elektrisch, A, 66 L, 0.98 kWh, 0.79 kWh, 50 – 275 °C, Vitrokeramisch kookplaat, 4 zones, RVS
Beoordeeld als een 9+
Gratis verzending vanaf € 100,00
Een partner in plaats van een verkoper
Ergens anders goedkoper? Neem contact op!
Specificaties
| Soort bediening | Draaiknop |
|---|---|
| Ingebouwd display | Nee |
| Controle positie | Voorkant |
| Opslag compartiment | Ja |
| Positie opbergcompartiment | Bodem |
| Type opbergcompartiment | Opberglade |
| Aantal branders/kookzones | 4 zone(s) |
| Aantal gaspitten | 0 zone(s) |
| Positie brander/kookzone 1 | Links voor |
| Voedingsbron brander/kookzone 1 | Electrisch |
| Type brander/kookzone 1 | Medium |
| Vermogen brander/kookzone 1 | 1800 W |
| Positie brander/kookzone 2 | Links achter |
| Voedingsbron brander/kookzone 2 | Electrisch |
| Type brander/kookzone 2 | Medium |
| Vermogen brander/kookzone 2 | 1800 W |
| Positie brander/kookzone 3 | Rechts achter |
| Voedingsbron brander/kookzone 3 | Electrisch |
| Type brander/kookzone 3 | Klein |
| Vermogen brander/kookzone 3 | 1200 W |
| Positie brander/kookzone 4 | Rechts voor |
| Voedingsbron brander/kookzone 4 | Electrisch |
| Type brander/kookzone 4 | Groot |
| Vermogen brander/kookzone 4 | 2200 W |
| Netto capaciteit oven | 66 l |
| Ovenpositie | Bodem |
| Thermostaatbereik oven | 50 – 275 °C |
| Deuropening oven | Deur naar beneden klappen |
| Materiaal ovendeur | Glas |
| Kijkglas | Ja |
| Verlichting binnenin | Ja |
| Convectie koken | Ja |
| Koken | Ja |
| Pizzafunctie | Ja |
| Verstelbare voeten | Ja |
| AC-ingangsspanning | 220 – 240 V |
| Energie-efficiëntieklasse (oud) | A |
| Bakplaat afmetingen | Ja |
| Diepte | 600 mm |
| Hoogte | 850 mm |
| Gewicht | 49,8 kg |
| Aantal elektronische kook zones | 4 zone(s) |
| Grill | Ja |
| Aantal lampen | 1 lampen |
| Soort lamp | Halogeen |
| Energieverbruik (conventioneel) | 0,98 kWu |
| Energieverbruik (geforceerde convectie) | 0,79 kWu |
| Aangesloten lading (elektrisch) | 10300 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50 – 60 Hz |
| Energie-efficiëntieschaal | A+++ tot D |
| Aantal gelijktijdig te gebruiken kookzones | 4 |
| Binnenmaten oven (b x d x h) | 482 x 420 x 329 mm |
| Boven- en onderverwarming | Ja |
| Onderverwarming | Ja |
| Braadslede | Ja |
| Gewicht verpakking | 53,6 kg |
| Restwarmte-indicator | Ja |
| Energie-efficiëntie-index (EEI) | 95,2 |
| Stroom | 16 A |
| Aantal bakplaten | 1 |
| Snelle hitte | Ja |
| 3D-hetelucht | Ja |
| Deurmateriaal opbergcompartiment | Metaal |
| Type verwarmingselement grill | Infrarood verwarmingselement |
| Inclusief grilrooster | Ja |
| Aantal rasters | 1 |
| Diepte wanneer de deur open is | 105 cm |
Persoonlijk en klantgericht
Vader en zoon samen begonnen onder de naam WitgoedTrade. Inmiddels is het team uitgebreid met collega’s en zijn onze middelen een stuk uitgebreider. Via onze website’s zijn we vindbaar en in onze showroom kunnen we laten zien wat de mogelijkheden zijn. Middels onze eigen bezorgservice komen de apparaten bij u aan en mocht u nog een vraag hebben dan zit er gedurende kantooruren iemand voor u klaar om alle vragen te beantwoorden.
Wij zijn er voor u
Heb je een een vraag over een product? Wij helpen je graag verder in tot de beste keuze te komen.
Scherpe prijzen
Wij kunnen bijna altijd mee met de scherpste prijs, en als we dit niet kunnen dan denken we mee naar een mooiere of betere oplossing.




