Beoordeeld als een 9+
Gratis verzending vanaf € 100,00
Een partner in plaats van een verkoper
Ergens anders goedkoper? Neem contact op!
Specificaties
| Merk | |
|---|---|
| Type koel- vrieskast | |
| Draairichting deur verwisselbaar | Ja |
| Ingebouwd display | Ja |
| Deursysteem | |
| Energielabel | |
| Aantal planken vriezer | 8 |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Locatie van display | Binnenin |
| Vriescapaciteit | 10 kg/24u |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 9 uur |
| Aantal sterren | 4* |
| Klimaatklasse | SN-T |
| Geluidsemissieklasse | B |
| Geluidsniveau | 35 dB |
| Jaarlijks energieverbruik | 237 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| AC-ingangsspanning | 220 – 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 – 60 Hz |
| Stroom | 1,3 A |
| Gewicht | 74,4 kg |
| Installatie compartiment breedte | 56 cm |
| Installatie compartiment diepte | 55 cm |
| Installatie compartiment hoogte | 177,2 cm |
| Automatische ontdooiing ( diepvries ) | Ja |
| Stroomgebruik per dag | 0,648 kWh/24u |
| Netbelasting | 186 W |
| Type beeldscherm | LCD |
| Verlichting binnenin | Ja |
| Soort lamp | LED |
| Breedte verpakking | 572 mm |
| Diepte verpakking | 622 mm |
| Hoogte verpakking | 1829 mm |
| Gewicht verpakking | 78,5 kg |
| IJsblokjesvoorraad | 5,7 kg |
| IJsblokjescapaciteit | 0,8 kg/24u |
| IJsmaker | Ja |
| Liebherr technologieën (voedselopslag) | VarioSpace |
Persoonlijk en klantgericht
Vader en zoon samen begonnen onder de naam WitgoedTrade. Inmiddels is het team uitgebreid met collega’s en zijn onze middelen een stuk uitgebreider. Via onze website’s zijn we vindbaar en in onze showroom kunnen we laten zien wat de mogelijkheden zijn. Middels onze eigen bezorgservice komen de apparaten bij u aan en mocht u nog een vraag hebben dan zit er gedurende kantooruren iemand voor u klaar om alle vragen te beantwoorden.
Wij zijn er voor u
Heb je een een vraag over een product? Wij helpen je graag verder in tot de beste keuze te komen.
Scherpe prijzen
Wij kunnen bijna altijd mee met de scherpste prijs, en als we dit niet kunnen dan denken we mee naar een mooiere of betere oplossing.



