C, 74 kWh, 40 dB(A) re 1 pW, B, 9 L, aquaStop, Home Connect, 815 x 598 x 573 mm, Geborsteld staal
Beoordeeld als een 9+
Gratis verzending vanaf € 100,00
Een partner in plaats van een verkoper
Ergens anders goedkoper? Neem contact op!
Beschrijving
Versnel het programma, waar je ook bent
Was en droog je vaat tot wel drie keer sneller, maar met hetzelfde brandschone resultaat. Dankzij varioSpeed Plus kun je altijd kiezen voor versneld afspoelen, zelfs wanneer de cyclus al bezig is. En het mooiste moet nog komen: je kunt varioSpeed Plus eenvoudig activeren en bedienen via de Home Connect-app op je smartphone of tablet. Slimmer kan bijna niet!
Snel en zuinig een zo droog mogelijk resultaat
Met deze technologie kunnen je servies en de binnenkant van de vaatwasser op een energiebesparende manier bijna helemaal droog zijn, binnen 20 minuten. De deur van de vaatwasser opent automatisch na afloop van het vaatwasprogramma. Dit optimaliseert het volledige droogproces: alle vaat wordt grondig en voorzichtig gedroogd – en er vormt zich geen condensatie in de vaatwasser. Deze ecologische droogoptie bespaart veel energie.
Automatische deuropening voor geweldige droogresultaten
Droog je vaat efficiënt dankzij autoOpen dry. Aan het einde van het programma opent de deur van je vaatwasser automatisch en zachtjes zodat deze op een kiertje staat. Dit zorgt voor een natuurlijk droogproces zonder dat er extra energie nodig is. Daarnaast koelt je vaat sneller af waardoor uitruimen gemakkelijker gaat.
Bespaar tijd en moeite met onze handige app
Het leven wordt er niet rustiger op. Jouw Siemens vaatwasser met Home Connect is daarom ontwikkeld met jouw drukke agenda in het achterhoofd. Dankzij de samenwerking tussen Home Connect en verschillende partners zoals Amazon Alexa, Apple Watch en Google kun je je slimme vaatwasser probleemloos aansturen via de Home Connect-app of een ander slim device. Verkort bijvoorbeeld het programma, of activeer de stilfunctie met één druk op de knop. De app kan zelfs de vaatwasblokjes voor je bijbestellen. Zo maken we het leven graag wat makkelijker voor je.
Intensief schoon met extra hoge druk in de onderkorf
Wil je hardnekkig vuil verwijderen? Kies dan voor de intensiveZone: de druk van het sproeiwater wordt daarmee verhoogd in de onderste korf, waardoor zelfs de vuilste vaat brandschoon wordt. In de bovenste korf draait gewoon jouw voorkeursprogramma, waarmee je ervoor zorgt dat jouw kwetsbare vaat voorzichtig wordt afgewassen.
Extreem stil wanneer jij het nodig hebt.
Soms kun je wel wat extra stilte gebruiken gedurende jouw drukke dag. Home Connect ondersteunt je hierbij. Met de Silence on Demand-optie in de Home Connect-app kun je voor maximaal 30 minuten het geluidsniveau verlagen tijdens de programmacyclus. Je kunt Silence on Demand op ieder moment tijdens de cyclus activeren. En je kunt weer terugkeren naar het reguliere programma wanneer je maar wilt. Absolute stilte zonder in te leveren op het resultaat.
Optimale vaatwasresultaten met één druk op de knop
Voor een perfect schone vaat zorgen was nog nooit zo eenvoudig. Wanneer je via de knop Auto het automatische vaatwasprogramma selecteert, zorgt jouw vaatwasser zelf voor een optimaal schoon resultaat. Je vaatwasser meet via de aquaSensor de vuilgraad van het spoelwater. Hierop past hij de temperatuur en de benodigde hoeveelheid water aan. Zonder dat je nog iets hoeft te doen. En zo weet je ook zeker dat je nooit teveel water verbruikt.
Jouw favoriete instellingen met één druk op de knop
De Favoriet-knop maakt je vaatwasser nóg persoonlijker. Stel via de Home Connect-app de programma’s en opties die jij het vaakst gebruikt in als favoriet, om ze met één druk op de knop te kunnen activeren.
Doseert uw vaatwasmiddel zo optimaal mogelijk
De doseerAssistent is speciaal ontworpen voor de handige 3-in-1, 4-in-1 of 5-in-1 tabletten. Dankzij doseerAssistent vallen deze vaatwastabletten rechtstreeks in een kleine opvangbak. Een nauwkeurig gerichte waterstraal zorgt er vervolgens voor dat de tabletten snel oplossen. Waarna het vaatwasmiddel gelijkmatig door de vaatwasser wordt verspreid. Zo ben je altijd verzekerd van de beste afwasresultaten.
