60 cm, 9 L, Inbouw, Roestvrij staal, 75 kWh, 2400 W, 220-240 V, 50-60 Hz, 10 A, 39 dB, 14 s, 70°C, 200 min, 1.75 m, 598 x 865 x 550 mm, 53.1 kg
Interesse? Vraag prijs aan
(Bereikbaar ma-vrij 09:00 – 17:00)
Direct aanvragen
Beoordeeld als een 9+
Gratis verzending vanaf € 100,00
Een partner in plaats van een verkoper
Ergens anders goedkoper? Neem contact op!
Beschrijving
Snel en slim de vaatwas doen
Was en droog de vaat tot drie keer sneller, maar met dezelfde uitstekende resultaten. Met varioSpeed Plus kunt u de spoelturbo op elk moment inschakelen, ook als de spoelcyclus actief is. Het beste van alles is dat u varioSpeed Plus kunt activeren en bedienen met de Home Connect-app. Slim toch?
Jouw vaatwasser weet het het best
Wil je niet te lang nadenken over welk programma je moet kiezen? Bespaar jezelf de tijd en moeite en laat je afwasmachine de juiste instellingen selecteren en de cyclus versnellen indien nodig. Geef in de Home Connect-app in hoe tevreden je bent met de looptijd van het programma en hoe goed je vaat is schoongemaakt en gedroogd. De afwasmachine past dan zijn instellingen aan en creëert een gepersonaliseerd programma, inclusief een overzicht van het water- en energieverbruik. Zo houd je meer tijd over voor wat echt telt.
Makkelijk in- en uitruimen en optimale bescherming van de vaat
Voor een snelle en eenvoudige reiniging: de nieuwe hoogwaardige flexComfort korven bieden meer vrijheid bij het in- en uitladen van de vaat. Of het nu gaat om borden, potten, kopjes of wijnglazen – in Siemens vaatwassers met flexComfort korven vindt elk type vaatwerk snel zijn plaats. Met de nieuwe veiligheidsuitrusting kunt u nu ook uw meest waardevolle glazen met een gerust hart in de vaatwasser plaatsen. En dankzij de lowFriction wheels glijden de korven soepel en snel.
Vario-besteklade
De Vario-besteklade biedt een extra laadruimte. Dankzij het speciale ontwerp is er niet alleen ruimte voor bestek, maar ook voor pollepels, slabestek en klein serviesgoed zoals espressokopjes. En in de onderste korf is geen bestekmand meer nodig zodat daar nu ruimte is voor vaatwerk van 14 personen.
Flexibel comfort bij het laden: verstelmogelijkheden met Touchpoints
Het hoogwaardige design van de Siemens vaatwassers is niet alleen aan de buitenkant zichtbaar. Dankzij de blauwe markeringen binnenin de vaatwasser ziet u meteen alle mogelijke verstelmogelijkheden van de korven. Grote potten vinden makkelijk hun plaats, terwijl wijn- en champagneglazen veiliger kunnen worden weggezet.
De veilige zone voor uw meest waardevolle glazen
Heeft u schrik om uw delicate glaswerk in de vaatwasser achter te laten? Gelukkig is er glassZone. Zes speciale sproeiers zorgen voor zachte, continue waterstralen naar afzonderlijke glazen en maken een grondige reiniging mogelijk zonder fragiele materialen te beschadigen. De siliconen oppervlakken zijn antislip en beschermen uw delicate en waardevolle glazen tegen trillingen en beweging, zodat u zeker kunt zijn van een veilige reiniging.
Zacht en efficiënt drogen dankzij Zeolith
Het Zeolith®-compartiment bevat natuurlijke mineralen. Tijdens de droogfase absorberen ze vocht en geven ze hete lucht vrij. Servies van alle vormen en maten, ook moeilijk te drogen plastic items, wordt efficiënt en optimaal gedroogd met behoud van zijn glans. Dankzij het heropladen tijdens de volgende wascyclus geniet je nog zeer lang van deze hoogwaardige droogtechnologie. Bovendien laat je je borden en glazen makkelijk nog meer blinken met de Shine&Dry-optie voor extra glanzend, smetteloos servies.
Zie alles duidelijk in het blauw
Open uw vaatwasserdeur en zie een in het blauw verlichte binnenkant. Slim gemonteerde LED’s in de bovenkant van de binnenzijde gaan automatisch aan als u de deur opent en weer uit als u deze sluit.
