Siemens | SN65ZX16CE | Volledig geïntegreerde vaatwasser 60 cm

Volledig geïntegreerde vaatwasser, 60 cm, 65 kWh, 9.0 L, 815 x 598 x 550 mm
Beoordeeld als een 9+
Gratis verzending vanaf € 100,00
Een partner in plaats van een verkoper
Ergens anders goedkoper? Neem contact op!
Beschrijving
Versnel het programma, waar je ook bent
Was en droog je vaat tot wel drie keer sneller, maar met hetzelfde brandschone resultaat. Dankzij varioSpeed Plus kun je altijd kiezen voor versneld afspoelen, zelfs wanneer de cyclus al bezig is. En het mooiste moet nog komen: je kunt varioSpeed Plus eenvoudig activeren en bedienen via de Home Connect-app op je smartphone of tablet. Slimmer kan bijna niet!
Flexibel gemak bij het in- en uitruimen van je vaatwasser
Klaar voor je vaat: de nieuwe flexibele korven en lades zorgen voor extra gemak tijdens het in- en uitruimen van de vaatwasser. Of het nou borden, pannen, kopjes of wijnglazen zijn, in de Siemens vaatwassers met flexibele korven en lades krijgt alles plek.
Een extra laadniveau voor bestek, keukengerei en klein serviesgoed
Met de varioLade zorg je voor een extra laadniveau voor jouw serviesgoed. Dankzij het speciale ontwerp heeft de lade niet alleen ruimte voor bestek, maar ook voor opscheplepels, slacouverts en klein serviesgoed. Je espressokopjes kun je er net zo makkelijk in kwijt als je vorken. Bijkomend voordeel: in de onderste korf heb je geen bestekmand meer nodig, waardoor daar ruimte ontstaat voor wel 14 standaard couverts.
Voorzichtig en efficiënt drogen met het Zeolith-droogsysteem.
Het Zeolith-reservoir bevat natuurlijke mineralen. Tijdens het droogproces absorberen de mineralen vocht en geven ze warme lucht af. Vaat in alle vormen en maten, inclusief plastic dat moeilijk droogt, wordt efficiënt en effectief gereinigd met een glanzend resultaat. Tijdens de volgende reinigingscyclus laden de mineralen op, waardoor je langdurig plezier hebt van deze hoogwaardige droogtechnologie. Bovendien schittert de vaat extra met de Shine & Dry-optie voor glanzend en kurkdroog servies.
Alle programma-informatie geprojecteerd op je vloer
Met een lichtprojectie op je vloer laat timeLight zien hoelang het afwasprogramma nog duurt. En met welk programma de vaatwasser op dat moment bezig is. Zelfs eventuele foutmeldingen zie je ermee op je keukenvloer. Dat is niet alleen innovatief, maar ook gewoon handig.
Bespaar tijd en moeite met onze handige app
Het leven wordt er niet rustiger op. Jouw Siemens vaatwasser met Home Connect is daarom ontwikkeld met jouw drukke agenda in het achterhoofd. Dankzij de samenwerking tussen Home Connect en verschillende partners zoals Amazon Alexa, Apple Watch en Google kun je je slimme vaatwasser probleemloos aansturen via de Home Connect-app of een ander slim device. Verkort bijvoorbeeld het programma, of activeer de stilfunctie met één druk op de knop. De app kan zelfs de vaatwasblokjes voor je bijbestellen. Zo maken we het leven graag wat makkelijker voor je.
Altijd up-to-date.
Bij Siemens verbeteren we voortdurend onze programma’s om sneller, schoner en energiezuiniger af te wassen. Je hoeft je geen zorgen te maken dat je vaatwasser verouderd raakt, aangezien je kunt profiteren van innovaties met Programma Download voor je Home Connect vaatwasser. Personaliseer je vaatwasser en download extra programma’s die aansluiten op je eigen wensen.
Eenvoudige programmaselectie
De Programma Assistent is als een tijdbesparende assistent in de keuken, die altijd weet welk vaatwasprogramma het beste is. Open de Home Connect-app op je smartphone, selecteer het type vaat, de mate van vervuiling en je voorkeuren (zoals energiezuinigheid, droogte, snelheid en stilte) en het programma vertelt je welk programma je moet draaien. Zo bespaar je tijd en krijg je de schone vaat die je wilt.
Jouw vaatwasser luistert naar je dankzij de spraakbesturing.
