Beoordeeld als een 9+
Gratis verzending vanaf € 100,00
Een partner in plaats van een verkoper
Ergens anders goedkoper? Neem contact op!
Specificaties
| Soort bediening | Knoppen, Draaiknop |
|---|---|
| Ingebouwd display | Ja |
| Controle positie | Voorkant |
| Type beeldscherm | LED |
| Opslag compartiment | Ja |
| Positie opbergcompartiment | Bodem |
| Aantal branders/kookzones | 4 zone(s) |
| Aantal gaspitten | 0 zone(s) |
| Electronische ontsteking | Ja |
| Voedingsbron brander/kookzone 1 | Electrisch |
| Vermogen brander/kookzone 1 | 1400 W |
| Voedingsbron brander/kookzone 2 | Electrisch |
| Vermogen brander/kookzone 2 | 1800 W |
| Voedingsbron brander/kookzone 3 | Electrisch |
| Vermogen brander/kookzone 3 | 1800 W |
| Voedingsbron brander/kookzone 4 | Electrisch |
| Vermogen brander/kookzone 4 | 2200 W |
| Netto capaciteit oven | 66 l |
| Ovenpositie | Bodem |
| Thermostaatbereik oven | 50 – 275 °C |
| Deuropening oven | Deur naar beneden klappen |
| Kijkglas | Ja |
| Pizzafunctie | Ja |
| Verstelbare voeten | Ja |
| AC-ingangsspanning | 220 – 240 V |
| Energie-efficiëntieklasse (oud) | A |
| Bakplaat afmetingen | Ja |
| Diepte | 600 mm |
| Hoogte | 915 mm |
| Hoogte (min) | 90 cm |
| Gewicht | 61,4 kg |
| Kleur handvat | Grijs |
| Snoerlengte | 1,5 m |
| Aantal elektronische kook zones | 4 zone(s) |
| Grill | Ja |
| Zelfreinigend | Ja |
| Energieverbruik (conventioneel) | 0,98 kWu |
| Energieverbruik (geforceerde convectie) | 0,79 kWu |
| Aangesloten lading (elektrisch) | 7900 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50 – 60 Hz |
| Energie-efficiëntieschaal | A+++ tot D |
| Aantal vermogenniveau\'s | 17 |
| Inclusief netsnoer | Ja |
| Panherkenning | Ja |
| Diameter brander/kookzone 1 | 145 mm |
| Diameter brander/kookzone 2 | 180 mm |
| Diameter brander/kookzone 3 | 180 mm |
| Diameter brander/kookzone 4 | 210 mm |
| Onderverwarming | Ja |
| Oventimer | Ja |
| Kinderslot | Ja |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Gewicht verpakking | 65,6 kg |
| Restwarmte-indicator | Ja |
| Soort reiniging | Hydrolytisch |
| Stroom | 20 A |
| Telescoopgeleiding inbegrepen | Ja |
| Tapblad | Ja |
Persoonlijk en klantgericht
Vader en zoon samen begonnen onder de naam WitgoedTrade. Inmiddels is het team uitgebreid met collega’s en zijn onze middelen een stuk uitgebreider. Via onze website’s zijn we vindbaar en in onze showroom kunnen we laten zien wat de mogelijkheden zijn. Middels onze eigen bezorgservice komen de apparaten bij u aan en mocht u nog een vraag hebben dan zit er gedurende kantooruren iemand voor u klaar om alle vragen te beantwoorden.
Wij zijn er voor u
Heb je een een vraag over een product? Wij helpen je graag verder in tot de beste keuze te komen.
Scherpe prijzen
Wij kunnen bijna altijd mee met de scherpste prijs, en als we dit niet kunnen dan denken we mee naar een mooiere of betere oplossing.