Alle programma-informatie geprojecteerd op je vloer
Met een lichtprojectie op je vloer laat timeLight zien hoelang het afwasprogramma nog duurt. En met welk programma de vaatwasser op dat moment bezig is. Zelfs eventuele foutmeldingen zie je ermee op je keukenvloer. Dat is niet alleen innovatief, maar ook gewoon handig.
Bespaar tijd en moeite
Nu het leven steeds drukker wordt, zijn Siemens-vaatwassers met Home Connect een ideale partner. Dankzij onze samenwerking met Amazon Alexa* bedient u uw slimme vaatwasser via de Home Connect-app of uw slimme speaker. Zo kunt u bijvoorbeeld het wasprogramma wijzigen of de stiltestand aanzetten. Met de app kunt u zelfs opnieuw vaatwastabletten bestellen. Het leven is net een beetje makkelijker geworden.*Afhankelijk van lokale beschikbaarheid.
Quick Start Guide
EU Declaration of Conformity
Tips for repair
EU Energy Label
leaflet
EU Product Fiche
Specificaties
| Productafmeting | Volledige grootte (60 cm) |
|---|---|
| Geschikt voor paneelaanpassing | Ja |
| Deurkleur | Antraciet |
| Ingebouwd display | Ja |
| Kleur bedieningspaneel | Roestvrijstaal |
| Soort bediening | Touch |
| Snoerlengte | 1,75 m |
| Lengte watertoevoerslang | 1,65 m |
| Lengte afvoerslang | 1,9 m |
| Geluidsniveau | 39 dB |
| Afwasprogramma\'s | Auto 45-65 °C, Eco, Glas/Breekbaar, Intensief, Stil |
| Temperatuur (max) | 70 °C |
| Duur cyclus | 200 min |
| AquaStop-functie | Ja |
| AquaSensor functie | Ja |
| Automatisch wasmiddel detectie | Ja |
| Kinderslot | Nee |
| Vloerindicatielampje | Ja |
| Waterconsumptie per cyclus | 9 l |
| Energieverbruik per 100 cycli | 75 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik per cyclus | 0,747 kWu |
| Netbelasting | 2400 W |
| AC-ingangsspanning | 220 – 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 – 60 Hz |
| Stroom | 10 A |
| Diepte | 550 mm |
| Hoogte | 865 mm |
| Gewicht | 53,1 kg |
| Diepte wanneer de deur open is | 120 cm |
| Installatie compartiment breedte | 60,8 cm |
| Installatie compartiment diepte | 55 cm |
| Installatie compartiment hoogte (min) | 86,5 cm |
| Installatie compartiment hoogte (max) | 92,5 cm |
| Aangepast paneel gewicht (min) | 3 kg |
| Aangepast paneel gewicht (max) | 10 kg |
| Siemens-technologieën (vaatwas) | Home Connect, InfoLight, Intensive zone, Zeolith®, flexComfort, iQdrive®, rackMatic, varioDrawer, varioSpeed Plus |
| Gewicht verpakking | 55 kg |
| Type beeldscherm | LED |
| Kuip materiaal | Roestvrijstaal |
| Droogsysteem | Zeoliet |
| Downloadbare extra programma\'s | Ja |
| Resterende tijd indicatie | Ja |
| Half-geladen | Ja |
| Afneembaar bovenkant | Nee |
| Breedte verpakking | 660 mm |
| Diepte verpakking | 670 mm |
| Hoogte verpakking | 925 mm |
| Verpakkingsinhoud | Dampscherm |
Persoonlijk en klantgericht
Vader en zoon samen begonnen onder de naam WitgoedTrade. Inmiddels is het team uitgebreid met collega’s en zijn onze middelen een stuk uitgebreider. Via onze website’s zijn we vindbaar en in onze showroom kunnen we laten zien wat de mogelijkheden zijn. Middels onze eigen bezorgservice komen de apparaten bij u aan en mocht u nog een vraag hebben dan zit er gedurende kantooruren iemand voor u klaar om alle vragen te beantwoorden.
Wij zijn er voor u
Heb je een een vraag over een product? Wij helpen je graag verder in tot de beste keuze te komen.
Scherpe prijzen
Wij kunnen bijna altijd mee met de scherpste prijs, en als we dit niet kunnen dan denken we mee naar een mooiere of betere oplossing.












