D, 600 mm, 350 m3/h, 146 W, 94 kWh/J, 72 db
Beoordeeld als een 9+
Gratis verzending vanaf € 100,00
Een partner in plaats van een verkoper
Ergens anders goedkoper? Neem contact op!
Beschrijving
De onderbouwkap wordt direct onder de bovenkast of aan de muur gemonteerd.
– De afzuigcapaciteit van 350 m³/h zorgt voor zuivere lucht tijdens het koken.
mmo_33226803_1474016702_0335_21872.pdf
mmo_33226803_1477565541_5023_18062.pdf
mmo_33226803_1477565568_6927_9128.pdf
Specificaties
| Fluid dynamic efficiency class | E |
|---|---|
| Verlichtingefficiëntieklasse | E |
| Vetfilterefficiëntieklasse | C |
| Aantal snelheden | 3 |
| Geluidsniveau | 72 dB |
| Intensieve stand | Ja |
| Geluidsniveau (lage snelheid) | 58 dB |
| Kleur van het product | Wit |
| Ingebouwd display | Nee |
| Soort bediening | Knoppen |
| Snoerlengte | 1,45 m |
| Vaatwasserbestendig filter | Ja |
| Vermogen lamp | 8 W |
| Aantal lampen | 2 gloeilamp(en) |
| Type lamp | LED |
| Illuminance | 45 Lux |
| Jaarlijks energieverbruik | 93,6 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A+ tot F |
| Netbelasting | 146 W |
| Motor vermogen | 138 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Diepte | 482 mm |
| Maximum hercirculeringsvermogen | 100 m³/uur |
| Geluidsniveau (hoge snelheid | 72 dB |
| Minimale afstand van electrische hob | 65 cm |
| Minimale afstand van gas hob | 65 cm |
| Uitlaat aansluiting diameter | 12 cm |
| Aantal motors | 1 |
| Motor inbegrepen | Ja |
| Certificering | CE |
| Wasbaar filter | Ja |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Gewicht | 6 kg |
Persoonlijk en klantgericht
Vader en zoon samen begonnen onder de naam WitgoedTrade. Inmiddels is het team uitgebreid met collega’s en zijn onze middelen een stuk uitgebreider. Via onze website’s zijn we vindbaar en in onze showroom kunnen we laten zien wat de mogelijkheden zijn. Middels onze eigen bezorgservice komen de apparaten bij u aan en mocht u nog een vraag hebben dan zit er gedurende kantooruren iemand voor u klaar om alle vragen te beantwoorden.
Wij zijn er voor u
Heb je een een vraag over een product? Wij helpen je graag verder in tot de beste keuze te komen.
Scherpe prijzen
Wij kunnen bijna altijd mee met de scherpste prijs, en als we dit niet kunnen dan denken we mee naar een mooiere of betere oplossing.


