Siemens | SN23EI03ME | Vrijstaande vaatwasser 60 cm

Beoordeeld als een 9+
Gratis verzending vanaf € 100,00
Een partner in plaats van een verkoper
Ergens anders goedkoper? Neem contact op!
Specificaties
| Productafmeting | Volledige grootte (60 cm) |
|---|---|
| Deurkleur | Roestvrijstaal |
| Ingebouwd display | Ja |
| Kleur bedieningspaneel | Roestvrijstaal |
| Soort bediening | Knoppen |
| Snoerlengte | 1,75 m |
| Geluidsniveau | 42 dB |
| Afwasprogramma\'s | Auto 45-65 °C, Eco, Favorite, Intensief, Snel, Snel 45 °C |
| Duur cyclus | 215 min |
| AquaStop-functie | Ja |
| AquaSensor functie | Ja |
| Automatisch wasmiddel detectie | Ja |
| Kinderslot | Ja |
| Verstelbare voeten | Ja |
| Voetenverstelling | 2 cm |
| Waterconsumptie per cyclus | 9 l |
| Energieverbruik per 100 cycli | 65 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik per cyclus | 0,645 kWu |
| Netbelasting | 2400 W |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Stroom | 10 A |
| Diepte | 600 mm |
| Hoogte | 865 mm |
| Gewicht | 51,9 kg |
| Diepte wanneer de deur open is | 115,5 cm |
| Gewicht verpakking | 46,5 kg |
| Droogsysteem | Warmtewisselaar |
| Bedieningsapps ondersteund | Siemens Home Connect |
| Resterende tijd indicatie | Ja |
| Waarschuwingssignaal | Ja |
| Bestekmand type | Siemens rackMatic |
| Smartphone ondersteuning op afstand | Ja |
| Half-geladen | Ja |
| Afneembaar bovenkant | Ja |
| Breedte verpakking | 53500 mm |
| Energiezuinige modus | Ja |
| Lade-reinigingsfunctie | Ja |
Persoonlijk en klantgericht
Vader en zoon samen begonnen onder de naam WitgoedTrade. Inmiddels is het team uitgebreid met collega’s en zijn onze middelen een stuk uitgebreider. Via onze website’s zijn we vindbaar en in onze showroom kunnen we laten zien wat de mogelijkheden zijn. Middels onze eigen bezorgservice komen de apparaten bij u aan en mocht u nog een vraag hebben dan zit er gedurende kantooruren iemand voor u klaar om alle vragen te beantwoorden.
Wij zijn er voor u
Heb je een een vraag over een product? Wij helpen je graag verder in tot de beste keuze te komen.
Scherpe prijzen
Wij kunnen bijna altijd mee met de scherpste prijs, en als we dit niet kunnen dan denken we mee naar een mooiere of betere oplossing.