Serie 4, Volledig geïntegreerde vaatwasser, 60 cm, VarioScharnier (o.a. geschikt voor IKEA-keukens), SMH4EAX28E
Beoordeeld als een 9+
Gratis verzending vanaf € 100,00
Een partner in plaats van een verkoper
Ergens anders goedkoper? Neem contact op!
Beschrijving
Eén resultaat: perfectie
Plastic items in vaatwassers blijven vaak nat nadat het reinigen is afgerond. Daarom bieden Bosch vaatwassers de ExtraDry optie. Dit verhoogt de temperatuur van de laatste spoeling en verlengt de droogtijd. Op deze manier worden zelfs kunststof producten zoals babyflessen of picknick-servies perfect schoon en droog.
Hygiëne van beproefde kwaliteit: getest en goedgekeurd voor Eco 50°C en hogere standen
Virussen zoals corona en influenza worden effectief verwijderd bij gebruik van Eco 50 °C, getest door het Instituut voor Integrale Hygiëne en Virologie (Hygiëne label niveau 1). Met programma’s met hogere temperaturen kunnen aanzienlijk hogere hygiëneniveaus worden bereikt, omdat ze effectief zijn tegen meer veerkrachtige virussen, waaronder ‘omhulde’ en ‘niet-omhulde’ virussen. Dit werd bevestigd voor de Intensief 70 °C en Machine Care-programma’s (Hygiënelabel niveau 3).
Flex korven
Flex korven: praktische en flexibele oplossing voor nog makkelijker laden.
Tot 5 cm in hoogte verstelbaar in 3 verschillende posities
Dankzij het RackMatic-systeem met 3 niveaus kan de hoogte van de bovenste korf gemakkelijk tot 5 cm worden aangepast, zelfs als hij volledig geladen is – dit geeft je meer instelmogelijkheden en maximale flexibiliteit.
Een vaatwasser die je nauwelijks hoort
Niemand wordt graag afgeleid door lawaai. Als rust en stilte belangrijk voor je zijn, is de Silence Plus 42 dB vaatwasser het antwoord. Hij is opmerkelijk stil waardoor je keuken een oase van rust wordt.
Je vaatwasser luistert naar je
Dankzij de samenwerking met verschillende voice assistants, zoals Amazon Alexa en de Google Assistant, is het nu ook mogelijk om je vaatwasser te bedienen met je stem.
De vaatwasser die je op de hoogte houdt
Wachten tot de vaatwasser klaar is, is tijdverspilling en kan onnodige irritatie veroorzaken, vooral voor mensen met drukke schema’s. Home Connect stelt je op je gemak en helpt je productiever te zijn met je tijd. Als je wilt, kan je vaatwasser pushmeldingen verzenden naar je smartphone zodat je er gemakkelijk de huidige programmastatus van kunt zien, evenals andere nuttige informatie. Multitasking in en om het huis is weer een stapje simpeler geworden.
Download programma’s voor een perfecte match met je dagelijkse leven
Soms passen voorgeprogrammeerde cyclussen nu eenmaal niet perfect bij je persoonlijke wensen. Bosch vaatwassers met de functie “’Programma Download” bieden je de mogelijkheid extra programma’s toe te voegen via de Home Connect-app. “’Programma Download” verzekert je ervan dat je vaat steeds perfect proper is, dankzij de programma’s die op jouw persoonlijke wensen aansluiten.
Slimme programmaselectie
Welk programma is nu precies het beste voor elke afwasbeurt? De programma-assistent maakt het eenvoudig. Beantwoord simpelweg een paar vragen in de Home Connect-app over de soort vaat, hoe vuil de vaat is en je persoonlijke voorkeuren, zoals hoe energiezuinig, droog, snel en stil de afwasbeurt moet zijn. Het systeem stelt je dan het meest geschikte programma voor. Druk enkel nog op start en dan is het uitkijken naar perfect propere pannen.
Je favoriete wasprogramma met de druk op een knop
Haal het beste uit je geconnecteerde vaatwasser en vereenvoudig je dagelijkse leven. Met de “Favorieten”-functie kan je simpelweg de programma’s en opties configureren die je het meest gebruikt. De geprogrammeerde instellingen kunnen gestart worden via de Home Connect app of rechtstreeks op de bedieningsband in een enkele klik. Combineer bijvoorbeeld de optie Extra Dry met het programma Eco 50 ° en start de vaatwasser met één klik. Gepersonnaliseerde instellingen staan je toe om de vaat te doen met de druk op een knop.
EU Energy Label
Quick Start Guide
EU Declaration of Conformity
leaflet
EU Product Fiche
Specificaties
| Productafmeting | Volledige grootte (60 cm) |
|---|---|
| Geschikt voor paneelaanpassing | Ja |
| Deurkleur | Niet van toepassing |
| Ingebouwd display | Ja |
| Kleur bedieningspaneel | Roestvrijstaal |
| Snoerlengte | 1,75 m |
| Lengte watertoevoerslang | 165 m |
| Lengte afvoerslang | 190 m |
| Geluidsniveau | 42 dB |
| Afwasprogramma\'s | Auto 45-65 °C, Eco, Intensief, Snel, Stil |
| Duur cyclus | 270 min |
| AquaStop-functie | Ja |
| AquaSensor functie | Ja |
| Glasbescherming | Nee |
| Automatisch wasmiddel detectie | Ja |
| Kinderslot | Nee |
| Vloerindicatielampje | Ja |
| Verlichting binnenin | Ja |
| Waterconsumptie per cyclus | 9 l |
| Energieverbruik per 100 cycli | 54 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik per cyclus | 0,535 kWu |
| Netbelasting | 2400 W |
| AC-ingangsspanning | 220 – 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 – 60 Hz |
| Stroom | 10 A |
| Diepte | 550 mm |
| Hoogte | 815 mm |
| Gewicht | 34,9 kg |
| Diepte wanneer de deur open is | 115 cm |
| Installatie compartiment breedte | 60,8 cm |
| Installatie compartiment hoogte (min) | 81,5 cm |
| Installatie compartiment hoogte (max) | 87,5 cm |
| Gewicht verpakking | 37,5 kg |
| Kuip materiaal | Roestvrijstaal |
| Resterende tijd indicatie | Ja |
| Bosch-technologieën (afwas) | EfficientDry, Home Connect, Rackmatic®, VarioDrawer |
| Half-geladen | Ja |
| Afneembaar bovenkant | Nee |
| Breedte verpakking | 660 mm |
| Diepte verpakking | 670 mm |
| Hoogte verpakking | 870 mm |
| Backlight-kleur | Rood |
| Verpakkingsinhoud | Dampscherm |
| Garantieperiode | 2 jaar |
Persoonlijk en klantgericht
Vader en zoon samen begonnen onder de naam WitgoedTrade. Inmiddels is het team uitgebreid met collega’s en zijn onze middelen een stuk uitgebreider. Via onze website’s zijn we vindbaar en in onze showroom kunnen we laten zien wat de mogelijkheden zijn. Middels onze eigen bezorgservice komen de apparaten bij u aan en mocht u nog een vraag hebben dan zit er gedurende kantooruren iemand voor u klaar om alle vragen te beantwoorden.
Wij zijn er voor u
Heb je een een vraag over een product? Wij helpen je graag verder in tot de beste keuze te komen.
Scherpe prijzen
Wij kunnen bijna altijd mee met de scherpste prijs, en als we dit niet kunnen dan denken we mee naar een mooiere of betere oplossing.










