Interesse? Vraag prijs aan
(Bereikbaar ma-vrij 09:00 – 17:00)
Direct aanvragen
Beoordeeld als een 9+
Gratis verzending vanaf € 100,00
Een partner in plaats van een verkoper
Ergens anders goedkoper? Neem contact op!
Specificaties
| Merk | |
|---|---|
| Kleur behuizing | Zilver |
| Type koel- vrieskast | |
| Aantal schappen | 4 schappen |
| Energielabel | |
| Plankmateriaal | Hout |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Draairichting deur verwisselbaar | Ja |
| Aantal temperatuur zones | 1 |
| Klimaatklasse | SN-ST |
| Geluidsemissieklasse | C |
| Geluidsniveau | 38 dB |
| Nettoinhoud wijnkoeler | 110 l |
| Filtratie | Ja |
| Verlichting binnenin | Ja |
| Soort bediening | Knoppen |
| Jaarlijks energieverbruik | 139 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| AC-ingangsspanning | 220 – 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Stroom | 0,8 A |
| Nismaat | 597 mm |
| Diepte | 577 mm |
| Hoogte | 818 mm |
| Gewicht | 45 kg |
| Filter type | Houtskool |
| Soort lamp | LED |
| Stroomgebruik per dag | 0,396 kWh/24u |
| Gewicht verpakking | 49 kg |
| Temperatuur bereik (zone 1) | 5 – 20 °C |
| Koelend medium | R600a |
| Brutocapaciteit wijnkoeler | 135 l |
Persoonlijk en klantgericht
Vader en zoon samen begonnen onder de naam WitgoedTrade. Inmiddels is het team uitgebreid met collega’s en zijn onze middelen een stuk uitgebreider. Via onze website’s zijn we vindbaar en in onze showroom kunnen we laten zien wat de mogelijkheden zijn. Middels onze eigen bezorgservice komen de apparaten bij u aan en mocht u nog een vraag hebben dan zit er gedurende kantooruren iemand voor u klaar om alle vragen te beantwoorden.
Wij zijn er voor u
Heb je een een vraag over een product? Wij helpen je graag verder in tot de beste keuze te komen.
Scherpe prijzen
Wij kunnen bijna altijd mee met de scherpste prijs, en als we dit niet kunnen dan denken we mee naar een mooiere of betere oplossing.





