De Inventum inbouw koel-vriescombinatie IKV1945S met een inhoud van 267 liter en energieklasse D, is geschikt voor een nis van 194 cm. Het ruime koelgedeelte van 200 liter heeft een luxe ambient light achterwand. In de handige Fresh zone groentelade en door superkoelen kun je al je etenswaren extra lang bewaren. Het vriesgedeelte met supervriezen heeft 3 transparante lades.
- Energieklasse D
- Vriesgedeelte 67 liter
- Geluidsniveau 37 dB
- Superkoelen & Fresh zone
- Supervriezen & No-Frost
-
Beoordeeld als een 9+
Gratis verzending vanaf € 100,00
Een partner in plaats van een verkoper
Ergens anders goedkoper? Neem contact op!
Beschrijving
Productkenmerken koelkast
Energieklasse D
Inhoud 267 liter
Inhoud koelgedeelte 200 liter
Inhoud vriesgedeelte 67 liter
Binnenverlichting ambient light
Thermostaat digitaal
Draagplateau 4
Fresh zone 1
Groentelade 1
Deurvak 4
Lade vriezer 3
Invriesvermogen 2,5 kg/24u
Bewaartijd bij stroomuitval 10 uur
Steraanduiding ****
No Frost ja
Superkoelen ja
Supervriezen ja
Deur open alarm ja
Eco-stand ja
Vakantie-stand ja
Draairichting deur omkeerbaar ja
Eierrekje 1
IJsblokjeshouder 1
Technische gegevens koelkast
Kleur wit Afmeting (hxbxd) 1937 x 540 x 550 mm
Klimaatklasse ST
Aansluitwaarde 100 watt
Energieverbruik per jaar 185 kWh
Montage sleepdeur
Geluidsniveau 37 dB
Geluidsklasse C
Koelmiddel R600a
Lengte aansluitsnoer 220 cm
EU Energy Label
manual pdf
leaflet
Specificaties
| Merk | |
|---|---|
| Draairichting deur verwisselbaar | Ja |
| Klimaatklasse | ST |
| Geluidsniveau | 37 dB |
| Aantal planken koelkast | 4 |
| Aantal groente lades | 1 |
| Koelkast binnenverlichting | Ja |
| Automatisch ontdooien (koelkast) | Ja |
| Eierenrekje | Ja |
| Vriescapaciteit | 2,5 kg/24u |
| Aantal sterren | 4* |
| Jaarlijks energieverbruik | 185 kWu |
| Netbelasting | 100 W |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Geluidsemissieklasse | C |
| Vakantie functie | Ja |
| Super Cool functie | Ja |
| Aantal niveaus voor eieren | 2 |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 10 uur |
| Snelvriesfunctie | Ja |
| Vers zone compartiment | Ja |
| Deur open alarm | Ja |
| Snoerlengte | 2,2 m |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| IJsmaker | Nee |
| Instelbare thermostaat | Ja |
| No Frost (koelkast) | Ja |
| No Frost (vriezer) | Ja |
| Minimum operationele temperatuur | 10 °C |
| Maximale temperatuur (in bedrijf) | 32 °C |
| Koelkastdeurvakken | 4 |
| Aantal vrieslades | 3 |
| ECO mode | Ja |
| Koelend medium | R600a |
Persoonlijk en klantgericht
Vader en zoon samen begonnen onder de naam WitgoedTrade. Inmiddels is het team uitgebreid met collega’s en zijn onze middelen een stuk uitgebreider. Via onze website’s zijn we vindbaar en in onze showroom kunnen we laten zien wat de mogelijkheden zijn. Middels onze eigen bezorgservice komen de apparaten bij u aan en mocht u nog een vraag hebben dan zit er gedurende kantooruren iemand voor u klaar om alle vragen te beantwoorden.
Wij zijn er voor u
Heb je een een vraag over een product? Wij helpen je graag verder in tot de beste keuze te komen.
Scherpe prijzen
Wij kunnen bijna altijd mee met de scherpste prijs, en als we dit niet kunnen dan denken we mee naar een mooiere of betere oplossing.







