Beoordeeld als een 9+
Gratis verzending vanaf € 100,00
Een partner in plaats van een verkoper
Ergens anders goedkoper? Neem contact op!
Specificaties
| Draairichting deur verwisselbaar | Ja |
|---|---|
| Ingebouwd display | Ja |
| Deurscharnieren | Links |
| Locatie van display | Binnenin |
| Vriescapaciteit | 13,8 kg/24u |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 8 uur |
| Aantal sterren | 4* |
| Klimaatklasse | SN-T |
| No Frost system | Ja |
| Geluidsemissieklasse | B |
| Geluidsniveau | 35 dB |
| Ijsblokjeshouder | Ja |
| Deur open alarm | Ja |
| Snoerlengte | 2,3 m |
| Jaarlijks energieverbruik | 235 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| AC-ingangsspanning | 220 – 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Stroom | 10 A |
| Gewicht | 64,1 kg |
| Installatie compartiment breedte | 56 cm |
| Installatie compartiment diepte | 55 cm |
| Siemens-technologieën (voedselopslag) | bigBox, noFrost, superFreeze, varioZone |
| Soort bediening | Touch |
| Automatische ontdooiing ( diepvries ) | Ja |
| Snelvriesfunctie | Ja |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 10 – 43 °C |
| Installatie compartiment hoogte (min) | 177,5 cm |
| Installatie compartiment hoogte (max) | 177,5 cm |
| Aantal vrieslades | 7 |
| Breedte verpakking | 610 mm |
| Diepte verpakking | 640 mm |
| Hoogte verpakking | 1840 mm |
| Gewicht verpakking | 68,8 kg |
| Inverter technologie | Ja |
Persoonlijk en klantgericht
Vader en zoon samen begonnen onder de naam WitgoedTrade. Inmiddels is het team uitgebreid met collega’s en zijn onze middelen een stuk uitgebreider. Via onze website’s zijn we vindbaar en in onze showroom kunnen we laten zien wat de mogelijkheden zijn. Middels onze eigen bezorgservice komen de apparaten bij u aan en mocht u nog een vraag hebben dan zit er gedurende kantooruren iemand voor u klaar om alle vragen te beantwoorden.
Wij zijn er voor u
Heb je een een vraag over een product? Wij helpen je graag verder in tot de beste keuze te komen.
Scherpe prijzen
Wij kunnen bijna altijd mee met de scherpste prijs, en als we dit niet kunnen dan denken we mee naar een mooiere of betere oplossing.