Gecertificeerde hygiëneprestaties
Virussen zoals corona en influenza worden doeltreffend uitgeschakeld bij het gebruik van Eco 50°C, getest door het Instituut voor Integratieve Hygiëne en Virologie (Hygiënelabel niveau 1). Met hogere temperatuurprogramma’s kunnen aanzienlijk hogere hygiëneniveaus worden bereikt, effectief tegen robuustere virussen, inclusief ingekapselde en niet-gekapselde virussen. Dit is aangetoond bij Intensief 70°C en de Machine Care-onderhoudscyclus (Hygiënelabel niveau 3).
manual pdf
manual pdf
manual pdf
EU Energy Label
EU Product Fiche
manual pdf
leaflet
Specificaties
| Gewicht | 41,1 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 598 × 815 cm |
| Productafmeting | Volledige grootte (60 cm) |
| Geschikt voor paneelaanpassing | Ja |
| Deurkleur | Niet van toepassing |
| Ingebouwd display | Ja |
| Kleur bedieningspaneel | Zwart |
| Snoerlengte | 1,75 m |
| Lengte watertoevoerslang | 1,65 m |
| Lengte afvoerslang | 1,9 m |
| Geluidsniveau | 40 dB |
| Afwasprogramma\'s | 60min 65°C, Auto 45-65 °C, Eco 50°C, Intensive 70°C, Voorspoelen, Snel |
| Temperatuur (max) | 70 °C |
| Duur cyclus | 220 min |
| AquaStop-functie | Ja |
| Uitgestelde start timer | Ja |
| Startvertraging | 24 uur |
| AquaSensor functie | Ja |
| Glasbescherming | Ja |
| Reparatie-index | 9.4 |
| Automatische deuropening | Ja |
| Zelf reinigende filter | Ja |
| Kinderslot | Ja |
| Verstelbare voeten | Ja |
| Voetenverstelling | 6 cm |
| Vloerindicatielampje | Nee |
| Verlichting binnenin | Nee |
| Waterconsumptie per cyclus | 9 l |
| Energieverbruik per 100 cycli | 74 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik per cyclus | 0,736 kWu |
| Netbelasting | 2400 W |
| AC-ingangsspanning | 220 – 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Stroom | 10 A |
| Diepte | 573 mm |
| Hoogte | 815 mm |
| Gewicht | 41,1 kg |
| Diepte wanneer de deur open is | 115 cm |
| Installatie compartiment breedte | 60 cm |
| Installatie compartiment diepte | 55 cm |
| Installatie compartiment hoogte | 87,5 cm |
| Installatie compartiment hoogte (min) | 81,5 cm |
| Installatie compartiment hoogte (max) | 87,5 cm |
| Aangepast paneel gewicht (min) | 2,5 kg |
| Aangepast paneel gewicht (max) | 8,5 kg |
| Siemens-technologieën (vaatwas) | Home Connect, iQdrive® |
| Gewicht verpakking | 43 kg |
| Bovenste mand verstelbare hoogte | Ja |
| Kuip materiaal | Roestvrijstaal |
| Bovenste korf instelbare hoogteniveaus | 3 |
| Droogsysteem | Warmtewisselaar |
| Half-geladen | Ja |
| Wasefficiëntie-index (EU 2017/1369) | 1,121 |
| Droogefficiëntie-index (EU 2017/1369) | 1,061 |
| Breedte verpakking | 660 mm |
| Diepte verpakking | 670 mm |
| Hoogte verpakking | 880 mm |
| Energie-efficiëntie-index (EEI) | 43,9 |
Persoonlijk en klantgericht
Vader en zoon samen begonnen onder de naam WitgoedTrade. Inmiddels is het team uitgebreid met collega’s en zijn onze middelen een stuk uitgebreider. Via onze website’s zijn we vindbaar en in onze showroom kunnen we laten zien wat de mogelijkheden zijn. Middels onze eigen bezorgservice komen de apparaten bij u aan en mocht u nog een vraag hebben dan zit er gedurende kantooruren iemand voor u klaar om alle vragen te beantwoorden.
Wij zijn er voor u
Heb je een een vraag over een product? Wij helpen je graag verder in tot de beste keuze te komen.
Scherpe prijzen
Wij kunnen bijna altijd mee met de scherpste prijs, en als we dit niet kunnen dan denken we mee naar een mooiere of betere oplossing.

