Vrijstaand inductiefornuis, 66 L, A, 0.98/0.79 kWh, 850 x 600 x 600 mm, Wit
Beoordeeld als een 9+
Gratis verzending vanaf € 100,00
Een partner in plaats van een verkoper
Ergens anders goedkoper? Neem contact op!
Beschrijving
Bak gelijkmatig op tot wel drie hoogtes tegelijk.
Vanaf nu is het mogelijk om al je gerechten of koekjes in één keer te bakken. Dankzij 3D Hetelucht wordt de warmte snel en gelijkmatig door de hele oven verdeeld, zodat je op tot wel drie hoogtes tegelijk kunt bakken – met consistent hetzelfde perfecte resultaat. Bak tegelijkertijd een lasagne voor het avondeten, appelcrumble als toetje, en gezonde ontbijtmuffins voor morgen, zonder dat de smaken zich mengen. Efficiënt, makkelijk, en energiezuinig.
Eenvoudig tussendoor schoonmaken
Is je oven maar licht bevuild en wil je hem snel weer schoon hebben? Doe dan 400 ml water en een druppel afwasmiddel op de bodem van de pan. Vervolgens kies je de juiste verwarmingsmodus, temperatuur en tijdsduur. Het milieuvriendelijke schoonmaaksysteem zorgt ervoor dat je aangekoekte etensresten in je oven daarna snel en makkelijk schoon kunt vegen.
EU Energy Label
EU Product Fiche
leaflet
manual pdf
Specificaties
| Soort bediening | Draaiknop, Touch |
|---|---|
| Ingebouwd display | Ja |
| Controle positie | Voorkant |
| Geïntegreerde klok | Ja |
| Soort klok | Elektronisch |
| Type beeldscherm | LED |
| Aantal branders/kookzones | 4 zone(s) |
| Positie brander/kookzone 1 | Links voor |
| Voedingsbron brander/kookzone 1 | Electrisch |
| Type brander/kookzone 1 | Medium |
| Vermogen brander/kookzone 1 | 1800 W |
| Positie brander/kookzone 2 | Links achter |
| Voedingsbron brander/kookzone 2 | Electrisch |
| Type brander/kookzone 2 | Medium |
| Vermogen brander/kookzone 2 | 1800 W |
| Positie brander/kookzone 3 | Rechts achter |
| Voedingsbron brander/kookzone 3 | Electrisch |
| Type brander/kookzone 3 | Klein |
| Vermogen brander/kookzone 3 | 1400 W |
| Positie brander/kookzone 4 | Rechts voor |
| Voedingsbron brander/kookzone 4 | Electrisch |
| Type brander/kookzone 4 | Groot |
| Vermogen brander/kookzone 4 | 2200 W |
| Netto capaciteit oven | 66 l |
| Ovenpositie | Bodem |
| Deuropening oven | Deur naar beneden klappen |
| Verlichting binnenin | Ja |
| Verstelbare voeten | Ja |
| AC-ingangsspanning | 220 – 240 V |
| Energie-efficiëntieklasse (oud) | A |
| Diepte | 600 mm |
| Hoogte | 850 mm |
| Gewicht | 56,7 kg |
| Snoerlengte | 1,2 m |
| Aantal elektronische kook zones | 4 zone(s) |
| Energieverbruik (conventioneel) | 0,98 kWu |
| Energieverbruik (geforceerde convectie) | 0,79 kWu |
| Aangesloten lading (elektrisch) | 7900 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50 – 60 Hz |
| Energie-efficiëntieschaal | A+++ tot D |
| Aantal vermogenniveau\'s | 17 |
| Panherkenning | Ja |
| Oventimer | Ja |
| Type oventimer | Digitaal |
| Timer touchcontrol | Ja |
| Restwarmte-indicator | Ja |
| Stroom | 16 A |
| 3D-hetelucht | Ja |
| Diepte wanneer de deur open is | 105 cm |
Persoonlijk en klantgericht
Vader en zoon samen begonnen onder de naam WitgoedTrade. Inmiddels is het team uitgebreid met collega’s en zijn onze middelen een stuk uitgebreider. Via onze website’s zijn we vindbaar en in onze showroom kunnen we laten zien wat de mogelijkheden zijn. Middels onze eigen bezorgservice komen de apparaten bij u aan en mocht u nog een vraag hebben dan zit er gedurende kantooruren iemand voor u klaar om alle vragen te beantwoorden.
Wij zijn er voor u
Heb je een een vraag over een product? Wij helpen je graag verder in tot de beste keuze te komen.
Scherpe prijzen
Wij kunnen bijna altijd mee met de scherpste prijs, en als we dit niet kunnen dan denken we mee naar een mooiere of betere oplossing.




