60 cm, Gas kookplaat, Aardgas L 25 mbar, FlameSelect, 7500 W, 220-240 V
Beoordeeld als een 9+
Gratis verzending vanaf € 100,00
Een partner in plaats van een verkoper
Ergens anders goedkoper? Neem contact op!
Specificaties
| Aantal gaspitten | 4 zone(s) |
|---|---|
| Aantal elektronische kook zones | 0 zone(s) |
| Positie brander/kookzone 1 | Links voor |
| Voedingsbron brander/kookzone 1 | Gas |
| Vermogen brander/kookzone 1 | 1750 W |
| Positie brander/kookzone 2 | Links achter |
| Voedingsbron brander/kookzone 2 | Gas |
| Vermogen brander/kookzone 2 | 1750 W |
| Positie brander/kookzone 3 | Rechts achter |
| Voedingsbron brander/kookzone 3 | Gas |
| Vermogen brander/kookzone 3 | 3000 W |
| Positie brander/kookzone 4 | Rechts voor |
| Voedingsbron brander/kookzone 4 | Gas |
| Vermogen brander/kookzone 4 | 1000 W |
| Soort bediening | Draaiknop |
| Controle positie | Front / Top front |
| Ingebouwd display | Nee |
| AC-ingangsspanning | 220 – 240 V |
| Nismaat | 582 mm |
| Diepte | 520 mm |
| Hoogte | 53 mm |
| Snoerlengte | 1 m |
| Installatie compartiment breedte | 56 cm |
| Installatie compartiment hoogte | 4,5 cm |
| Type brander/kookzone 1 | Regulier |
| Kookzone 1 vorm | Rond |
| Type brander/kookzone 2 | Regulier |
| Kookzone 2 vorm | Rond |
| Type brander/kookzone 3 | Groot |
| Kookzone 3 vorm | Rond |
| Type brander/kookzone 4 | Klein |
| Kookzone 4 vorm | Rond |
| AC-ingangsfrequentie | 50 – 60 Hz |
| Gewicht | 10,6 kg |
| Installatie compartiment diepte (min) | 48 cm |
| Installatie compartiment diepte (max) | 49,2 cm |
| Gewicht verpakking | 11,5 kg |
| Aantal gelijktijdig te gebruiken kookzones | 4 |
| Certificering | CE |
| Electronische ontsteking | Ja |
| Aangesloten lading (gas) | 7500 W |
| Breedte verpakking | 651 mm |
| Diepte verpakking | 578 mm |
| Hoogte verpakking | 141 mm |
| Kleur bedieningspaneel | Roestvrijstaal |
| Stroom | 3 A |
| Knopenkleur | Zwart |
| Calorisch type aardgas | Laagcalorisch gas (L-gas) |
| Dikte werkblad (min) | 3 cm |
Persoonlijk en klantgericht
Vader en zoon samen begonnen onder de naam WitgoedTrade. Inmiddels is het team uitgebreid met collega’s en zijn onze middelen een stuk uitgebreider. Via onze website’s zijn we vindbaar en in onze showroom kunnen we laten zien wat de mogelijkheden zijn. Middels onze eigen bezorgservice komen de apparaten bij u aan en mocht u nog een vraag hebben dan zit er gedurende kantooruren iemand voor u klaar om alle vragen te beantwoorden.
Wij zijn er voor u
Heb je een een vraag over een product? Wij helpen je graag verder in tot de beste keuze te komen.
Scherpe prijzen
Wij kunnen bijna altijd mee met de scherpste prijs, en als we dit niet kunnen dan denken we mee naar een mooiere of betere oplossing.




