Siemens | SX73EX22CE | Volledig geïntegreerde vaatwasser 60 cm

Beoordeeld als een 9+
Gratis verzending vanaf € 100,00
Een partner in plaats van een verkoper
Ergens anders goedkoper? Neem contact op!
Specificaties
| Productafmeting | Volledige grootte (60 cm) |
|---|---|
| Deurkleur | Niet van toepassing |
| Ingebouwd display | Ja |
| Kleur bedieningspaneel | Zwart |
| Soort bediening | Knoppen |
| Snoerlengte | 1,75 m |
| Lengte watertoevoerslang | 1,65 m |
| Lengte afvoerslang | 1,9 m |
| Geluidsniveau | 42 dB |
| Afwasprogramma's | Auto 45-65 °C, Eco, Favorite, Intensief, Snel, Snel 45 °C |
| Duur cyclus | 270 min |
| AquaStop-functie | Ja |
| Uitgestelde start timer | Ja |
| Startvertraging | 24 uur |
| AquaSensor functie | Ja |
| Automatische deuropening | Ja |
| Automatisch wasmiddel detectie | Ja |
| Kinderslot | Nee |
| Waterconsumptie per cyclus | 9 l |
| Energieverbruik per 100 cycli | 54 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Netbelasting | 2400 W |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Stroom | 10 A |
| Diepte | 550 mm |
| Hoogte | 865 mm |
| Gewicht | 37,6 kg |
| Diepte wanneer de deur open is | 120 cm |
| Installatie compartiment breedte | 60 cm |
| Installatie compartiment diepte | 55 cm |
| Installatie compartiment hoogte (min) | 86,5 cm |
| Installatie compartiment hoogte (max) | 92,5 cm |
| Aangepast paneel gewicht (min) | 4,5 kg |
| Aangepast paneel gewicht (max) | 11 kg |
| Siemens-technologieën (vaatwas) | AquaSensor technology, iQdrive® |
| Gewicht verpakking | 39,5 kg |
| Kuip materiaal | Roestvrijstaal |
| Droogsysteem | Warmtewisselaar |
| Bedieningsapps ondersteund | Siemens Home Connect |
| Doseringsassistent | Ja |
| Resterende tijd indicatie | Ja |
| Bestekmand type | Siemens rackMatic |
| Smartphone ondersteuning op afstand | Ja |
| Half-geladen | Ja |
| Deurscharnieren | Schuiven |
| Wasefficiëntie-index (EU 2017/1369) | 1,121 |
| Droogefficiëntie-index (EU 2017/1369) | 1,061 |
| Afneembaar bovenkant | Nee |
| Energie-efficiëntie-index (EEI) | 31,9 |
| Bovenste korf type | Siemens rackMatic |
| Merk |
Persoonlijk en klantgericht
Vader en zoon samen begonnen onder de naam WitgoedTrade. Inmiddels is het team uitgebreid met collega’s en zijn onze middelen een stuk uitgebreider. Via onze website’s zijn we vindbaar en in onze showroom kunnen we laten zien wat de mogelijkheden zijn. Middels onze eigen bezorgservice komen de apparaten bij u aan en mocht u nog een vraag hebben dan zit er gedurende kantooruren iemand voor u klaar om alle vragen te beantwoorden.
Wij zijn er voor u
Heb je een een vraag over een product? Wij helpen je graag verder in tot de beste keuze te komen.
Scherpe prijzen
Wij kunnen bijna altijd mee met de scherpste prijs, en als we dit niet kunnen dan denken we mee naar een mooiere of betere oplossing.