70 cm, 220-240 V, 50-60 Hz, 1.1 m, 9.3 kg, 51 x 710 x 522 mm
Beoordeeld als een 9+
Gratis verzending vanaf € 100,00
Een partner in plaats van een verkoper
Ergens anders goedkoper? Neem contact op!
Beschrijving
Eenvoudige bediening van de kookplaat.
Raak je soms het overzicht kwijt over de instellingen van je kookplaat? Dankzij het eenvoudige bedieningspaneel en de ondersteunende lichtlijn kun je met DirectSelect de kookzones selecteren en het gewenste vermogensniveau instellen – direct, snel en eenvoudig.
Zelfs voor je grootste pannen heb je ruimte.
Een grote stoofpan of braadslede op je inductiekookplaat? Met CombiZone combineer je moeiteloos twee ronde kookzones om het benodigde oppervlak te verwarmen, zodat je altijd genoeg ruimte hebt voor zelfs de grootste pannen.
Nooit meer aanbranden.
De ideale temperatuur is cruciaal voor het bereiden. Als deze te hoog is, zal zelfs de beste steak te snel bakken en aanbranden. Dit behoort tot het verleden met PerfectFry Plus. De Perfect Fry Plus-sensor controleert constant de temperatuur van de pan om aanbranden te voorkomen. En dit werkt ook voor veel andere gerechten: kies uit 11 vooraf ingestelde temperaturen in een bereik van 70 tot 220 C, voor perfecte resultaten elke keer weer.
Eenvoudig de afzuigkap bedienen.
Richt je nu op jouw manier van koken. De bijpassende afzuigkap wordt automatisch aangestuurd door de kookplaat en een aangesloten Home Connect-account. Op basis van een algoritme wordt het vermogen van de afzuigkap aangepast aan de instellingen van de kookplaat. De keuken is vrij van geuren en vocht en je hoeft nooit vingerafdrukken op de afzuigkap te verwijderen. Dat is de nieuwe makkelijke manier van koken.
Jouw kookplaat, jouw voorkeuren.
Eet jij je eitje graag elke dag perfect zachtgekookt? Perfectioneer je dagelijkse routine dankzij de persoonlijke instellingen op je kookplaat. Met de Favorieten knop kan je je favoriete combinaties van instellingen, zoals het vermogen en de timer, opslaan. Of je kunt de lampen van je bijhorende afzuigkap ermee bedienen. Verbind je afzuigkap met je Home Connect-account en start elke dag in alle comfort.
Stel eenvoudig de juiste temperatuur in.
De juiste temperatuur instellen is nu gemakkelijker dan ooit. Met de PerfectFry Plus Assistent kun je je favoriete recept perfect bereiden. Kies een recept in een van onze receptenapps of vraag Alexa om de juiste temperatuur. De juiste temperatuurinstelling voor de PerfectFry Plus sensor wordt naar je kookplaat gestuurd zodat je meteen kunt beginnen met koken. Met geavanceerde sensortechnologie regelt het automatisch de temperatuur in je pan, zodat je nooit meer je maaltijden laat aanbranden.
Elegant, aantrekkelijk ontwerp met afgeschuinde voorkant.
Bedien de afzuiging via de kookplaat.
Je bedient de afzuiging nu ook heel handig via de kookplaat zelf, die daar met behulp van wifi mee in verbinding staat. Vanaf het moment dat je de kookplaat in gebruik neemt, doet de afzuigkap zijn werk. En je hebt geen vingerafdrukken meer op het display, terwijl overbodige kookgeuren en -dampen toch direct worden afgevoerd. De afzuiging schakelt automatisch weer uit als de kookplaat niet langer in gebruik is. Wie het afzuigvermogen toch liever zelf wil aanpassen, schakelt met één druk op de knop over op handmatige bediening. Het afzuigniveau en ook de verlichting kun je op deze manier zelf regelen en instellen.
Snel eten op tafel.
Voor die dagen dat je in een handomdraai een makkelijke maaltijd op tafel wil zetten, biedt Power Boost uitkomst. Deze handige functie geeft je inductiekookplaat extra vermogen, zodat je eten nog sneller klaar is. Breng een grote pan water in een mum van tijd aan de kook: bijna 35% sneller dan op de hoogste temperatuurstand.
Neem een pauze.
