Beoordeeld als een 9+
Gratis verzending vanaf € 100,00
Een partner in plaats van een verkoper
Ergens anders goedkoper? Neem contact op!
Specificaties
| Productafmeting | Volledige grootte (60 cm) |
|---|---|
| Geschikt voor paneelaanpassing | Nee |
| Deurkleur | Roestvrijstaal |
| Ingebouwd display | Ja |
| Kleur bedieningspaneel | Roestvrijstaal |
| Soort bediening | Touch |
| Snoerlengte | 1,75 m |
| Lengte watertoevoerslang | 1,65 m |
| Lengte afvoerslang | 1,9 m |
| Geluidsniveau | 42 dB |
| Afwasprogramma\'s | Auto 45-65 °C, Eco 50°C, Favorite, Intensive 70°C, Quick 65°C, Silent 50°C |
| Temperatuur (max) | 70 °C |
| Duur cyclus | 270 min |
| AquaStop-functie | Ja |
| Uitgestelde start timer | Ja |
| Startvertraging | 24 uur |
| AquaSensor functie | Ja |
| Kinderslot | Ja |
| Verstelbare voeten | Ja |
| Voetenverstelling | 2 cm |
| Waterconsumptie per cyclus | 9 l |
| Energieverbruik per 100 cycli | 84 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik per cyclus | 0,836 kWu |
| Netbelasting | 2400 W |
| AC-ingangsspanning | 220 – 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Stroom | 10 A |
| Diepte | 600 mm |
| Hoogte | 845 mm |
| Gewicht | 46,7 kg |
| Diepte wanneer de deur open is | 115,5 cm |
| Gewicht verpakking | 48,3 kg |
| Bovenste mand verstelbare hoogte | Ja |
| Bestek compartiment type | Mand |
| Droogsysteem | Warmtewisselaar |
| Bedieningsapps ondersteund | Bosch Home Connect |
| Wi-Fi-besturing | Ja |
| Doseringsassistent | Ja |
| Resterende tijd indicatie | Ja |
| Glansmiddel indicator | Ja |
| Smartphone ondersteuning op afstand | Ja |
| Half-geladen | Ja |
| Automatische programma\'s | Ja |
| Wasefficiëntie-index (EU 2017/1369) | 1,121 |
| Droogefficiëntie-index (EU 2017/1369) | 1,061 |
| Bescherming tegen overstromen | Nee |
| Manden verstelbare plaatsing | Lager, Bovenste |
| Energie-efficiëntie-index (EEI) | 49,9 |
Persoonlijk en klantgericht
Vader en zoon samen begonnen onder de naam WitgoedTrade. Inmiddels is het team uitgebreid met collega’s en zijn onze middelen een stuk uitgebreider. Via onze website’s zijn we vindbaar en in onze showroom kunnen we laten zien wat de mogelijkheden zijn. Middels onze eigen bezorgservice komen de apparaten bij u aan en mocht u nog een vraag hebben dan zit er gedurende kantooruren iemand voor u klaar om alle vragen te beantwoorden.
Wij zijn er voor u
Heb je een een vraag over een product? Wij helpen je graag verder in tot de beste keuze te komen.
Scherpe prijzen
Wij kunnen bijna altijd mee met de scherpste prijs, en als we dit niet kunnen dan denken we mee naar een mooiere of betere oplossing.







