A+, 112L, 0.83kWh, 1.4kWh, 50 – 280°C, 4200W
Beoordeeld als een 9+
Gratis verzending vanaf € 100,00
Een partner in plaats van een verkoper
Ergens anders goedkoper? Neem contact op!
Beschrijving
Nooit meer uw oven schoonmaken: het activeClean® zelfreinigende systeem.
Met slechts één druk op de knop verandert u de resten van bakken, braden en grillen bij hoge temperaturen in as – neem de resten eenvoudig af met een doek.
Klepdeur
Handig in gebruik door de gemakkelijk te openen en te sluiten klepdeur.
digitaal display
Modern bedieningsgemak dankzij het digitale display.
EU Energy Label
EU Product Fiche
leaflet
manual pdf
Specificaties
| Type oven | |
|---|---|
| Merk | |
| Totale binnen capaciteit (ovens) | 112 l |
| Netto capaciteit oven | 112 l |
| Grill | Ja |
| Zelfreinigend | Ja |
| Bovenverwarming | Ja |
| Onderverwarming | Ja |
| Boven- en onderverwarming | Ja |
| Thermostaatbereik oven | 50 – 280 °C |
| Soort reiniging | Pyrolytisch |
| Soort bediening | Draaiknop, Touch |
| Ingebouwd display | Ja |
| Type beeldscherm | LCD |
| Aantal rasters | 1 |
| Snoerlengte | 1,15 m |
| Geïntegreerde klok | Ja |
| Soort klok | Elektronisch |
| Netbelasting | 4200 W |
| AC-ingangsspanning | 220 – 240 V |
| Stroom | 20 A |
| Verlichting binnenin | Ja |
| Soort lamp | Halogeen |
| Installatie compartiment breedte | 86,4 cm |
| Installatie compartiment diepte | 56 cm |
| Installatie compartiment hoogte | 60,4 cm |
| Nismaat | 896 mm |
| Diepte | 570 mm |
| Hoogte | 594 mm |
| Gewicht | 60,5 kg |
| Afmetingen binnenkant (B x D x H) | 724 x 417 x 371 mm |
| Installatiecompartiment breedte (min) | 86 cm |
| Installatie compartiment hoogte (min) | 60 cm |
| Convectie koken | Ja |
| Oven-ontdooifunctie | Ja |
| Maximum temperatuur (convectie) | 280 °C |
| Koken | Ja |
| Maximum temperatuur (conventioneel) | 280 °C |
| Controle positie | Voorkant |
| Deurscharnieren | Neer |
| Materiaal deur | Glas |
| Koeldeur | Ja |
| Deurkoelventilator | Ja |
| Deur temperatuur ( max) | 40 °C |
| Effectieve lade oppervlakte | 1830 cm² |
| Certificering | CE |
| Kinderslot | Ja |
| Restwarmte-indicator | Ja |
| Automatisch uitschakelen | Ja |
| Energieverbruik (conventioneel) | 0,83 kWu |
| Energieverbruik (geforceerde convectie) | 1,4 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A+++ tot D |
| Energie-efficiëntie-index (EEI) | 81,4 |
| Energie-efficiëntieklasse (oud) | A+ |
| Diepte wanneer de deur open is | 102,9 cm |
| Breedte verpakking | 968 mm |
| Diepte verpakking | 680 mm |
| Hoogte verpakking | 693 mm |
| Bakplaat afmetingen | Ja |
| Verhitting van gehele grilloppervlak + convectie (enkele modus) | Ja |
| Aantal kookprogramma\'s | 10 |
| Pyrolyse vermogen | 10960 W |
Persoonlijk en klantgericht
Vader en zoon samen begonnen onder de naam WitgoedTrade. Inmiddels is het team uitgebreid met collega’s en zijn onze middelen een stuk uitgebreider. Via onze website’s zijn we vindbaar en in onze showroom kunnen we laten zien wat de mogelijkheden zijn. Middels onze eigen bezorgservice komen de apparaten bij u aan en mocht u nog een vraag hebben dan zit er gedurende kantooruren iemand voor u klaar om alle vragen te beantwoorden.
Wij zijn er voor u
Heb je een een vraag over een product? Wij helpen je graag verder in tot de beste keuze te komen.
Scherpe prijzen
Wij kunnen bijna altijd mee met de scherpste prijs, en als we dit niet kunnen dan denken we mee naar een mooiere of betere oplossing.
