Combimicrogolfoven, Inbouw, 40 liter, 900 watt, draaiplateau Ø 36 cm
Beoordeeld als een 9+
Gratis verzending vanaf € 100,00
Een partner in plaats van een verkoper
Ergens anders goedkoper? Neem contact op!
Beschrijving
Kenmerken van deze Whirlpool inbouwmicrogolfoven: kleur zwart. Uitzonderlijke binnenruimte. Combinatietechnologie die de kookflexibiliteit van traditionele ovens biedt. De exclusieve 6TH SENSE technologie stelt tijdens het koken automatisch de tijd, de temperatuur en het energieverbruik in. Crispfunctie, voor heerlijk krokante quiches, taarten en pizza’s.
Hemelse culinaire hoogstandjes
Onze innovatieve Crisp plaat, vervaardigd van hoogwaardig ferriet, garandeert een buitengewoon krokant resultaat. Dankzij de kracht van microgolven warmt de Crisp plaat snel op, terwijl je gerecht door de bovenste grill in de binnenruimte van de microgolfoven knapperig goudbruin wordt. De Crisp plaat werkt als een veelzijdige ovenschaal, waardoor de temperatuur nooit hoger hoeft te zijn dan 210°C. Zo worden gerechten niet overgaar, en is het resultaat even heerlijk en net zo krokant en knapperig als bij een traditionele oven. Met deze functie bespaar je heel wat kostbare tijd. Ideaal voor pizza’s, quiches, geroosterd vlees en vis. Door de Crisp-technologie zijn gerechten veel sneller klaar én altijd even mooi gegaard met een gelijkmatig korstje. Ga voor uitmuntendheid in de keuken met onze baanbrekende Crisp plaat en verken een nieuwe culinaire wereld.
Crisp Niet te evenaren knapperigheid
Van brood en taart tot vis en granola: een niet te evenaren krokant en goudbruin resultaat. Met Crisp krijgt u dezelfde perfect knapperige gerechten zoals in een traditionele oven, maar in een veel kortere bereidingstijd. Dankzij de gecombineerde werking van het gepatenteerde 3D systeem, de kwartsgrill en de Crispplaat worden perfect goudbruine resultaten van boven tot onder gegarandeerd.
Jet Start Buitengewoon snel opwarmen
De Jet Start functie activeert de microgolfoven gedurende maximaal 30 seconden met het maximum vermogen. Ideaal om snel dranken of soep op te warmen.
Capaciteit 40 liter Meer ruimte voor uw kookcreaties
Deze Whirlpool microgolfoven heeft een capaciteit van 40 liter, u heeft altijd genoeg ruimte om nieuwe recepten te proberen.
Jet Defrost Snel ontdooien
Gebruik de unieke Jet Defrost functie om bevroren voedsel snel en gelijkmatig te ontdooien in uw microgolfoven.
Turbo hete lucht Behoud de smaak.
De hete lucht wordt gelijkmatig rondom het voedsel verdeeld waardoor gerechten heerlijk mals en sappig worden bereid.
Bread Defrost Altijd vers brood
Dankzij de Bread Defrost functie kunt u in een handomdraai genieten van ontdooid brood dat zo krokant en heerlijk is alsof het net vers is gebakken, met één druk op de knop.
3D-systeem Perfecte bereiding
Het revolutionaire 3D-systeem zorgt voor de verdeling van de microgolven in de microgolfoven. Microgolven die in een driedimensionaal patroon bewegen, verwarmen het gerecht op een evenwichtige manier, wat zorgt voor gelijkmatige bereiding van gerechten, met maar één druk op de knop.
Opwarmen Sneller opwarmen
Opgewarmde gerechten in slechts enkele minuten met de functie Opwarmen.
Kinderslot Veiligheid voorop
Om de veiligheid van uw kinderen te waarborgen zorgt het kinderslot ervoor dat kinderen het apparaat niet per ongeluk kunnen activeren.
Specificaties
| Merk | |
|---|---|
| Type magnetron | |
| Totale binnen capaciteit (ovens) | 40 l |
| Totaal vermogen van de oven | 900 W |
| Netto capaciteit oven | 40 l |
| Grill | Ja |
| Magnetronbereiding | Ja |
| Zelfreinigend | Nee |
| Magnetronvermogen | 900 W |
| Aantal magnetron energie niveaus | 7 |
| Soort bediening | Draaiknop |
| Ingebouwd display | Ja |
| Type beeldscherm | LCD |
| Snoerlengte | 1,35 m |
| Geïntegreerde klok | Ja |
| Soort klok | Elektronisch |
| Stroom | 16 A |
| Verlichting binnenin | Ja |
| Installatie compartiment breedte | 56,8 cm |
| Installatie compartiment diepte | 55 cm |
| Installatie compartiment hoogte | 45,3 cm |
| Breedte | 595 mm |
| Diepte | 560 mm |
| Hoogte | 455 mm |
| Gewicht | 30,8 kg |
| Installatiecompartiment breedte (min) | 55,6 cm |
| Installatie compartiment hoogte (min) | 45 cm |
| Convectie koken | Ja |
| Oven-ontdooifunctie | Ja |
| Koken | Ja |
| Controle positie | Voorkant |
| Deurscharnieren | Neer |
| Kinderslot | Ja |
| Opwarmfunctie | Ja |
| Kleur handvat | Roestvrijstaal |
| Deuropening oven | Deur naar beneden klappen |
| Aan/uitschakelaar | Ja |
| Brood maak mogelijkheid | Ja |
| Bakplaat afmetingen | Ja |
| Pizzafunctie | Ja |
| Binnenmateriaal | Roestvrijstaal |
| Stoom koken | Nee |
| Vermogen grill | 1600 W |
| Verlichtingslocatie | Boven |
| Inclusief grilrooster | Ja |
| Aantal bakplaten | 1 |
| 3D-hetelucht | Ja |
| Oven vermogen | 900 W |
Persoonlijk en klantgericht
Vader en zoon samen begonnen onder de naam WitgoedTrade. Inmiddels is het team uitgebreid met collega’s en zijn onze middelen een stuk uitgebreider. Via onze website’s zijn we vindbaar en in onze showroom kunnen we laten zien wat de mogelijkheden zijn. Middels onze eigen bezorgservice komen de apparaten bij u aan en mocht u nog een vraag hebben dan zit er gedurende kantooruren iemand voor u klaar om alle vragen te beantwoorden.
Wij zijn er voor u
Heb je een een vraag over een product? Wij helpen je graag verder in tot de beste keuze te komen.
Scherpe prijzen
Wij kunnen bijna altijd mee met de scherpste prijs, en als we dit niet kunnen dan denken we mee naar een mooiere of betere oplossing.





