A, 260/103 L, 29 dB, 104 kWh/annum, 220-240 V, 50 Hz
Beoordeeld als een 9+
Gratis verzending vanaf € 100,00
Een partner in plaats van een verkoper
Ergens anders goedkoper? Neem contact op!
Beschrijving
De No Frost koel-vriescombinatie met VitaFresh bewaarsysteem. Dankzij No Frost hoeft u nooit meer te ontdooien.
manual pdf
EU Energy Label
leaflet
manual pdf
EU Product Fiche
Specificaties
| Gewicht verpakking | 2 jaar |
|---|---|
| Draairichting deur verwisselbaar | Ja |
| Plankmateriaal | Glas |
| Klimaatklasse | SN-T |
| Geluidsniveau | 29 dB |
| Aantal planken koelkast | 4 |
| Aantal groente lades | 2 |
| Koelkast binnenverlichting | Ja |
| Soort lamp | LED |
| Automatisch ontdooien (koelkast) | Ja |
| Vriescapaciteit | 11 kg/24u |
| Aantal sterren | 4* |
| Aantal planken vriezer | 3 |
| Jaarlijks energieverbruik | 104 kWu |
| Ingebouwd display | Nee |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Soort bediening | Touch |
| Geluidsemissieklasse | A |
| Vakantie functie | Nee |
| Super Cool functie | Ja |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 21 uur |
| Snelvriesfunctie | Nee |
| Automatische ontdooiing ( diepvries ) | Ja |
| Vers zone compartiment | Ja |
| Deur open alarm | Ja |
| Snoerlengte | 2,1 m |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| AC-ingangsspanning | 220 – 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Stroom | 10 A |
| Verstelbare plateaus | Ja |
| IJsmaker | Nee |
| No Frost (koelkast) | Ja |
| No Frost (vriezer) | Ja |
| Supervriesfunctie | Ja |
| Verstelbare voeten | Ja |
| Zwenkwieltjes | Ja |
| Aantal compressoren | 1 |
| Verzonken handgreep(en) | Ja |
| Minimum operationele temperatuur | 10 °C |
| Maximale temperatuur (in bedrijf) | 43 °C |
| Multi-luchtwegsysteem (koelkast) | Ja |
| Aantal uitneembare platen | 3 |
| Koelkastdeurvakken | 4 |
| Koelkast temperatuurbereik | 2 – 8 °C |
| Vriezer temperatuur (min) | -24 °C |
| Koelsysteem | Dynamisch (door de ventilator ondersteund) |
| Water dispenser | Nee |
| Flessehouder in deur | Ja |
| Aantal deuren | 2 deur(en) |
| Anti - bacterieel compartiment | Nee |
| Ventilatie | Nee |
| Middelste compartiment | Nee |
| Elektronische regeling | Ja |
Persoonlijk en klantgericht
Vader en zoon samen begonnen onder de naam WitgoedTrade. Inmiddels is het team uitgebreid met collega’s en zijn onze middelen een stuk uitgebreider. Via onze website’s zijn we vindbaar en in onze showroom kunnen we laten zien wat de mogelijkheden zijn. Middels onze eigen bezorgservice komen de apparaten bij u aan en mocht u nog een vraag hebben dan zit er gedurende kantooruren iemand voor u klaar om alle vragen te beantwoorden.
Wij zijn er voor u
Heb je een een vraag over een product? Wij helpen je graag verder in tot de beste keuze te komen.
Scherpe prijzen
Wij kunnen bijna altijd mee met de scherpste prijs, en als we dit niet kunnen dan denken we mee naar een mooiere of betere oplossing.






