Interesse? Vraag prijs aan
(Bereikbaar ma-vrij 09:00 – 17:00)
Direct aanvragen
Beoordeeld als een 9+
Gratis verzending vanaf € 100,00
Een partner in plaats van een verkoper
Ergens anders goedkoper? Neem contact op!
Specificaties
| Productafmeting | Volledige grootte (60 cm) |
|---|---|
| Deurkleur | Niet van toepassing |
| Ingebouwd display | Ja |
| Kleur bedieningspaneel | Zwart |
| Soort bediening | Touch |
| Geluidsniveau | 42 dB |
| Afwasprogramma\'s | Auto 45-65 °C, AutoSense, Eco 50°C, Favorite, Intelligent, Snel 60 °C |
| Temperatuur (max) | 60 °C |
| Duur cyclus | 205 min |
| AquaStop-functie | Ja |
| AquaSensor functie | Ja |
| Glasbescherming | Ja |
| Vloerindicatielampje | Ja |
| Verlichting binnenin | Ja |
| Waterconsumptie per cyclus | 9 l |
| Energieverbruik per 100 cycli | 64 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik per cyclus | 0,635 kWu |
| Diepte | 550 mm |
| Hoogte | 815 mm |
| Gewicht | 45,3 kg |
| Diepte wanneer de deur open is | 115 cm |
| Installatie compartiment breedte | 60 cm |
| Installatie compartiment diepte | 55 cm |
| Installatie compartiment hoogte (min) | 81,5 cm |
| Installatie compartiment hoogte (max) | 87,5 cm |
| Siemens-technologieën (vaatwas) | Home Connect, Hygiene Plus, Intensive zone, varioSpeed Plus |
| Bovenste mand verstelbare hoogte | Ja |
| Bestek compartiment type | Mand & lade |
| Bovenste korf instelbare hoogteniveaus | 3 |
| Droogsysteem | Warmtewisselaar/Zeoliet |
| Bedieningsapps ondersteund | Siemens Home Connect |
| Wi-Fi-besturing | Ja |
| Resterende tijd indicatie | Ja |
| Smartphone ondersteuning op afstand | Ja |
| Manden verstelbare plaatsing | Bovenste |
| Breedte verpakking | 880 mm |
| Diepte verpakking | 660 mm |
| Hoogte verpakking | 670 mm |
| Backlight-kleur | Blauw |
| Apps-functies | Afstandsbediening start |
Persoonlijk en klantgericht
Vader en zoon samen begonnen onder de naam WitgoedTrade. Inmiddels is het team uitgebreid met collega’s en zijn onze middelen een stuk uitgebreider. Via onze website’s zijn we vindbaar en in onze showroom kunnen we laten zien wat de mogelijkheden zijn. Middels onze eigen bezorgservice komen de apparaten bij u aan en mocht u nog een vraag hebben dan zit er gedurende kantooruren iemand voor u klaar om alle vragen te beantwoorden.
Wij zijn er voor u
Heb je een een vraag over een product? Wij helpen je graag verder in tot de beste keuze te komen.
Scherpe prijzen
Wij kunnen bijna altijd mee met de scherpste prijs, en als we dit niet kunnen dan denken we mee naar een mooiere of betere oplossing.