Dankzij de samenwerking met Amazon Alexa en Google Assistant kan je vaatwasser ook met jouw stem worden bediend. Start je vaatwasser op afstand, vraag na wanneer het programma is afgelopen of schakel de vaatwasser uit. De bediening van je vaatwasser was nog nooit zo eenvoudig. Om je vaatwasser te bedienen met spraakbesturing moet je je vaatwasser toevoegen aan je Home Connect-app. Beschikbaar voor Andriod en iOS.
Selecteer en start het juiste vaatwasprogramma met de Home Connect-app
Met de Home Connect-app selecteer je eenvoudig programma’s en start je de vaatwasser, waar je ook bent en wanneer je maar wilt. Zo is jouw vaat blinkend schoon zodra je het nodig hebt.
EU Energy Label
leaflet
EU Product Fiche
manual pdf
Specificaties
| Productafmeting | Volledige grootte (60 cm) |
|---|---|
| Geschikt voor paneelaanpassing | Ja |
| Deurkleur | Niet van toepassing |
| Ingebouwd display | Ja |
| Kleur bedieningspaneel | Roestvrijstaal |
| Soort bediening | Knoppen |
| Snoerlengte | 1,75 m |
| Lengte watertoevoerslang | 1,65 m |
| Lengte afvoerslang | 1,9 m |
| Geluidsniveau | 40 dB |
| Afwasprogramma's | Auto 45-65 °C, Eco 50°C, Favorite, Intensive 70°C, Voorspoelen, Snel |
| Temperatuur (max) | 70 °C |
| Duur cyclus | 215 min |
| AquaStop-functie | Ja |
| Uitgestelde start timer | Ja |
| Vertraagde start (min) | 1 uur |
| Startvertraging | 24 uur |
| AquaSensor functie | Ja |
| Glasbescherming | Ja |
| Automatische deuropening | Nee |
| Zelf reinigende filter | Ja |
| Kinderslot | Nee |
| Verstelbare voeten | Ja |
| Voetenverstelling | 6 cm |
| Verlichting binnenin | Nee |
| Waterconsumptie per cyclus | 9 l |
| Energieverbruik per 100 cycli | 65 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik per cyclus | 0,65 kWu |
| Netbelasting | 2400 W |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Stroom | 10 A |
| Diepte | 550 mm |
| Hoogte | 815 mm |
| Gewicht | 45,6 kg |
| Diepte wanneer de deur open is | 115 cm |
| Installatie compartiment breedte | 60 cm |
| Installatie compartiment diepte | 55 cm |
| Installatie compartiment hoogte | 87,5 cm |
| Installatie compartiment hoogte (min) | 81,5 cm |
| Installatie compartiment hoogte (max) | 87,5 cm |
| Aangepast paneel gewicht (min) | 2,5 kg |
| Aangepast paneel gewicht (max) | 8,5 kg |
| Siemens-technologieën (vaatwas) | Home Connect, iQdrive®, varioSpeed Plus |
| Gewicht verpakking | 47,5 kg |
| Bovenste mand verstelbare hoogte | Ja |
| Kuip materiaal | Roestvrijstaal |
| Bovenste korf instelbare hoogteniveaus | 3 |
| Droogsysteem | Warmtewisselaar |
| Gebruiksklaar-indicatielampje | Ja |
| Bedieningsapps ondersteund | Home Connect |
| Wi-Fi-besturing | Ja |
| Resterende tijd indicatie | Ja |
| Zout indicator | Ja |
| Half-geladen | Ja |
| Breedte verpakking | 660 mm |
| Diepte verpakking | 670 mm |
| Hoogte verpakking | 870 mm |
Persoonlijk en klantgericht
Vader en zoon samen begonnen onder de naam WitgoedTrade. Inmiddels is het team uitgebreid met collega’s en zijn onze middelen een stuk uitgebreider. Via onze website’s zijn we vindbaar en in onze showroom kunnen we laten zien wat de mogelijkheden zijn. Middels onze eigen bezorgservice komen de apparaten bij u aan en mocht u nog een vraag hebben dan zit er gedurende kantooruren iemand voor u klaar om alle vragen te beantwoorden.
Wij zijn er voor u
Heb je een een vraag over een product? Wij helpen je graag verder in tot de beste keuze te komen.
Scherpe prijzen
Wij kunnen bijna altijd mee met de scherpste prijs, en als we dit niet kunnen dan denken we mee naar een mooiere of betere oplossing.