Interesse? Vraag prijs aan
(Bereikbaar ma-vrij 09:00 – 17:00)
Direct aanvragen
Beoordeeld als een 9+
Gratis verzending vanaf € 100,00
Een partner in plaats van een verkoper
Ergens anders goedkoper? Neem contact op!
Specificaties
| Aantal gaspitten | 0 zone(s) |
|---|---|
| Aantal elektronische kook zones | 5 zone(s) |
| Positie brander/kookzone 1 | Links voor |
| Voedingsbron brander/kookzone 1 | Electrisch |
| Vermogen brander/kookzone 1 | 2200 W |
| Kookzone 1 boost | 3700 W |
| Positie brander/kookzone 2 | Links achter |
| Voedingsbron brander/kookzone 2 | Electrisch |
| Vermogen brander/kookzone 2 | 2200 W |
| Kookzone 2 boost | 3700 W |
| Voedingsbron brander/kookzone 3 | Electrisch |
| Vermogen brander/kookzone 3 | 2600 W |
| Kookzone 3 boost | 3700 W |
| Positie brander/kookzone 4 | Rechts achter |
| Voedingsbron brander/kookzone 4 | Electrisch |
| Vermogen brander/kookzone 4 | 2200 W |
| Kookzone 4 boost | 3700 W |
| Boost functie | Ja |
| Aantal vermogenniveau\'s | 17 |
| Warmhoud functie | Ja |
| Soort bediening | Touch |
| Controle positie | Boven voorzijde |
| Ingebouwd display | Ja |
| Timer | Ja |
| Type timer | Digitaal |
| Restwarmte-indicator | Ja |
| Kinderslot | Ja |
| Aangesloten lading (elektrisch) | 11100 W |
| AC-ingangsspanning | 220 – 240 V |
| Nismaat | 892 mm |
| Diepte | 512 mm |
| Hoogte | 56 mm |
| Snoerlengte | 1,1 m |
| Resttijdindicator | Ja |
| Positie brander/kookzone 5 | Rechts voor |
| Voedingsbron brander/kookzone 5 | Electrisch |
| Vermogen brander/kookzone 5 | 2200 W |
| Kookzone 5 boost | 3700 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50 – 60 Hz |
| Gewicht | 21,8 kg |
| Gewicht verpakking | 23,7 kg |
| Kookzone 1 grootte (WxD) | 200 x 240 mm |
| Kookzone 2 grootte (WxD) | 200 x 240 mm |
| Kookzone 3 grootte (WxD) | 240 x 300 mm |
| Kookzone 4 grootte (WxD) | 200 x 240 mm |
| Kookzone 5 grootte (WxD) | 200 x 240 mm |
| Certificering | AENOR |
| Breedte verpakking | 1073 mm |
| Diepte verpakking | 603 mm |
| Hoogte verpakking | 126 mm |
| Kleur bedieningspaneel | Zwart |
| Dikte werkblad (min) | 1,6 cm |
| Wi-Fi-besturing | Ja |
| Certificaten van naleving | CE |
Persoonlijk en klantgericht
Vader en zoon samen begonnen onder de naam WitgoedTrade. Inmiddels is het team uitgebreid met collega’s en zijn onze middelen een stuk uitgebreider. Via onze website’s zijn we vindbaar en in onze showroom kunnen we laten zien wat de mogelijkheden zijn. Middels onze eigen bezorgservice komen de apparaten bij u aan en mocht u nog een vraag hebben dan zit er gedurende kantooruren iemand voor u klaar om alle vragen te beantwoorden.
Wij zijn er voor u
Heb je een een vraag over een product? Wij helpen je graag verder in tot de beste keuze te komen.
Scherpe prijzen
Wij kunnen bijna altijd mee met de scherpste prijs, en als we dit niet kunnen dan denken we mee naar een mooiere of betere oplossing.
