Beoordeeld als een 9+
Gratis verzending vanaf € 100,00
Een partner in plaats van een verkoper
Ergens anders goedkoper? Neem contact op!
Specificaties
| Totale binnen capaciteit (ovens) | 71 l |
|---|---|
| Totaal vermogen van de oven | 3600 W |
| Netto capaciteit oven | 71 l |
| Grill | Ja |
| Verhitting van gehele grilloppervlak | Ja |
| Magnetronbereiding | Nee |
| Zelfreinigend | Ja |
| Bovenverwarming | Ja |
| Onderverwarming | Ja |
| Boven- en onderverwarming | Ja |
| Thermostaatbereik oven | 30 – 300 °C |
| Heteluchtgrillen | Ja |
| Soort reiniging | Katalytisch + hydrolytisch |
| Aantal schappen | 5 schappen |
| Soort bediening | Touch |
| Ingebouwd display | Ja |
| Type beeldscherm | TFT |
| Snoerlengte | 1,2 m |
| Wi-Fi-besturing | Ja |
| Geïntegreerde klok | Ja |
| Soort klok | Elektronisch |
| Bedieningsapps ondersteund | Home Connect |
| Netbelasting | 3600 W |
| AC-ingangsspanning | 220 -240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 – 60 Hz |
| Stroom | 16 A |
| Verlichting binnenin | Ja |
| Aantal lampen | 1 lampen |
| Soort lamp | LED |
| Installatie compartiment breedte | 56 cm |
| Installatie compartiment diepte | 55 cm |
| Installatie compartiment hoogte | 59,5 cm |
| Nismaat | 594 mm |
| Diepte | 548 mm |
| Hoogte | 595 mm |
| Gewicht | 34,1 kg |
| Convectie koken | Ja |
| Oven-ontdooifunctie | Ja |
| Snelle hitte | Ja |
| Koken | Ja |
| Controle positie | Voorkant |
| Deurscharnieren | Neer |
| Materiaal deur | Glas |
| Koeldeur | Ja |
| Deurkoelventilator | Ja |
| Kinderslot | Ja |
| Restwarmte-indicator | Ja |
| Automatisch uitschakelen | Ja |
| Energieverbruik (conventioneel) | 0,87 kWu |
| Energieverbruik (geforceerde convectie) | 0,69 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A+++ tot D |
| Energie-efficiëntieklasse (oud) | A+ |
| Breedte verpakking | 690 mm |
| Diepte verpakking | 660 mm |
| Hoogte verpakking | 675 mm |
| Opwarmfunctie | Ja |
| Kleur handvat | Zwart |
| Deuropening oven | Deur naar beneden klappen |
| Type timer | Digitaal |
| Makkelijk schoon te maken | Ja |
| Bakplaat afmetingen | Ja |
| Warmhoud functie | Ja |
| Pizzafunctie | Ja |
| Zachtsluitende deur | Ja |
| Stoom koken | Nee |
| Reinigingstechnologie | Ecoclean |
| Inclusief grilrooster | Ja |
| Verhitting van gehele grilloppervlak + convectie (enkele modus) | Ja |
| Aantal bakplaten | 2 |
| Aantal automatische programma\'s | 13 |
| Type stekker | Type F (CEE 7/4) |
| Certificaten van naleving | CE |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
| Type stroomaansluiting | Stekker |
Persoonlijk en klantgericht
Vader en zoon samen begonnen onder de naam WitgoedTrade. Inmiddels is het team uitgebreid met collega’s en zijn onze middelen een stuk uitgebreider. Via onze website’s zijn we vindbaar en in onze showroom kunnen we laten zien wat de mogelijkheden zijn. Middels onze eigen bezorgservice komen de apparaten bij u aan en mocht u nog een vraag hebben dan zit er gedurende kantooruren iemand voor u klaar om alle vragen te beantwoorden.
Wij zijn er voor u
Heb je een een vraag over een product? Wij helpen je graag verder in tot de beste keuze te komen.
Scherpe prijzen
Wij kunnen bijna altijd mee met de scherpste prijs, en als we dit niet kunnen dan denken we mee naar een mooiere of betere oplossing.

