Interesse? Vraag prijs aan
(Bereikbaar ma-vrij 09:00 – 17:00)
Direct aanvragen
Beoordeeld als een 9+
Gratis verzending vanaf € 100,00
Een partner in plaats van een verkoper
Ergens anders goedkoper? Neem contact op!
Specificaties
| Type magnetron | |
|---|---|
| Totale binnen capaciteit (ovens) | 45 l |
| Netto capaciteit oven | 45 l |
| Grill | Ja |
| Verhitting van gehele grilloppervlak | Ja |
| Magnetronbereiding | Ja |
| Zelfreinigend | Ja |
| Bovenverwarming | Ja |
| Onderverwarming | Ja |
| Boven- en onderverwarming | Ja |
| Thermostaatbereik oven | 30 – 300 °C |
| Heteluchtgrillen | Ja |
| Magnetronvermogen | 900 W |
| Soort reiniging | Hydrolytisch + Pyrolytisch |
| Aantal schappen | 3 schappen |
| Soort bediening | Touch |
| Ingebouwd display | Ja |
| Type beeldscherm | TFT |
| Snoerlengte | 1,5 m |
| Wi-Fi-besturing | Ja |
| Geïntegreerde klok | Ja |
| Soort klok | Elektronisch |
| Bedieningsapps ondersteund | Home Connect |
| Netbelasting | 3600 W |
| AC-ingangsspanning | 220 – 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 – 60 Hz |
| Stroom | 16 A |
| Verlichting binnenin | Ja |
| Soort lamp | LED |
| Installatie compartiment breedte | 56 cm |
| Installatie compartiment diepte | 55 cm |
| Installatie compartiment hoogte | 45,5 cm |
| Nismaat | 594 mm |
| Diepte | 548 mm |
| Hoogte | 455 mm |
| Gewicht | 36,1 kg |
| Gewicht verpakking | 39,2 kg |
| Oven-ontdooifunctie | Ja |
| Koken | Ja |
| Controle positie | Voorkant |
| Deurscharnieren | Neer |
| Materiaal deur | Glas |
| Koeldeur | Ja |
| Deur temperatuur ( max) | 40 °C |
| Kinderslot | Ja |
| Restwarmte-indicator | Ja |
| Opwarmfunctie | Ja |
| Deuropening oven | Deur naar beneden klappen |
| Bakplaat afmetingen | Ja |
| Warmhoud functie | Ja |
| Pizzafunctie | Ja |
| Zachtsluitende deur | Ja |
| Hoeveelheid glazendeur panelen | 4 |
| Inclusief grilrooster | Ja |
| Slow cooking | Ja |
| Verhitting van gehele grilloppervlak + convectie (enkele modus) | Ja |
| Halve grill | Ja |
| Bosch-technologieën (koken) | 4D hotAir, Air Fry-functie, Crisp Function, Home Connect, PerfectBake Plus, PerfectRoast Plus |
| Type stekker | Type F |
| Land van herkomst | Duitsland |
| Certificaten van naleving | CE |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
Persoonlijk en klantgericht
Vader en zoon samen begonnen onder de naam WitgoedTrade. Inmiddels is het team uitgebreid met collega’s en zijn onze middelen een stuk uitgebreider. Via onze website’s zijn we vindbaar en in onze showroom kunnen we laten zien wat de mogelijkheden zijn. Middels onze eigen bezorgservice komen de apparaten bij u aan en mocht u nog een vraag hebben dan zit er gedurende kantooruren iemand voor u klaar om alle vragen te beantwoorden.
Wij zijn er voor u
Heb je een een vraag over een product? Wij helpen je graag verder in tot de beste keuze te komen.
Scherpe prijzen
Wij kunnen bijna altijd mee met de scherpste prijs, en als we dit niet kunnen dan denken we mee naar een mooiere of betere oplossing.





