60 cm, 9 L, 2400 W, 220-240 V, 50-60 Hz, 10 A, 54 kWh, 42 dB, 270 min, 1.75 m, Wit, 598 x 550 x 865 mm, 37.1 kg
Beoordeeld als een 9+
Gratis verzending vanaf € 100,00
Een partner in plaats van een verkoper
Ergens anders goedkoper? Neem contact op!
Beschrijving
Eén resultaat: perfectie
Plastic items in vaatwassers blijven vaak nat nadat het reinigen is afgerond. Daarom bieden Bosch vaatwassers de ExtraDry optie. Dit verhoogt de temperatuur van de laatste spoeling en verlengt de droogtijd. Op deze manier worden zelfs kunststof producten zoals babyflessen of picknick-servies perfect schoon en droog.
Kwaliteit en flexibiliteit in elk detail
Het goed laden van al je servies kan soms moeilijk zijn. De Max Flex korven makken het zo gemakkelijk mogelijk, met een stabielere onderste korf en neerklapbare noppen om eenvoudig grote artikelen te plaatsen. Bovendien voorkomen de nieuw ontworpen houders voor glazen, anti-slip stroken en tassen-houders dat je vaat begint te glijden. De Max Flex korven zorgen voor het flexibel, veilig en gemakkelijk laden en uitladen van je servies.
Plaats voor bestek en klein kookgerei in de Vario-besteklade
De uittrekbare Vario-besteklade voegt een derde laadniveau toe en maakt ActiveWater-vaatwassers nog comfortabeler in gebruik. Het is de ideale plaats voor bestek en klein kookgerei zoals opscheplepels en gardes. Zo biedt hij meer flexibiliteit bij het inladen en ontstaat er meer ruimte in de vaatwasser. De bestekkorf in de onderkorf kan worden vervangen door de Vario-besteklade, die ruimte biedt voor maximaal 14 bestekken bij vaatwassers van 60 cm en 10 bestekken bij vaatwassers van 45 cm.
Tot 5 cm in hoogte verstelbaar in 3 verschillende posities
Dankzij het RackMatic-systeem met 3 niveaus kan de hoogte van de bovenste korf gemakkelijk tot 5 cm worden aangepast, zelfs als hij volledig geladen is – dit geeft je meer instelmogelijkheden en maximale flexibiliteit.
Een vaatwasser die je nauwelijks hoort
Niemand wordt graag afgeleid door lawaai. Als rust en stilte belangrijk voor je zijn, is de Silence Plus 42 dB vaatwasser het antwoord. Hij is opmerkelijk stil waardoor je keuken een oase van rust wordt.
Je vaatwasser luistert naar je
Dankzij de samenwerking met verschillende voice assistants, zoals Amazon Alexa en de Google Assistant, is het nu ook mogelijk om je vaatwasser te bedienen met je stem.
Extra grondige reiniging van zwaar bevuilde items
Opgedroogde etensresten zijn bij niemand geliefd: gelukkig maakt de Extra Clean Zone de vaat in de bovenkorf grondig schoon. Drie roterende watersproeiers zorgen voor extra schoonmaakkracht. En dat allemaal zonder extra detergent of een hogere temperatuur. Met één druk op de knop zorgt je vaatwasser voor een perfect resultaat.
De vaatwasser die je op de hoogte houdt
Wachten tot de vaatwasser klaar is, is tijdverspilling en kan onnodige irritatie veroorzaken, vooral voor mensen met drukke schema’s. Home Connect stelt je op je gemak en helpt je productiever te zijn met je tijd. Als je wilt, kan je vaatwasser pushmeldingen verzenden naar je smartphone zodat je er gemakkelijk de huidige programmastatus van kunt zien, evenals andere nuttige informatie. Multitasking in en om het huis is weer een stapje simpeler geworden.