Vraagt iets anders soms je aandacht tijdens het koken? Stop meteen het verhitten van je kookplaat en blokkeer alle knoppen. Of er nu wordt aangebeld, een telefoontje binnenkomt of als je gewoon tussendoor het glasoppervlak wil schoonmaken. Kook gewoon verder na maximaal 10 minuten.
manual pdf
EU Product Fiche
manual pdf
leaflet
Specificaties
| Aantal gaspitten | 0 zone(s) |
|---|---|
| Aantal elektronische kook zones | 4 zone(s) |
| Positie brander/kookzone 1 | Links voor |
| Voedingsbron brander/kookzone 1 | Electrisch |
| Vermogen brander/kookzone 1 | 2500 W |
| Kookzone 1 boost | 3700 W |
| Positie brander/kookzone 2 | Links achter |
| Voedingsbron brander/kookzone 2 | Electrisch |
| Vermogen brander/kookzone 2 | 2500 W |
| Kookzone 2 boost | 3700 W |
| Positie brander/kookzone 3 | Rechts achter |
| Voedingsbron brander/kookzone 3 | Electrisch |
| Vermogen brander/kookzone 3 | 1600 W |
| Kookzone 3 boost | 2200 W |
| Positie brander/kookzone 4 | Rechts voor |
| Voedingsbron brander/kookzone 4 | Electrisch |
| Vermogen brander/kookzone 4 | 2000 W |
| Kookzone 4 boost | 3100 W |
| Flexibele kookzone | Ja |
| Flexibele kookzone 1 grootte (BxD) | 380 x 210 mm |
| Aantal flexibele kookzones | 1 zone(s) |
| Frame type | Frameloos |
| Boost functie | Ja |
| Aantal vermogenniveau\'s | 17 |
| Panherkenning | Ja |
| Warmhoud functie | Nee |
| Quick start | Ja |
| Soort bediening | Touch |
| Controle positie | Voorkant |
| Ingebouwd display | Ja |
| Type beeldscherm | LED |
| Timer | Ja |
| Type timer | Digitaal |
| Restwarmte-indicator | Ja |
| Kinderslot | Ja |
| Makkelijk schoon te maken | Ja |
| Aangesloten lading (elektrisch) | 6900 W |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Bedieningsapps ondersteund | Home Connect |
| Nismaat | 710 mm |
| Diepte | 522 mm |
| Hoogte | 51 mm |
| Snoerlengte | 1,1 m |
| Installatie compartiment breedte | 56 cm |
| Installatie compartiment hoogte | 5,1 cm |
| Type brander/kookzone 1 | Inductie |
| Kookzone 1 vorm | Rechthoekig |
| Type brander/kookzone 2 | Inductie |
| Kookzone 2 vorm | Rechthoekig |
| Diameter brander/kookzone 3 | 145 mm |
| Type brander/kookzone 3 | Inductie |
| Kookzone 3 vorm | Rond |
| Diameter brander/kookzone 4 | 180 mm |
| Type brander/kookzone 4 | Inductie |
| Kookzone 4 vorm | Rond |
| Combi-zone | Ja |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Gewicht | 9,3 kg |
| Installatie compartiment diepte (min) | 49 cm |
| Installatie compartiment diepte (max) | 50 cm |
| Gewicht verpakking | 13 kg |
| Kookzone 1 grootte (WxD) | 190 x 210 mm |
| Kookzone 2 grootte (WxD) | 190 x 210 mm |
| Aantal gelijktijdig te gebruiken kookzones | 4 |
| Materiaal pannensteun | Glas |
| Energieverbruik | 178,3 Wh/kg |
| Breedte verpakking | 950 mm |
| Diepte verpakking | 600 mm |
| Hoogte verpakking | 130 mm |
| Aantal boosters | 4 |
| Kleur bedieningspaneel | Zwart |
| Randprofiel | Schuin |
| Bosch-technologieën (koken) | CombiZone, DirectSelect, Home Connect, PowerBoost, QuickStart, ReStart |
| Frame vorm | Schuin |
| Dikte werkblad (min) | 1,6 cm |
| Materiaal behuizing | Glas |
| Wi-Fi-besturing | Ja |
Persoonlijk en klantgericht
Vader en zoon samen begonnen onder de naam WitgoedTrade. Inmiddels is het team uitgebreid met collega’s en zijn onze middelen een stuk uitgebreider. Via onze website’s zijn we vindbaar en in onze showroom kunnen we laten zien wat de mogelijkheden zijn. Middels onze eigen bezorgservice komen de apparaten bij u aan en mocht u nog een vraag hebben dan zit er gedurende kantooruren iemand voor u klaar om alle vragen te beantwoorden.
Wij zijn er voor u
Heb je een een vraag over een product? Wij helpen je graag verder in tot de beste keuze te komen.
Scherpe prijzen
Wij kunnen bijna altijd mee met de scherpste prijs, en als we dit niet kunnen dan denken we mee naar een mooiere of betere oplossing.



