Wasmachine, voorlader, 9 kg, max. 1400 rpm, 845x598x590 mm
Beoordeeld als een 9+
Gratis verzending vanaf € 100,00
Een partner in plaats van een verkoper
Ergens anders goedkoper? Neem contact op!
Beschrijving
Bepaal zelf hoe lang de wasbeurt duurt.
Versnel het wasproces met de tijdbesparende varioSpeed-optie of kies een van de snelle programma’s: 59, 30 of 15 minuten. Zo past je was altijd in je tijdschema.
Fantastische resultaten met energie-efficiëntie A -50%
Klaar voor een verandering in je wasroutine? Onze meest energiezuinige wasmachine verbruikt 50% minder energie dan een model met energielabel A5 Voetnoot 5: 50% efficiënter (25 kWh/100 cycli) dan de minimale grenswaarde (50 kWh/100 cycli) van energie-efficiëntieklasse A, gebaseerd op interne tests die zijn uitgevoerd volgens de gedelegeerde EU-verordening 2019/2014 tijdens het gebruik van het Eco 40-60 programma. . Zo profiteer je van fantastische resultaten terwijl je significant bespaart op energieverbruik. Een win-win situatie voor jou en het milieu.
Zeg vaarwel tegen heftige kreukels
Je kent het wel: je haalt je frisgewassen kleding uit de wasmachine en alles is flink gekreukt. Daarom hebben wij de Added Steam-optie ontwikkeld, een stoomcyclus aan het einde van het wasprogramma die kreukels tot 40% vermindert6 Voetnoot 6: Test No. Nr. E-0096-PT-24 van het Duitse instituut voor textiel- en vezelonderzoek Denkendorf (DITF voor “Deutsche Institute für Textil- und Faserforschung Denkendorf”) van 20-02-2024, gerelateerd aan de vermindering van kreukels in katoenen kleding (T-shirts) in het mixprogramma met een belading van 4 kg en de geactiveerde Added Steam-optie vergeleken met textiel dat niet behandeld is met de Added Steam-optie volgens DIN EN ISO 15487. . De zachte stoombehandeling zorgt ervoor dat hardnekkige kreukels vóór het drogen worden verwijderd. Dus als je kleren uit de was komen zijn ze niet alleen schoon, maar ook een stuk minder gekreukt. Zo maken we de was doen iets eenvoudiger.
Zachte reiniging van outdoorkleding.
Het is belangrijk om outdoorkleding met extra zorg te behandelen, zeker tijdens het wassen. Gelijmde zomen, membraancoatings en waterafstotende stoffen zijn bijzonder gevoelig voor hoge temperaturen. Het outdoorprogramma draait op een constante lage temperatuur om jouw kleding optimaal te wassen. Je kunt zelfs impregneermiddel toevoegen om jouw kleding extra waterafstotend te maken.
Bedien je wasmachine waar en wanneer je maar wilt via de Home Connect-app (Android en iOS).
De wereld van technologische innovaties verandert voortdurend. Er worden steeds meer intelligente apparaten ontwikkeld voor je smart home. De via wifi verbonden huishoudelijke apparaten van Siemens en Home Connect brengen deze ontwikkeling eindelijk bij jou thuis. De synergie van aangesloten apparaten, intelligente software en een intuïtieve app biedt tal van slimme mogelijkheden. Het dagelijks leven is hierdoor efficiënter en comfortabeler dan ooit tevoren, zodat je meer tijd kan besteden aan de dingen die je echt graag doet. Home Connect biedt ook ondersteuning voor HomeWizard: hiermee kun je je wasmachine automatisch laten starten als de zon schijnt óf als de energie het goedkoopst is. Meer informatie over deze mogelijkheid vind je via https://www.siemens-home.bsh-group.com/nl/homewizard
aquaStop: levenslange bescherming tegen waterschade.
Het aquaStop-beveiligingssysteem beschermt tegen alle soorten waterschade, zoals overstroming of lekkage, gedurende de hele levensduur van het apparaat.
