246 l/34 l, 35 dB, E, VarioZone, 177 kWh/jaar
Beoordeeld als een 9+
Gratis verzending vanaf € 100,00
Een partner in plaats van een verkoper
Ergens anders goedkoper? Neem contact op!
Beschrijving
Verse ingrediënten mogen gezien worden.
Zie jij je etenswaren ook graag in het juiste licht?De ingebouwde energiezuinige ledverlichting zorgt voor gelijkmatig licht in de hele koelkast, zodat je goed overzicht hebt van al je etenswaren en meteen ziet wanneer er iets aangevuld moet worden. Omdat de ledverlichting vooraan gemonteerd is, wordt deze niet geblokkeerd door de spullen in de koelkast. En als je een apparaat hebt met Home Connect, kun je de verlichting bedienen en de helderheid instellen met de Home Connect-app.
Boodschappen koelen in een handomdraai.
Wil je je last-minute boodschappen snel gekoeld hebben? Met superKoelen kan dat. Deze functie verlaagt met een druk op de knop de temperatuur in de koelkast en koelt snel je verse producten. Of je nu een voorraad inslaat voor een feestje of net terug bent van de markt, je producten zijn in een handomdraai perfect gekoeld. Ben je nog onderweg en heb je een gekoppelde smartphone, dan kun je via de Home Connect-app de functie instellen. Cool, hè?
Bewaar je flessen beter.
Flessen hebben hun eigen plek nodig en die vinden ze in ons flessenrek. Bewaar grote flessen, kleine flessen en blikjes allemaal in je koelkast zonder dat ze rammelen. De individuele houders voor je flessen houden ze niet alleen binnen handbereik, maar ook veilig en compact op hun plaats.
Breukbestendig en makkelijk schoon te houden: safetyGlass-plateaus
Alle glazen plateaus zijn gemaakt van extra sterk, gemakkelijk te reinigen veiligheidsglas. Als er iets omvalt, blijft de knoeiboel beperkt tot het plateau en loopt het niet over naar de rest van de koelkast.
Het vriesvak aanpassen.
Met varioZone kun je de lades en de plateaus tussen de laden weghalen. Dankzij de flexibele indeling van je vriezer lijkt het wel een persoonlijke opbergkast vol bevroren producten.
manual pdf
manual pdf
EU Energy Label
leaflet
EU Product Fiche
Specificaties
| Ingebouwd display | Ja |
|---|---|
| Geschikt voor paneelaanpassing | Ja |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Draairichting deur verwisselbaar | Ja |
| Locatie van display | Binnenin |
| Plankmateriaal | Glas |
| Klimaatklasse | SN-ST |
| Geluidsemissieklasse | B |
| Geluidsniveau | 35 dB |
| Aantal planken koelkast | 5 |
| Aantal groente lades | 2 |
| Koelkast binnenverlichting | Ja |
| Soort lamp | LED |
| Koelkastdeurvakken | 5 |
| Flessenrek | Ja |
| Vriescapaciteit | 2,5 kg/24u |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 18 uur |
| Aantal sterren | 4* |
| No Frost (vriezer) | Nee |
| Ijsblokjeshouder | Ja |
| Deur open alarm | Ja |
| Snoerlengte | 2,3 m |
| Jaarlijks energieverbruik | 177 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Stroombron | Electrisch |
| AC-ingangsspanning | 220–240 |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Stroom | 10 A |
| Nismaat | 541 mm |
| Diepte | 548 mm |
| Hoogte | 1772 mm |
| Gewicht | 59 kg |
| Installatie compartiment breedte | 56 cm |
| Installatie compartiment diepte | 55 cm |
| Installatie compartiment hoogte | 177,5 cm |
| Verstelbare voeten | Ja |
| Minimum operationele temperatuur | 10 °C |
| Maximale temperatuur (in bedrijf) | 38 °C |
| Verstelbare plateaus | Ja |
| Koelkastdeurcompartiment voor flessen | Ja |
| Snelvriesfunctie | Ja |
Persoonlijk en klantgericht
Vader en zoon samen begonnen onder de naam WitgoedTrade. Inmiddels is het team uitgebreid met collega’s en zijn onze middelen een stuk uitgebreider. Via onze website’s zijn we vindbaar en in onze showroom kunnen we laten zien wat de mogelijkheden zijn. Middels onze eigen bezorgservice komen de apparaten bij u aan en mocht u nog een vraag hebben dan zit er gedurende kantooruren iemand voor u klaar om alle vragen te beantwoorden.
Wij zijn er voor u
Heb je een een vraag over een product? Wij helpen je graag verder in tot de beste keuze te komen.
Scherpe prijzen
Wij kunnen bijna altijd mee met de scherpste prijs, en als we dit niet kunnen dan denken we mee naar een mooiere of betere oplossing.

