Interesse? Vraag prijs aan
(Bereikbaar ma-vrij 09:00 – 17:00)
Direct aanvragen
Beoordeeld als een 9+
Gratis verzending vanaf € 100,00
Een partner in plaats van een verkoper
Ergens anders goedkoper? Neem contact op!
Specificaties
| Gewicht | 40 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 1100 cm |
| Maat afzuigkap | |
| Type afzuigkap | |
| Merk | |
| Aantal snelheden | 4 |
| Geluidsniveau (lage snelheid) | 49 dB |
| Kleur van het product | Zwart |
| Ingebouwd display | Nee |
| Snoerlengte | 0,55 m |
| Indicator filterreiniging | Ja |
| Type lamp | LED |
| Netbelasting | 175 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Diepte | 600 mm |
| Hoogte (max) | 17,6 cm |
| Geluidsniveau (hoge snelheid | 60 dB |
| Minimale afstand van electrische hob | 160 cm |
| Minimale afstand van gas hob | 160 cm |
| Motor inbegrepen | Ja |
| Verwijderbare filter | Ja |
| AC-ingangsspanning | 220-230 V |
| Gewicht | 40 kg |
| Aantal filters | 2 stuk(s) |
| Geluidsniveau (medium snelheid) | 54 dB |
| Automatisch uitschakelen | Ja |
| Afstandsbediening inbegrepen | Ja |
Persoonlijk en klantgericht
Vader en zoon samen begonnen onder de naam WitgoedTrade. Inmiddels is het team uitgebreid met collega’s en zijn onze middelen een stuk uitgebreider. Via onze website’s zijn we vindbaar en in onze showroom kunnen we laten zien wat de mogelijkheden zijn. Middels onze eigen bezorgservice komen de apparaten bij u aan en mocht u nog een vraag hebben dan zit er gedurende kantooruren iemand voor u klaar om alle vragen te beantwoorden.
Wij zijn er voor u
Heb je een een vraag over een product? Wij helpen je graag verder in tot de beste keuze te komen.
Scherpe prijzen
Wij kunnen bijna altijd mee met de scherpste prijs, en als we dit niet kunnen dan denken we mee naar een mooiere of betere oplossing.