Verbind je apparaten voor een comfortabele thuisomgeving
Wist je dat het creëren van slimme verbindingen in je huis leidt tot meer comfort? Vast wel. Dit doe je door verschillende ’triggers’ te maken tussen onderling verbonden apparaten. Zou het niet leuk zijn als de slimme lamp in de woonkamer knippert als de wasmachine klaar is? Dankzij samenwerkingsverbanden met IFTTT, iHaus en Magenta Smart Home zijn de mogelijkheden eindeloos. Je hoeft het alleen maar te ontdekken en ervan te genieten. Home Connect biedt ook ondersteuning voor HomeWizard: hiermee kun je je wasmachine automatisch laten starten als de zon schijnt óf als de energie het goedkoopst is. Meer informatie over deze mogelijkheid vind je via https://www.siemens-home.bsh-group.com/nl/homewizard.
Wees vlekken te slim af.
Besteed geen tijd aan het handmatig voorbehandelen van de 16 meest hardnekkige soorten vlekken zoals rode wijn, gras of chocolade. Laat je machine simpelweg weten om wat voor vlek het gaat en laat het antiVlekken-programma zijn werk doen zonder voorbehandeling.
Onze meest energiezuinige wasmachine.
Wasmachines met energielabel A voor energiezuinige en perfecte wasresultaten onder alle omstandigheden.
Siemens wasmachines met powerSpeed ’59: verkort het wasprogramma
Added Steam: verklein je strijkstapel tot 40%
EU Energy Label
leaflet
EU Product Fiche
manual pdf
Specificaties
| Merk | |
|---|---|
| Ingebouwd display | Ja |
| Soort bediening | Draaiknop, Touch |
| Deurscharnieren | Links |
| Geschikt voor paneelaanpassing | Nee |
| Type beeldscherm | LED |
| Deur openen | Opening aan zijkant |
| Deurkleur | Zwart |
| Snoerlengte | 1,6 m |
| Trommelinhoud | 70 l |
| Kijkglas | Ja |
| Geluidsemissieklasse | A |
| Geluidsniveau bij centrifugeren | 70 dB |
| Wasprogramma\'s | Kleur, Delicaat/zijde, Strijkvrij, Hand/wol, Mix, Voorwassen, Snel, Centrifugeren/afvoeren, Wit, Wol |
| Onbalanscontrolesysteem | Ja |
| AquaStop-functie | Ja |
| Sopschuimbewaking | Ja |
| Cyclustijd (max) | 220 min |
| Aanpasbare centrifugesnelheid | Ja |
| Kinderslot | Ja |
| Resterende tijd indicatie | Ja |
| Verlichting in trommel | Ja |
| Verstelbare voeten | Ja |
| Voetenverstelling | 1,2 cm |
| Energieverbruik per 100 cycli | 25 kWu |
| Waterconsumptie per cyclus | 47 l |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik wassen | 0,25 kWu |
| Netbelasting | 2300 W |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Stroom | 10 A |
| Nismaat | 598 mm |
| Diepte | 590 mm |
| Hoogte | 845 mm |
| Gewicht | 82,2 kg |
| Diepte wanneer de deur open is | 109 cm |
| Breedte verpakking | 640 mm |
| Diepte verpakking | 680 mm |
| Hoogte verpakking | 880 mm |
| Deur openingshoek | 188° |
| Water Plus | Ja |
| Minimum centrifugesnelheid | 400 RPM |
| Deurdiameter | 32 cm |
| Kleur deurgreep | Zwart |
| Siemens-technologieën (kledingzorg) | speedPack |
| Watertoevoer | Koud, Heet |
Persoonlijk en klantgericht
Vader en zoon samen begonnen onder de naam WitgoedTrade. Inmiddels is het team uitgebreid met collega’s en zijn onze middelen een stuk uitgebreider. Via onze website’s zijn we vindbaar en in onze showroom kunnen we laten zien wat de mogelijkheden zijn. Middels onze eigen bezorgservice komen de apparaten bij u aan en mocht u nog een vraag hebben dan zit er gedurende kantooruren iemand voor u klaar om alle vragen te beantwoorden.
Wij zijn er voor u
Heb je een een vraag over een product? Wij helpen je graag verder in tot de beste keuze te komen.
Scherpe prijzen
Wij kunnen bijna altijd mee met de scherpste prijs, en als we dit niet kunnen dan denken we mee naar een mooiere of betere oplossing.







