De Bosch SPV2IKX10E is een smalle 45 cm brede inbouw vaatwasser uitgevoerd met 9 couverts inhoud, een geluidsniveau van 48 dB en voorzien van 5 programma’s: Eco ° C, Auto 45-65 ° C, Intensief programma Intensief 70 ° C,1 uur 65 ° C, Favoriet.
Deze volledig geïntegreerde vaatwasser beschikt over 3 speciale functies: Uitgestelde starttijd, Extra drogen en VarioSpeed. Dankzij de Active Water-technologie verbruikt de SPV2IKX10E minder water en energie maar betere prestaties.
Interesse? Vraag prijs aan
(Bereikbaar ma-vrij 09:00 – 17:00)
Direct aanvragen
Beoordeeld als een 9+
Gratis verzending vanaf € 100,00
Een partner in plaats van een verkoper
Ergens anders goedkoper? Neem contact op!
Beschrijving
– Capaciteit: 9 couverts
– Energie-efficiëntieklasse: A+ (op een schaal van energie-efficiëntieklasse A+++ tot D)
– Energie/water¹:222 kWh/2660 l
– Energie/water²: 0,787 kWh/9,5 l
– Droogefficiëntieklasse:Aop een schaal van G (laagste efficiëntie) tot A (hoogste efficiëntie)
– Programmaduur in programmaEco50 °C:215 min
– Geluid:48 dB(A) re 1 pW
Programma’s en opties:
– 5 programma’s:Eco50 °C,Auto45-65 °C,Intensief70 °C,1u65 °C,Favoriet
– Voorwas
– 3 speciale functies:Starten op afstand,Extra drogen,VarioSpeed
– Machine onderhoudsprogramma
– Stilte op aanvraag (via app)
Wastechnologie en sensoren:
– Aqua en belastingsensor
– DosingAssistant
– EcoSilence Aandrijving
– DuoPower sproeiarmen in de bovenste korf
– Automatische reiniger
– Binnencontainer/voet: roestvrij staal/roestvrij staal
Korven:
– Normaal korfsysteem
– In hoogte verstelbare bovenste korf
– Comfort wielen in de onderste korf
– Rekstopper om te voorkomen dat de onderste korf omrolt
– Besteklade in de bovenste korf
– Vario bestekmand in de onderkorf
– Bekerbakje in de bovenste korf (2 delen)
Weergave en bediening
– Home Connect-compatibel via WLAN
– Werking van bovenaf
– Etikettering in gewone tekst (Engels)
– InfoLicht rood
– Voorkeuze starttijd: 3, 6 of 9 uur
Technische eigenschappen:
– AquaStop: een Bosch garantie tegen waterschade – voor de levensduur van het toestel*.
– Glasbeschermingstechnologie
– Zoutvulhulp (trechter)
– Incl. stoombeschermplaat
– Afmetingen van het apparaat (H x B x D): 81,5 cm x 44,8 cm x 55,0 cm
EU Energy Label
EU Product Fiche
Generated PDF
Specificaties
| Productafmeting | Slimline (45 cm) |
|---|---|
| Ingebouwd display | Ja |
| Kleur bedieningspaneel | Zwart |
| Snoerlengte | 1,75 m |
| Lengte watertoevoerslang | 1,65 m |
| Lengte afvoerslang | 2,05 m |
| Geluidsniveau | 48 dB |
| Afwasprogramma's | 60min 65°C, Auto 45-65 °C, Eco 50°C, Intensive 70°C, Voorwassen |
| Temperatuur (max) | 70 °C |
| Duur cyclus | 215 min |
| AquaStop-functie | Ja |
| Uitgestelde start timer | Ja |
| Startvertraging | 9 uur |
| AquaSensor functie | Ja |
| Glasbescherming | Ja |
| Verstelbare voeten | Ja |
| Voetenverstelling | 6 cm |
| Vloerindicatielampje | Ja |
| Verlichting binnenin | Nee |
| Waterconsumptie per cyclus | 9,5 l |
| Energieverbruik per 100 cycli | 78 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik per cyclus | 0,787 kWu |
| Netbelasting | 2400 W |
| AC-ingangsspanning | 220 – 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 / 60 Hz |
| Stroom | 10 A |
| Diepte | 550 mm |
| Hoogte | 815 mm |
| Gewicht | 26,6 kg |
| Diepte wanneer de deur open is | 115 cm |
| Installatie compartiment breedte | 45 cm |
| Installatie compartiment diepte | 55 cm |
| Installatie compartiment hoogte (min) | 81,5 cm |
| Installatie compartiment hoogte (max) | 87,5 cm |
| Gewicht verpakking | 28,3 kg |
| Ingebouwde water verzachter | Nee |
| Bovenste mand verstelbare hoogte | Ja |
| Bestek compartiment type | Mand |
| Kuip materiaal | Roestvrijstaal |
| Droogsysteem | Natuurlijk |
| Aantal temperatuurinstellingen | 4 |
| Maximale warmwatertoevoertemperatuur | 60 °C |
| Bedieningsapps ondersteund | Siemens Home Connect |
| Wi-Fi-besturing | Ja |
| Beladingssensor | Ja |
| Zelfreinigend | Ja |
| Doseringsassistent | Ja |
| Resterende tijd indicatie | Nee |
| Zout indicator | Ja |
| Waarschuwingssignaal | Ja |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,2 W |
| Smartphone ondersteuning op afstand | Ja |
| Tijdsduur tot uitschakelen | 0 min |
| Watertoevoer | Koud, Heet |
| Onmiddelijk verwarmings element | Ja |
| Afneembaar bovenkant | Nee |
Persoonlijk en klantgericht
Vader en zoon samen begonnen onder de naam WitgoedTrade. Inmiddels is het team uitgebreid met collega’s en zijn onze middelen een stuk uitgebreider. Via onze website’s zijn we vindbaar en in onze showroom kunnen we laten zien wat de mogelijkheden zijn. Middels onze eigen bezorgservice komen de apparaten bij u aan en mocht u nog een vraag hebben dan zit er gedurende kantooruren iemand voor u klaar om alle vragen te beantwoorden.
Wij zijn er voor u
Heb je een een vraag over een product? Wij helpen je graag verder in tot de beste keuze te komen.
Scherpe prijzen
Wij kunnen bijna altijd mee met de scherpste prijs, en als we dit niet kunnen dan denken we mee naar een mooiere of betere oplossing.





