2x LED 1W, 220 – 240 V, 50 Hz
Beoordeeld als een 9+
Gratis verzending vanaf € 100,00
Een partner in plaats van een verkoper
Ergens anders goedkoper? Neem contact op!
Beschrijving
De motorloze telescopische dampkap verdwijnt bijna volledig onder uw keukenkast.
Mooi en helder en toch zuinig met energie: LED-verlichting.
Voor beter zicht tijdens het koken. De LED-lampen in de afzuigkappen zorgen voor extra licht boven uw kookplaat. Nog een voordeel: de lampen gaan lang mee en gebruiken erg weinig energie.
manual pdf
EU Energy Label
EU Product Fiche
leaflet
Specificaties
| Verlichtingefficiëntieklasse | D |
|---|---|
| Kleur van het product | Roestvrijstaal |
| Ingebouwd display | Nee |
| Soort bediening | Hefboom |
| Snoerlengte | 1,3 m |
| Vaatwasserbestendig filter | Ja |
| Vermogen lamp | 1 W |
| Aantal lampen | 2 gloeilamp(en) |
| Type lamp | LED |
| Netbelasting | 2 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Diepte | 280 mm |
| Hoogte (max) | 17,5 cm |
| Installatie compartiment breedte | 59,8 cm |
| Installatie compartiment diepte | 26,4 cm |
| Installatie compartiment hoogte | 13,5 cm |
| Uitlaat locatie | Boven |
| Uitlaat aansluiting diameter | 12 cm |
| Motor inbegrepen | Nee |
| AC-ingangsspanning | 220 – 240 V |
| Aantal filters | 2 stuk(s) |
| Hoogte (min) | 13,5 cm |
Persoonlijk en klantgericht
Vader en zoon samen begonnen onder de naam WitgoedTrade. Inmiddels is het team uitgebreid met collega’s en zijn onze middelen een stuk uitgebreider. Via onze website’s zijn we vindbaar en in onze showroom kunnen we laten zien wat de mogelijkheden zijn. Middels onze eigen bezorgservice komen de apparaten bij u aan en mocht u nog een vraag hebben dan zit er gedurende kantooruren iemand voor u klaar om alle vragen te beantwoorden.
Wij zijn er voor u
Heb je een een vraag over een product? Wij helpen je graag verder in tot de beste keuze te komen.
Scherpe prijzen
Wij kunnen bijna altijd mee met de scherpste prijs, en als we dit niet kunnen dan denken we mee naar een mooiere of betere oplossing.
