Serie 4, Volledig geïntegreerde vaatwasser, 60 cm, XXL (extra hoog), VarioScharnier (o.a. geschikt voor IKEA-keukens), SBH4EAX28E
Beoordeeld als een 9+
Gratis verzending vanaf € 100,00
Een partner in plaats van een verkoper
Ergens anders goedkoper? Neem contact op!
Specificaties
| Productafmeting | Volledige grootte (60 cm) |
|---|---|
| Geschikt voor paneelaanpassing | Ja |
| Deurkleur | Niet van toepassing |
| Ingebouwd display | Ja |
| Kleur bedieningspaneel | Roestvrijstaal |
| Soort bediening | Knoppen |
| Snoerlengte | 1,75 m |
| Lengte watertoevoerslang | 1,65 m |
| Lengte afvoerslang | 1,9 m |
| Geluidsniveau | 42 dB |
| Afwasprogramma\'s | Auto 45-65 °C, Eco, Extra, Favorite, Intensief, Snel |
| Temperatuur (max) | 70 °C |
| Duur cyclus | 270 min |
| AquaStop-functie | Ja |
| AquaSensor functie | Ja |
| Kinderslot | Nee |
| Verstelbare voeten | Ja |
| Waterconsumptie per cyclus | 9,5 l |
| Energieverbruik per 100 cycli | 54 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik per cyclus | 0,535 kWu |
| Netbelasting | 2400 W |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 – 60 Hz |
| Stroom | 10 A |
| Diepte | 550 mm |
| Hoogte | 865 mm |
| Gewicht | 36,1 kg |
| Diepte wanneer de deur open is | 120 cm |
| Installatie compartiment breedte | 60,8 cm |
| Installatie compartiment diepte | 55 cm |
| Installatie compartiment hoogte (min) | 86,5 cm |
| Installatie compartiment hoogte (max) | 92,5 cm |
| Aangepast paneel gewicht (min) | 4,5 kg |
| Aangepast paneel gewicht (max) | 11 kg |
| Gewicht verpakking | 38 kg |
| Bestek compartiment type | Mand |
| Droogsysteem | Warmtewisselaar |
| Bedieningsapps ondersteund | Bosch Home Connect |
| Wi-Fi-besturing | Ja |
| Extra droog | Ja |
| Resterende tijd indicatie | Ja |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,5 W |
| Bosch-technologieën (afwas) | Extra droog, Rackmatic®, Silence programme, VarioFlex Baskets |
| Aantal mandjes | 2 mand(en) |
| Half-geladen | Ja |
| Afneembaar bovenkant | Nee |
| Minimale waterdruk | 50 kPa |
| Maximale waterdruk | 1000 kPa |
| Deurschaniersysteem | Bosch varioHinge |
Persoonlijk en klantgericht
Vader en zoon samen begonnen onder de naam WitgoedTrade. Inmiddels is het team uitgebreid met collega’s en zijn onze middelen een stuk uitgebreider. Via onze website’s zijn we vindbaar en in onze showroom kunnen we laten zien wat de mogelijkheden zijn. Middels onze eigen bezorgservice komen de apparaten bij u aan en mocht u nog een vraag hebben dan zit er gedurende kantooruren iemand voor u klaar om alle vragen te beantwoorden.
Wij zijn er voor u
Heb je een een vraag over een product? Wij helpen je graag verder in tot de beste keuze te komen.
Scherpe prijzen
Wij kunnen bijna altijd mee met de scherpste prijs, en als we dit niet kunnen dan denken we mee naar een mooiere of betere oplossing.











