Interesse? Vraag prijs aan
(Bereikbaar ma-vrij 09:00 – 17:00)
Direct aanvragen
Beoordeeld als een 9+
Gratis verzending vanaf € 100,00
Een partner in plaats van een verkoper
Ergens anders goedkoper? Neem contact op!
Specificaties
| Merk | |
|---|---|
| Type koel- vrieskast | |
| Ingebouwd display | Ja |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Energielabel | |
| Draairichting deur verwisselbaar | Ja |
| Soort bediening | Knoppen |
| Locatie van display | Binnenin |
| Plankmateriaal | Glas |
| Klimaatklasse | SN-ST |
| Geluidsemissieklasse | B |
| Geluidsniveau | 35 dB |
| No Frost (koelkast) | Nee |
| Multi-luchtwegsysteem (koelkast) | Nee |
| Aantal planken koelkast | 4 |
| Aantal groente lades | 1 |
| Koelkast binnenverlichting | Ja |
| Soort lamp | LED |
| Automatisch ontdooien (koelkast) | Ja |
| Koelkastdeurvakken | 4 |
| Eierenrekje | Ja |
| Flessenrek | Ja |
| Super Cool functie | Ja |
| Vriescapaciteit | 3 kg/24u |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 10 uur |
| Aantal sterren | 4* |
| No Frost (vriezer) | Nee |
| Ijsblokjeshouder | Ja |
| Deur open alarm | Ja |
| Snoerlengte | 2,3 m |
| Jaarlijks energieverbruik | 147 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Stroomgebruik per dag | 0,4 kWh/24u |
| Stroombron | Electrisch |
| AC-ingangsspanning | 220 – 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Stroom | 10 A |
| Nismaat | 541 mm |
| Diepte | 545 mm |
| Hoogte | 1221 mm |
| Gewicht | 41,4 kg |
| Installatie compartiment breedte | 56,8 cm |
| Installatie compartiment hoogte | 122,8 cm |
| Minimum operationele temperatuur | 10 °C |
| Maximale temperatuur (in bedrijf) | 38 °C |
| Verstelbare plateaus | Ja |
Persoonlijk en klantgericht
Vader en zoon samen begonnen onder de naam WitgoedTrade. Inmiddels is het team uitgebreid met collega’s en zijn onze middelen een stuk uitgebreider. Via onze website’s zijn we vindbaar en in onze showroom kunnen we laten zien wat de mogelijkheden zijn. Middels onze eigen bezorgservice komen de apparaten bij u aan en mocht u nog een vraag hebben dan zit er gedurende kantooruren iemand voor u klaar om alle vragen te beantwoorden.
Wij zijn er voor u
Heb je een een vraag over een product? Wij helpen je graag verder in tot de beste keuze te komen.
Scherpe prijzen
Wij kunnen bijna altijd mee met de scherpste prijs, en als we dit niet kunnen dan denken we mee naar een mooiere of betere oplossing.








