85 cm, 66 L, 50 °C – 275 °C, LED display, 4 highSpeed kookzones, 10900W, Wit
Beoordeeld als een 9+
Gratis verzending vanaf € 100,00
Een partner in plaats van een verkoper
Ergens anders goedkoper? Neem contact op!
Beschrijving
Voor meer flexibiliteit tijdens het koken: de 21 cm twee-ring kookzone.
Door de twee-ring kookzone kunt u de diameter van de kookzone aanpassen aan de maat van uw pan. Dit geeft u meer flexibiliteit en bespaart energie. Ze zijn gemakkelijk in en uit te schakelen met de sensorknop.
digitaal display
Modern bedieningsgemak dankzij het digitale display.
Sneller de gewenste temperatuur bereiken door de functie: snel voorverwarmen.
Door de ‘snel voorverwarmen’-functie is de oven buitengewoon snel warm, zonder extra energieverbruik. Het duurt bijvoorbeeld slechts ca. 5 minuten om de oven voor te verwarmen tot 175 °C (met 3D hotAir verwarming).
Klepdeur
Handig in gebruik door de gemakkelijk te openen en te sluiten klepdeur.
EU Energy Label
EU Product Fiche
Generated PDF
Specificaties
| Soort bediening | Draaiknop, Touch |
|---|---|
| Ingebouwd display | Ja |
| Controle positie | Voorkant |
| Geïntegreerde klok | Ja |
| Soort klok | Elektronisch |
| Type beeldscherm | LED |
| Aantal branders/kookzones | 4 zone(s) |
| Positie brander/kookzone 1 | Links voor |
| Voedingsbron brander/kookzone 1 | Electrisch |
| Vermogen brander/kookzone 1 | 1800 W |
| Positie brander/kookzone 2 | Links achter |
| Voedingsbron brander/kookzone 2 | Electrisch |
| Vermogen brander/kookzone 2 | 2400 W |
| Positie brander/kookzone 3 | Rechts achter |
| Voedingsbron brander/kookzone 3 | Electrisch |
| Vermogen brander/kookzone 3 | 1200 W |
| Positie brander/kookzone 4 | Rechts voor |
| Voedingsbron brander/kookzone 4 | Electrisch |
| Vermogen brander/kookzone 4 | 2200 W |
| Netto capaciteit oven | 66 l |
| Ovenpositie | Bodem |
| Thermostaatbereik oven | 50 – 275 °C |
| Deuropening oven | Deur naar beneden klappen |
| Kijkglas | Ja |
| Telescopische planken | Ja |
| Convectie koken | Ja |
| Koken | Ja |
| Pizzafunctie | Ja |
| Verstelbare voeten | Ja |
| AC-ingangsspanning | 220 – 240 V |
| Energie-efficiëntieklasse (oud) | A |
| Diepte | 600 mm |
| Hoogte | 850 mm |
| Gewicht | 51 kg |
| Snoerlengte | 1,2 m |
| Aantal elektronische kook zones | 4 zone(s) |
| Grill | Ja |
| Energieverbruik (conventioneel) | 0,98 kWu |
| Energieverbruik (geforceerde convectie) | 0,79 kWu |
| Aangesloten lading (elektrisch) | 10900 W |
| Energie-efficiëntieschaal | A+++ tot D |
| Oven vermogen | 10900 W |
| Binnenmaten oven (b x d x h) | 482 x 420 x 329 mm |
| Deurkoelventilator | Ja |
| Verwijderbare planken | Ja |
| Boven- en onderverwarming | Ja |
| Onderverwarming | Ja |
| Oventimer | Ja |
| Type oventimer | Digitaal |
| Kinderslot | Ja |
| Kookplaattimer | Ja |
| Braadslede | Ja |
| 3D-hetelucht | Ja |
| Deur temperatuur ( max) | 50 °C |
Persoonlijk en klantgericht
Vader en zoon samen begonnen onder de naam WitgoedTrade. Inmiddels is het team uitgebreid met collega’s en zijn onze middelen een stuk uitgebreider. Via onze website’s zijn we vindbaar en in onze showroom kunnen we laten zien wat de mogelijkheden zijn. Middels onze eigen bezorgservice komen de apparaten bij u aan en mocht u nog een vraag hebben dan zit er gedurende kantooruren iemand voor u klaar om alle vragen te beantwoorden.
Wij zijn er voor u
Heb je een een vraag over een product? Wij helpen je graag verder in tot de beste keuze te komen.
Scherpe prijzen
Wij kunnen bijna altijd mee met de scherpste prijs, en als we dit niet kunnen dan denken we mee naar een mooiere of betere oplossing.
