49kWh, 60db, 215W, 604 m³/h, 53x500x900mm, 13.5kg
Interesse? Vraag prijs aan
(Bereikbaar ma-vrij 09:00 – 17:00)
Direct aanvragen
Beoordeeld als een 9+
Gratis verzending vanaf € 100,00
Een partner in plaats van een verkoper
Ergens anders goedkoper? Neem contact op!
Beschrijving
Voor optimale prestaties – Intensiefstand met automatisch terugschakelen
Wanneer er veel damp in de keuken hangt, activeert de intensiefstand met automatisch terugschakelen onmiddellijk de hoogste ventilatiesnelheid – en keert terug naar de normale stand wanneer de sterke dampontwikkeling verminderd is.
Voor optimale prestaties – Intensiefstand met automatisch terugschakelen
Wanneer er veel damp in de keuken hangt, activeert de intensiefstand met automatisch terugschakelen onmiddellijk de hoogste ventilatiesnelheid – en keert terug naar de normale stand wanneer de sterke dampontwikkeling verminderd is.
EU Energy Label
leaflet
EU Product Fiche
manual pdf
Specificaties
| Fluid dynamic efficiency class | A |
|---|---|
| Verlichtingefficiëntieklasse | A |
| Vetfilterefficiëntieklasse | C |
| Aantal snelheden | 3 |
| Geluidsniveau | 60 dB |
| Intensieve stand | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Soort bediening | Touch |
| Snoerlengte | 1,3 m |
| Aantal lampen | 1 gloeilamp(en) |
| Type lamp | LED |
| Jaarlijks energieverbruik | 49 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A+++ tot D |
| Netbelasting | 220 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50 – 60 Hz |
| Energie-efficiëntieklasse (oud) | B |
| Diepte | 500 mm |
| Geluidsniveau (intensieve snelheid) | 70 dB |
| Geluidsniveau (hercirculatie modus) | 74 dB |
| Minimale afstand van electrische hob | 55 cm |
| Minimale afstand van gas hob | 65 cm |
| Wasbaar filter | Ja |
| AC-ingangsspanning | 220 – 240 V |
| Gewicht | 13,5 kg |
| Aantal filters | 3 stuk(s) |
| Hoogte (min) | 5,3 cm |
| Terugslagklep | Ja |
| Boostpositie luchtafvoervermogen | 604 m³/uur |
| Kleurtemperatuur | 3500 K |
| Stroom | 10 A |
| Boostpositie uitgangsrecirculatievermogen | 441 m³/uur |
| Apparaathoogte afvoerlucht (min) | 63,5 cm |
| Apparaathoogte recirculerend (min) | 63,5 cm |
| Apparaathoogte afvoerlucht (max) | 96,5 cm |
| Apparaathoogte recirculerend (max) | 107,5 cm |
Persoonlijk en klantgericht
Vader en zoon samen begonnen onder de naam WitgoedTrade. Inmiddels is het team uitgebreid met collega’s en zijn onze middelen een stuk uitgebreider. Via onze website’s zijn we vindbaar en in onze showroom kunnen we laten zien wat de mogelijkheden zijn. Middels onze eigen bezorgservice komen de apparaten bij u aan en mocht u nog een vraag hebben dan zit er gedurende kantooruren iemand voor u klaar om alle vragen te beantwoorden.
Wij zijn er voor u
Heb je een een vraag over een product? Wij helpen je graag verder in tot de beste keuze te komen.
Scherpe prijzen
Wij kunnen bijna altijd mee met de scherpste prijs, en als we dit niet kunnen dan denken we mee naar een mooiere of betere oplossing.



