Warmtepompdroger, 8 kg, 600W, C, 102 kWh/100, 61 dB (B), 842x598x613 mm, 55.4 kg
Beoordeeld als een 9+
Gratis verzending vanaf € 100,00
Een partner in plaats van een verkoper
Ergens anders goedkoper? Neem contact op!
Beschrijving
Droog energiezuinig met energielabel C.
Vind je duurzaam wassen en drogen belangrijk? Dan is een droger met energlabel C een goede keuze voor jou. Door efficiënt om te gaan met energie wordt dit hoge energielabel behaald. Zo weet je zeker dat je een duurzame keuze maakt.
Zelfreinigende condensor.
Warmtepompdrogers met zelfreinigende condensor beschermen je kleding en blijven zeer energiezuinig. Dankzij de Self Cleaning Condenser-technologie wordt de condensor automatisch gereinigd, tot wel vier keer tijdens het droogproces. Zo droogt de machine cyclus na cyclus energiezuinig. De warmtepompdrogers van Bosch zijn ontworpen om efficiënt te werken en je kleding zacht en perfect te drogen.
Detecteert automatisch wanneer je was droog is.
Laad tot tien kilogram wasgoed in je droger of was-droogcombinatie en Auto Dry maakt je wasgoed precies zo droog als jij wilt: droog genoeg om te kunnen strijken of extra droog en klaar om op te vouwen. De sensoren meten continu de temperatuur en vochtigheid om je wasgoed te beschermen tegen hoge temperaturen en overmatig drogen. Perfect droog, elke keer weer.
Energiezuinig drogen dankzij de warmtepomp.
Warmtepompdrogers zijn maar liefst 50% tot 70% energiezuiniger dan traditionele condensdrogers. Dit komt omdat de grootste energieslurper is weggelaten: het verwarmingselement. De lucht warmt op dankzij drukverschillen in de koelvloeistof. Dit is het grootste verschil met een condensdroger en maakt een wasdroger met een warmtepomp veel energiezuiniger.
Programma voor beddengoed met variabele draairichting van de trommel
Voorkom dat beddengoed in de war raakt in je droger. Dankzij de grote trommel met variabele draairichting Blijven je lakens in beide richtingen in beweging met het beddengoed-programma. Zo raken ze nooit meer in de knoop en stop je gerust groot en klein textiel samen in de droger.
Extra snel drogen.
Droog tot 2 kg wasgoed in 40 minuten droog. Dit programma is ontworpen voor gebruik met het wasprogramma ExtraKort 15, wat betekent dat je wasgoed in minder dan een uur gewassen en gedroogd is.
Bijzonder stil en duurzaam.
De innovatieve Anti-Vibration zijpanelen zijn speciaal ontworpen voor meer stabiliteit en het optimaal verminderen van trillingen.Bovendien wordt geluid gedempt dankzij de verbeterde isolatie, waardoor Bosch drogers bijzonder stil zijn en voor een ongestoorde nachtrust zorgen.
Geniet van een stille droger.
Waarom genoegen nemen met een wasdroger die veel geluid maakt? Onze drogers met maximaal 65 dB zijn ontworpen om de rust in huis te bewaren. Dankzij de verbeterde isolatie is het geluidsniveau van deze drogers op het meest luide punt slechts 65 dB. Dit meest luide punt is wanneer de droger centrifugeert.
Halve belading-optie
Halve belading-optie: optimaliseert de drooginstellingen (lading en duur) voor kleine wasjes.
Elke stof met zorg gedroogd.
Het Sensitive Drying System droogt je wasgoed met zorg door milde, warme lucht uit alle richtingen de trommel in te laten stromen. Bovendien ligt het wasgoed nooit plat door de zachte gebogen peddels in de trommel, waardoor het niet kreukt. Het resultaat: zorgvuldig gedroogd wasgoed dat zacht, soepel en kreukvrij is.
Houd je Bosch droger energiezuinig met de SelfCleaning Condenser
EU Energy Label
leaflet
manual pdf
manual pdf
EU Product Fiche
Specificaties
| Soort bediening | Draaiknop, Touch |
|---|---|
| Ingebouwd display | Ja |
| Geschikt voor paneelaanpassing | Nee |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Deurkleur | Grijs, Zilver |
| Type beeldscherm | LED |
| Materiaal trommel | Roestvrijstaal |
| Snoerlengte | 1,45 m |
| Condensatie-efficiëntieklasse | B |
| Droogprogramma\'s | Katoen, Delicaat/zijde, Eco, Droog strijken, Mix, Snel, Handdoek, Wol |
| Duur cyclus | 179 min |
| Geluidsniveau | 61 dB |
| Anti-kreuk functie | Ja |
| Anti-kreuk cyclus | 120 min |
| Half-geladen | Ja |
| Koelend medium | R290 |
| Uitgestelde start timer | Ja |
| Zelfreinigend | Ja |
| Startvertraging | 24 uur |
| Verlichting in trommel | Ja |
| Resterende tijd indicatie | Ja |
| Kinderslot | Ja |
| Gebruiksklaar-indicatielampje | Ja |
| Energie consumptie | 1,02 kWu |
| Warmtebron | Electrisch |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Netbelasting | 600 W |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Stroom | 10 A |
| Bosch-technologieën (kledingzorg) | autoDry |
| Diepte | 613 mm |
| Nismaat | 598 mm |
| Hoogte | 842 mm |
| Gewicht | 55,4 kg |
| Diepte wanneer de deur open is | 109,6 cm |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,5 W |
| Geluidsemissieklasse | B |
| Energieverbruik per 100 cycli | 102 kWu |
Persoonlijk en klantgericht
Vader en zoon samen begonnen onder de naam WitgoedTrade. Inmiddels is het team uitgebreid met collega’s en zijn onze middelen een stuk uitgebreider. Via onze website’s zijn we vindbaar en in onze showroom kunnen we laten zien wat de mogelijkheden zijn. Middels onze eigen bezorgservice komen de apparaten bij u aan en mocht u nog een vraag hebben dan zit er gedurende kantooruren iemand voor u klaar om alle vragen te beantwoorden.
Wij zijn er voor u
Heb je een een vraag over een product? Wij helpen je graag verder in tot de beste keuze te komen.
Scherpe prijzen
Wij kunnen bijna altijd mee met de scherpste prijs, en als we dit niet kunnen dan denken we mee naar een mooiere of betere oplossing.









