90cm, 215W, Luchtuitlaat / Recirculatie, 3 standen + intensief, 48.5 kWh/jaar, Roestvrij staal, 13.4 kg,
Beoordeeld als een 9+
Gratis verzending vanaf € 100,00
Een partner in plaats van een verkoper
Ergens anders goedkoper? Neem contact op!
Beschrijving
Eenvoudige bediening van vermogen en verlichting
Een enkele aanraking is voldoende om de baas over jouw keuken te zijn. Met touchControl bedien je eenvoudig de afzuigkracht en de ledverlichting in jouw keuken. De touchControl-functie reageert meteen, welke instelling je ook nodig hebt.
Maximaal vermogen wanneer het nodig is
Soms komen de dampen en geuren in alle hevigheid jouw pan uit. Daar wil je natuurlijk iets aan doen. Schakel dan de intensiefstand in voor de hoogste afzuigcapaciteit. En het mooie is: hij schakelt vanzelf weer terug. Hierdoor heb je nooit last van overmatige ontwikkeling van dampen in jouw keuken.
Kook in een oase van rust
Niemand houdt van een rumoerige keuken. Daarom brengen de bijzonder stille en toch krachtige afzuigkappen van Siemens rust in je keuken. Terwijl de lucht gereinigd wordt, blijft het heerlijk stil in de ruimte, zodat jij in alle rust kunt koken, praten en ontspannen.
De juiste verlichting voor de perfecte sfeer.
De hoogwaardige, energiebesparende ledverlichting zorgt altijd voor een optimaal zicht, en creëert een perfecte sfeer in jouw keuken.
EU Energy Label
EU Product Fiche
manual pdf
leaflet
Specificaties
| Afmetingen | 900 cm |
|---|---|
| Fluid dynamic efficiency class | A |
| Verlichtingefficiëntieklasse | A |
| Vetfilterefficiëntieklasse | C |
| Aantal snelheden | 3 |
| Geluidsniveau | 60 dB |
| Intensieve stand | Ja |
| Kleur van het product | Roestvrijstaal |
| Ingebouwd display | Ja |
| Soort bediening | Touch |
| Snoerlengte | 1,3 m |
| Vaatwasserbestendig filter | Ja |
| Aantal lampen | 2 gloeilamp(en) |
| Type lamp | LED |
| Illuminance | 214 Lux |
| Jaarlijks energieverbruik | 48,5 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A+++ tot D |
| Netbelasting | 220 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Energie-efficiëntieklasse (oud) | B |
| Diepte | 500 mm |
| Maximum hercirculeringsvermogen | 337 m³/uur |
| Geluidsniveau (hoge snelheid | 70 dB |
| Geluidsniveau (intensieve snelheid) | 74 dB |
| Minimale afstand van electrische hob | 55 cm |
| Minimale afstand van gas hob | 65 cm |
| Uitlaat aansluiting diameter | 15 cm |
| Wasbaar filter | Ja |
| AC-ingangsspanning | 220 – 240 V |
| Hoogte (min) | 58,3 cm |
| Terugslagklep | Ja |
| Boostpositie luchtafvoervermogen | 604 m³/uur |
| Kleurtemperatuur | 3500 K |
| Stroomverbruik (in standby) | 215 W |
| Type beeldscherm | LED |
| Stroom | 10 A |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Boostpositie uitgangsrecirculatievermogen | 441 m³/uur |
| Schoorsteenhoogte | 102,2 cm |
| Diameter uitlaataansluiting (min) | 12 cm |
| Nettogewicht | 13,4 kg |
Persoonlijk en klantgericht
Vader en zoon samen begonnen onder de naam WitgoedTrade. Inmiddels is het team uitgebreid met collega’s en zijn onze middelen een stuk uitgebreider. Via onze website’s zijn we vindbaar en in onze showroom kunnen we laten zien wat de mogelijkheden zijn. Middels onze eigen bezorgservice komen de apparaten bij u aan en mocht u nog een vraag hebben dan zit er gedurende kantooruren iemand voor u klaar om alle vragen te beantwoorden.
Wij zijn er voor u
Heb je een een vraag over een product? Wij helpen je graag verder in tot de beste keuze te komen.
Scherpe prijzen
Wij kunnen bijna altijd mee met de scherpste prijs, en als we dit niet kunnen dan denken we mee naar een mooiere of betere oplossing.




