Ingebouwd, Inductiekookplaat zones, 3700W
Beoordeeld als een 9+
Gratis verzending vanaf € 100,00
Een partner in plaats van een verkoper
Ergens anders goedkoper? Neem contact op!
Beschrijving
De inductiekookplaat voor snel, veilig en schoon koken met laag energieverbruik.
-DirectSelect:
Eenvoudige en directe selecte van de gwenste kookzone, het vermogen en extra functies.
-Comfort profiel:
Elegant design met aflopend front aan de voorzijde en metalen strips aan de zijkanten.
Specificaties
| Aantal gaspitten | 0 zone(s) |
|---|---|
| Aantal elektronische kook zones | 2 zone(s) |
| Positie brander/kookzone 1 | Midden achter |
| Voedingsbron brander/kookzone 1 | Electrisch |
| Vermogen brander/kookzone 1 | 1400 W |
| Kookzone 1 boost | 2200 W |
| Positie brander/kookzone 2 | Midden voor |
| Voedingsbron brander/kookzone 2 | Electrisch |
| Vermogen brander/kookzone 2 | 2200 W |
| Kookzone 2 boost | 3700 W |
| Boost functie | Ja |
| Aantal vermogenniveau\'s | 17 |
| Soort bediening | Touch |
| Controle positie | Boven voorzijde |
| Ingebouwd display | Ja |
| Timer | Ja |
| Restwarmte-indicator | Ja |
| Makkelijk schoon te maken | Ja |
| Aangesloten lading (elektrisch) | 3700 W |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Nismaat | 306 mm |
| Diepte | 527 mm |
| Hoogte | 51 mm |
| Snoerlengte | 1,1 m |
| Installatie compartiment breedte | 27 cm |
| Installatie compartiment diepte | 50 cm |
| Type brander/kookzone 1 | Sudderen |
| Kookzone 1 vorm | Rond |
| Diameter brander/kookzone 1 | 145 mm |
| Type brander/kookzone 2 | Groot |
| Diameter brander/kookzone 2 | 210 mm |
| Kookzone 2 vorm | Rond |
| Frame kleur | Roestvrijstaal |
| AC-ingangsfrequentie | 50 – 60 Hz |
Persoonlijk en klantgericht
Vader en zoon samen begonnen onder de naam WitgoedTrade. Inmiddels is het team uitgebreid met collega’s en zijn onze middelen een stuk uitgebreider. Via onze website’s zijn we vindbaar en in onze showroom kunnen we laten zien wat de mogelijkheden zijn. Middels onze eigen bezorgservice komen de apparaten bij u aan en mocht u nog een vraag hebben dan zit er gedurende kantooruren iemand voor u klaar om alle vragen te beantwoorden.
Wij zijn er voor u
Heb je een een vraag over een product? Wij helpen je graag verder in tot de beste keuze te komen.
Scherpe prijzen
Wij kunnen bijna altijd mee met de scherpste prijs, en als we dit niet kunnen dan denken we mee naar een mooiere of betere oplossing.