Download programma’s voor een perfecte match met je dagelijkse leven
Soms passen voorgeprogrammeerde cyclussen nu eenmaal niet perfect bij je persoonlijke wensen. Bosch vaatwassers met de functie “’Programma Download” bieden je de mogelijkheid extra programma’s toe te voegen via de Home Connect-app. “’Programma Download” verzekert je ervan dat je vaat steeds perfect proper is, dankzij de programma’s die op jouw persoonlijke wensen aansluiten.
Slimme programmaselectie
Welk programma is nu precies het beste voor elke afwasbeurt? De programma-assistent maakt het eenvoudig. Beantwoord simpelweg een paar vragen in de Home Connect-app over de soort vaat, hoe vuil de vaat is en je persoonlijke voorkeuren, zoals hoe energiezuinig, droog, snel en stil de afwasbeurt moet zijn. Het systeem stelt je dan het meest geschikte programma voor. Druk enkel nog op start en dan is het uitkijken naar perfect propere pannen.
manual pdf
EU Energy Label
Quick Start Guide
EU Declaration of Conformity
leaflet
EU Product Fiche
Specificaties
| Productafmeting | Volledige grootte (60 cm) |
|---|---|
| Geschikt voor paneelaanpassing | Ja |
| Deurkleur | Wit |
| Ingebouwd display | Ja |
| Snoerlengte | 1,75 m |
| Lengte watertoevoerslang | 165 m |
| Lengte afvoerslang | 190 m |
| Geluidsniveau | 42 dB |
| Afwasprogramma\'s | Auto 45-65 °C, Eco, Hygiene+, Intensief, Snel, Stil |
| Duur cyclus | 270 min |
| AquaStop-functie | Ja |
| AquaSensor functie | Ja |
| Glasbescherming | Nee |
| Automatisch wasmiddel detectie | Ja |
| Kinderslot | Nee |
| Vloerindicatielampje | Ja |
| Verlichting binnenin | Ja |
| Waterconsumptie per cyclus | 9 l |
| Energieverbruik per 100 cycli | 54 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik per cyclus | 0,543 kWu |
| Netbelasting | 2400 W |
| AC-ingangsspanning | 220 – 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 – 60 Hz |
| Stroom | 10 A |
| Diepte | 550 mm |
| Hoogte | 865 mm |
| Gewicht | 37,1 kg |
| Diepte wanneer de deur open is | 120 cm |
| Installatie compartiment breedte | 60,8 cm |
| Installatie compartiment diepte | 55 cm |
| Installatie compartiment hoogte (min) | 86,5 cm |
| Installatie compartiment hoogte (max) | 92,5 cm |
| Gewicht verpakking | 39 kg |
| Kuip materiaal | Roestvrijstaal |
| Extra droog | Ja |
| Resterende tijd indicatie | Ja |
| Bosch-technologieën (afwas) | EfficientDry, Home Connect, Max Flex baskets, Rackmatic®, VarioDrawer, Zeolith technology |
| Half-geladen | Ja |
| Afneembaar bovenkant | Nee |
| Breedte verpakking | 660 mm |
| Diepte verpakking | 670 mm |
| Hoogte verpakking | 920 mm |
| Backlight-kleur | Rood |
| Verpakkingsinhoud | Dampscherm |
| Garantieperiode | 2 jaar |
Persoonlijk en klantgericht
Vader en zoon samen begonnen onder de naam WitgoedTrade. Inmiddels is het team uitgebreid met collega’s en zijn onze middelen een stuk uitgebreider. Via onze website’s zijn we vindbaar en in onze showroom kunnen we laten zien wat de mogelijkheden zijn. Middels onze eigen bezorgservice komen de apparaten bij u aan en mocht u nog een vraag hebben dan zit er gedurende kantooruren iemand voor u klaar om alle vragen te beantwoorden.
Wij zijn er voor u
Heb je een een vraag over een product? Wij helpen je graag verder in tot de beste keuze te komen.
Scherpe prijzen
Wij kunnen bijna altijd mee met de scherpste prijs, en als we dit niet kunnen dan denken we mee naar een mooiere of betere oplossing.












