Gewicht verpakking | 47,7 kg |
| Convectie koken | Ja |
| Controle positie | Boven voorzijde |
| Breedte verpakking | 665 mm |
| Diepte verpakking | 680 mm |
| Hoogte verpakking | 670 mm |
| Kleur handvat | Zwart |
| Bakplaat afmetingen | Ja |
| Warmhoud functie | Ja |
| Pizzafunctie | Ja |
| Stoom koken | Nee |
| Reinigingstechnologie | activeClean |
| Inclusief grilrooster | Ja |
| Aantal bakplaten | 1 |
| Land van herkomst | Duitsland |
Persoonlijk en klantgericht
Vader en zoon samen begonnen onder de naam WitgoedTrade. Inmiddels is het team uitgebreid met collega’s en zijn onze middelen een stuk uitgebreider. Via onze website’s zijn we vindbaar en in onze showroom kunnen we laten zien wat de mogelijkheden zijn. Middels onze eigen bezorgservice komen de apparaten bij u aan en mocht u nog een vraag hebben dan zit er gedurende kantooruren iemand voor u klaar om alle vragen te beantwoorden.
Wij zijn er voor u
Heb je een een vraag over een product? Wij helpen je graag verder in tot de beste keuze te komen.
Scherpe prijzen
Wij kunnen bijna altijd mee met de scherpste prijs, en als we dit niet kunnen dan denken we mee naar een mooiere of betere oplossing.





