Professionele Home Connect vaatwasser met programma-statusprojectie op de vloer, te bedienen via smartphone of voice assistance.
✓ varioSpeed op afstand: draai een programma twee keer zo snel, wanneer je maar wilt. Dankzij de Home Connect-app.
✓ Gecertificeerde hygiëneprestaties: bij gebruik van Eco 50°C-, Intensief 70°C- en Machine Care-programma’s. 4
✓ Verstelbare bovenkorf: meer ruimte voor grotere vaat zoals grote borden of pannen. ✓ Verstelbare bovenkorf: meer flexibiliteit bij het inladen.
✓ infoLight: direct informatie over je programma door een subtiele lichtindicatie op de vloer.
![]()
Beoordeeld als een 9+
Gratis verzending vanaf € 100,00
Een partner in plaats van een verkoper
Ergens anders goedkoper? Neem contact op!
Specificaties
| Merk | |
|---|---|
| Productafmeting | Volledige grootte (60 cm) |
| Deurkleur | Niet van toepassing |
| Ingebouwd display | Ja |
| Geluidsniveau | 46 dB |
| Afwasprogramma's | Auto 45-65 °C, Eco 50°C, Favorite, Intensive 70°C, Quick 65°C |
| Temperatuur (max) | 70 °C |
| Duur cyclus | 250 min |
| AquaStop-functie | Ja |
| Uitgestelde start timer | Ja |
| Startvertraging | 9 uur |
| AquaSensor functie | Ja |
| Waterconsumptie per cyclus | 9,5 l |
| Energieverbruik per 100 cycli | 94 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik per cyclus | 0,937 kWu |
| Diepte | 550 mm |
| Hoogte | 815 mm |
| Gewicht | 33,5 kg |
| Diepte wanneer de deur open is | 115 cm |
| Installatie compartiment breedte | 60 cm |
| Installatie compartiment diepte | 55 cm |
| Installatie compartiment hoogte (min) | 81,5 cm |
| Installatie compartiment hoogte (max) | 87,5 cm |
| Siemens-technologieën (vaatwas) | AquaSensor technology, Hygiene Plus, iQdrive® |
| Bedieningsapps ondersteund | Siemens Home Connect |
| Resterende tijd indicatie | Ja |
| Half-geladen | Ja |
| Apps-functies | Afstandsbediening start |
Persoonlijk en klantgericht
Vader en zoon samen begonnen onder de naam WitgoedTrade. Inmiddels is het team uitgebreid met collega’s en zijn onze middelen een stuk uitgebreider. Via onze website’s zijn we vindbaar en in onze showroom kunnen we laten zien wat de mogelijkheden zijn. Middels onze eigen bezorgservice komen de apparaten bij u aan en mocht u nog een vraag hebben dan zit er gedurende kantooruren iemand voor u klaar om alle vragen te beantwoorden.
Wij zijn er voor u
Heb je een een vraag over een product? Wij helpen je graag verder in tot de beste keuze te komen.
Scherpe prijzen
Wij kunnen bijna altijd mee met de scherpste prijs, en als we dit niet kunnen dan denken we mee naar een mooiere of betere oplossing.











