8 kg, 61 dB(A), C, 842 x 598 x 613 mm
Beoordeeld als een 9+
Gratis verzending vanaf € 100,00
Een partner in plaats van een verkoper
Ergens anders goedkoper? Neem contact op!
Specificaties
| Soort bediening | Draaiknop |
|---|---|
| Ingebouwd display | Ja |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Deurkleur | Zwart, Zilver, Transparant |
| Type beeldscherm | LED |
| Snoerlengte | 1,45 m |
| Condensatie-efficiëntieklasse | B |
| Droogprogramma\'s | 40min, Auto, Beddengoed, Blouse/shirt, Katoen, Cotton eco, Hygienic drying, Lingerie, Mix, Buiten/sport, Kussen, Snel, Handdoek, Wol |
| Duur cyclus | 179 min |
| Geluidsniveau | 61 dB |
| Anti-kreuk functie | Ja |
| Anti-kreuk cyclus | 120 min |
| Half-geladen | Ja |
| Koelend medium | R290 |
| Uitgestelde start timer | Ja |
| Zelfreinigend | Ja |
| Startvertraging | 24 uur |
| Verlichting in trommel | Ja |
| Kinderslot | Ja |
| Energie consumptie | 1,02 kWu |
| Jaarlijks energieverbruik | 1,02 kWu |
| Warmtebron | Electrisch |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Netbelasting | 600 W |
| AC-ingangsspanning | 220 – 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Stroom | 10 A |
| Diepte | 613 mm |
| Nismaat | 598 mm |
| Hoogte | 842 mm |
| Gewicht | 56,5 kg |
| Trommelinhoud | 112 l |
| Verstelbare voeten | Ja |
| Voetenverstelling | 1,5 cm |
| Indicator filterreiniging | Ja |
| Indicator watertank vol | Ja |
| Breedte verpakking | 630 mm |
| Diepte verpakking | 680 mm |
| Hoogte verpakking | 890 mm |
| Ingebouwde condensafvoer | Ja |
| Wisselende rotatie | Ja |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,5 W |
| Deurstijl | Glazen deur |
| Geluidsemissieklasse | B |
| Trommel type | SoftDry |
| Waarschuwingssignaal | Ja |
| Deur openingshoek | 90° |
| Energieverbruik per 100 cycli | 102 kWu |
Persoonlijk en klantgericht
Vader en zoon samen begonnen onder de naam WitgoedTrade. Inmiddels is het team uitgebreid met collega’s en zijn onze middelen een stuk uitgebreider. Via onze website’s zijn we vindbaar en in onze showroom kunnen we laten zien wat de mogelijkheden zijn. Middels onze eigen bezorgservice komen de apparaten bij u aan en mocht u nog een vraag hebben dan zit er gedurende kantooruren iemand voor u klaar om alle vragen te beantwoorden.
Wij zijn er voor u
Heb je een een vraag over een product? Wij helpen je graag verder in tot de beste keuze te komen.
Scherpe prijzen
Wij kunnen bijna altijd mee met de scherpste prijs, en als we dit niet kunnen dan denken we mee naar een mooiere of betere oplossing.







