elektrisch, A, 66L, 0.98 kWh, 0.79 kWh, 50 – 275°C, Keramische kookplaat, 4 kookzones
Beoordeeld als een 9+
Gratis verzending vanaf € 100,00
Een partner in plaats van een verkoper
Ergens anders goedkoper? Neem contact op!
Beschrijving
Optimale warmte voor de beste bakresultaten
Of het nu gaat om cake, koekjes of pizza op één, twee of drie hoogten tegelijkertijd: het innovatieve warmteverdelingssysteem in de oven levert een perfect resultaat.
Voor meer flexibiliteit tijdens het koken: de 21 cm twee-ring kookzone.
Door de twee-ring kookzone kunt u de diameter van de kookzone aanpassen aan de maat van uw pan. Dit geeft u meer flexibiliteit en bespaart energie. Ze zijn gemakkelijk in en uit te schakelen met de sensorknop.
EU Energy Label
EU Product Fiche
Generated PDF
Specificaties
| Soort bediening | Draaiknop, Touch |
|---|---|
| Ingebouwd display | Ja |
| Controle positie | Voorkant |
| Geïntegreerde klok | Ja |
| Soort klok | Elektronisch |
| Type beeldscherm | LED |
| Opslag compartiment | Ja |
| Positie opbergcompartiment | Bodem |
| Type opbergcompartiment | Opberglade |
| Aantal branders/kookzones | 4 zone(s) |
| Positie brander/kookzone 1 | Links voor |
| Voedingsbron brander/kookzone 1 | Electrisch |
| Type brander/kookzone 1 | Medium |
| Vermogen brander/kookzone 1 | 1800 W |
| Positie brander/kookzone 2 | Links achter |
| Voedingsbron brander/kookzone 2 | Electrisch |
| Type brander/kookzone 2 | Extra groot |
| Vermogen brander/kookzone 2 | 2400 W |
| Positie brander/kookzone 3 | Rechts achter |
| Voedingsbron brander/kookzone 3 | Electrisch |
| Type brander/kookzone 3 | Klein |
| Vermogen brander/kookzone 3 | 1200 W |
| Positie brander/kookzone 4 | Rechts voor |
| Voedingsbron brander/kookzone 4 | Electrisch |
| Type brander/kookzone 4 | Groot |
| Vermogen brander/kookzone 4 | 2200 W |
| Netto capaciteit oven | 66 l |
| Ovenpositie | Bodem |
| Thermostaatbereik oven | 50 – 275 °C |
| Interne coating oven | Emaille |
| Deuropening oven | Deur naar beneden klappen |
| Materiaal ovendeur | Glas |
| Kijkglas | Ja |
| Verlichting binnenin | Ja |
| Convectie koken | Ja |
| Koken | Ja |
| Pizzafunctie | Ja |
| Verstelbare voeten | Ja |
| AC-ingangsspanning | 220 – 240 V |
| Energie-efficiëntieklasse (oud) | A |
| Diepte | 600 mm |
| Hoogte | 850 mm |
| Gewicht | 50 kg |
| Aan-/uitlampje | Ja |
| Inwendige coating | Emaille |
| Snoerlengte | 1,2 m |
| Aantal elektronische kook zones | 4 zone(s) |
| Grill | Ja |
| Zelfreinigend | Ja |
| Energieverbruik (conventioneel) | 0,98 kWu |
| Energieverbruik (geforceerde convectie) | 0,79 kWu |
| Aangesloten lading (elektrisch) | 10900 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50 – 60 Hz |
| Energie-efficiëntieschaal | A+++ tot D |
| Aantal gelijktijdig te gebruiken kookzones | 4 |
| Binnenmaten oven (b x d x h) | 482 x 420 x 329 mm |
| Koeldeur | Ja |
| Deurkoelventilator | Ja |
| Aantal functies | 7 |
| Bovenverwarming | Ja |
| Boven- en onderverwarming | Ja |
| Onderverwarming | Ja |
| Kinderslot | Ja |
| Eenvoudig schoonmaken (oven) | Ja |
| Restwarmte-indicator | Ja |
| Opwarmfunctie | Ja |
| Soort reiniging | Katalytisch |
| Stroom | 16 A |
| Snelle hitte | Ja |
| Deurmateriaal opbergcompartiment | Metaal |
| Diepte wanneer de deur open is | 105 cm |
| Deur temperatuur ( max) | 50 °C |
Persoonlijk en klantgericht
Vader en zoon samen begonnen onder de naam WitgoedTrade. Inmiddels is het team uitgebreid met collega’s en zijn onze middelen een stuk uitgebreider. Via onze website’s zijn we vindbaar en in onze showroom kunnen we laten zien wat de mogelijkheden zijn. Middels onze eigen bezorgservice komen de apparaten bij u aan en mocht u nog een vraag hebben dan zit er gedurende kantooruren iemand voor u klaar om alle vragen te beantwoorden.
Wij zijn er voor u
Heb je een een vraag over een product? Wij helpen je graag verder in tot de beste keuze te komen.
Scherpe prijzen
Wij kunnen bijna altijd mee met de scherpste prijs, en als we dit niet kunnen dan denken we mee naar een mooiere of betere oplossing.
