Wasmachine, voorlader 9 kg max. 1400 rpm, 845x598x590 mm, aquaStop
Beoordeeld als een 9+
Gratis verzending vanaf € 100,00
Een partner in plaats van een verkoper
Ergens anders goedkoper? Neem contact op!
Beschrijving
Automatisch de juiste hoeveelheid wasmiddel
Met intelligentDosing bepalen intelligente sensoren precies hoeveel vloeibaar wasmiddel het wasgoed nodig heeft op basis van de belading, waterhardheid en de mate van bevuiling. Hierdoor weet je zeker dat je altijd zuinig wast met perfecte resultaten en bespaar je water en wasmiddel.
Verkort wasprogramma’s met vele opties.
Met speedPack L beschik je over varioSpeed – zoals bij speedPack M – maar is het ook mogelijk tot 2 kg licht vervuild wasgoed in slechts 15 minuten schoon te wassen óf 3,5 kg licht vervuild wasgoed in 30 minuten. Zo is het elke wasbeurt opnieuw mogelijk om tijd te besparen.
Word de meest hardnekkige vlekken de baas.
Het antiVlekken-systeem bestrijdt zonder speciale middeltjes of voorbehandelingen vier van de meest voorkomende vlekken door de watertemperatuur, centrifugesnelheid en spoeltijd aan te passen aan het type vlek. Van wijn en boter/olie tot bloed en zelfs grasvlekken.
Onze meest energiezuinige wasmachine.
Wasmachines met energielabel A voor energiezuinige en perfecte wasresultaten onder alle omstandigheden.
Zachte reiniging van outdoorkleding.
Het is belangrijk om outdoorkleding met extra zorg te behandelen, zeker tijdens het wassen. Gelijmde zomen, membraancoatings en waterafstotende stoffen zijn bijzonder gevoelig voor hoge temperaturen. Het outdoorprogramma draait op een constante lage temperatuur om jouw kleding optimaal te wassen. Je kunt zelfs impregneermiddel toevoegen om jouw kleding extra waterafstotend te maken.
aquaStop: levenslange bescherming tegen waterschade.
Het aquaStop-beveiligingssysteem beschermt tegen alle soorten waterschade, zoals overstroming of lekkage, gedurende de hele levensduur van het apparaat.
Verklein de strijkstapel
Als je droge was hebt die gekreukt is, biedt het smartFinish-programma van je wasmachine uitkomst. Het introduceert een zachte dosis stoom die kreukels tot 50%5 Voetnoot 5: *Test nr. E-0323-PT-22 van het Deutsche Institute für Textil- und Faserforschung Denkendorf (DITF) van 12.07.22, met betrekking tot kreukvermindering in commerciële katoenen kledingstukken (t-shirts en zakelijke overhemden) in het smartFinish-programma volgens DIN EN ISO 15487 in vergelijking met textiel dat niet met smartFinish is behandeld. vermindert. Het is als een stoombad voor je kleding om hardnekkige kreukels te verwijderen voor het dragen. En het programma duurt slechts 23 minuten. Een echte helpende hand dus.
Direct en eenvoudig in gebruik dankzij het grote led-display
Het grote touch led-display maakt indruk dankzij haar goede leesbaarheid en gebruikersvriendelijk bedieningsmenu. Zonder omweg vind je direct wat je zoekt dankzij de grote knoppen en het duidelijke menu.
Efficiënt, stil en duurzaam met garantie: iQdrive met 10 jaar garantie
Na verloop van tijd raken conventionele koolborstels in wasmachinemotoren versleten, wat betekent dat de wasmachinemotor uiteindelijk niet meer kan draaien. De borstelloze iQdrive-motor is stil, intelligent en vrijwel slijtagevrij, en de garantie van 10 jaar biedt gemoedsrust.
Voor optimaal duurzaam watergebruik, ongeacht het volume van de lading: waterPerfect Plus.
Of je nu één item wast of een volle trommel, waterPerfect Plus wast je wasgoed perfect en verbruikt nooit meer water dan nodig. waterPerfect Plus detecteert het type textiel en meet nauwkeurig de lading wasgoed in 256 stappen om automatisch te bepalen hoeveel water er nodig is voor elke cyclus. Perfect wasresultaat met optimaal waterverbruik.
intelligentDosing: doseert automatisch de exacte hoeveelheid wasmiddel
i-DOS Automatische wasmiddeldosering
smartFinish – Vermindert kreukels met maximaal 50%
EU Energy Label
leaflet
EU Product Fiche
manual pdf
Specificaties
| Merk | |
|---|---|
| Ingebouwd display | Ja |
| Soort bediening | Draaiknop, Touch |
| Deurscharnieren | Links |
| Geschikt voor paneelaanpassing | Nee |
| Type beeldscherm | LED |
| Deur openen | Opening aan zijkant |
| Deurkleur | Chroom, Wit |
| Snoerlengte | 1,6 m |
| Trommelinhoud | 65 l |
| Kijkglas | Ja |
| Geluidsemissieklasse | A |
| Geluidsniveau bij centrifugeren | 70 dB |
| Uitgestelde start timer | Ja |
| Wasprogramma\'s | Delicaat/zijde, Strijkvrij, Hand/wol, Mix, Voorwassen, Snel, Spoelen, Centrifugeren/afvoeren, Sport, Wit, Wol |
| Onbalanscontrolesysteem | Ja |
| AquaStop-functie | Ja |
| Sopschuimbewaking | Ja |
| Startvertraging | 24 uur |
| Cyclustijd (max) | 228 min |
| Kinderslot | Ja |
| Resterende tijd indicatie | Ja |
| Verlichting in trommel | Ja |
| Verstelbare voeten | Ja |
| Voetenverstelling | 1,2 cm |
| Energieverbruik per 100 cycli | 49 kWu |
| Waterconsumptie per cyclus | 50 l |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik wassen | 0,49 kWu |
| Easy Iron-functie | Ja |
| Netbelasting | 2300 W |
| Anti-kreuk functie | Ja |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Stroom | 10 A |
| Nismaat | 598 mm |
| Diepte | 590 mm |
| Hoogte | 845 mm |
| Gewicht | 75,5 kg |
| Diepte wanneer de deur open is | 107,3 cm |
| Breedte verpakking | 653 mm |
| Diepte verpakking | 691 mm |
| Hoogte verpakking | 870 mm |
| Deur openingshoek | 165° |
| Water Plus | Nee |
| Deurdiameter | 32 cm |
| Kleur deurgreep | Wit |
| Siemens-technologieën (kledingzorg) | iQdrive |
| Kleur bedieningspaneel | Zwart |
| Watertoevoer | Koud |
Persoonlijk en klantgericht
Vader en zoon samen begonnen onder de naam WitgoedTrade. Inmiddels is het team uitgebreid met collega’s en zijn onze middelen een stuk uitgebreider. Via onze website’s zijn we vindbaar en in onze showroom kunnen we laten zien wat de mogelijkheden zijn. Middels onze eigen bezorgservice komen de apparaten bij u aan en mocht u nog een vraag hebben dan zit er gedurende kantooruren iemand voor u klaar om alle vragen te beantwoorden.
Wij zijn er voor u
Heb je een een vraag over een product? Wij helpen je graag verder in tot de beste keuze te komen.
Scherpe prijzen
Wij kunnen bijna altijd mee met de scherpste prijs, en als we dit niet kunnen dan denken we mee naar een mooiere of betere oplossing.








