Interesse? Vraag prijs aan
(Bereikbaar ma-vrij 09:00 – 17:00)
Direct aanvragen
Beoordeeld als een 9+
Gratis verzending vanaf € 100,00
Een partner in plaats van een verkoper
Ergens anders goedkoper? Neem contact op!
Beschrijving
Ideaal voor groenten en fruit
Deze inbouwkoelkast uit de Pure-serie voorziet in alle essentiële behoeften. In de EasyFresh lade bewaart u groenten en fruit bij de ideale luchtvochtigheid zodat smaak en structuur behouden blijven. Een bakplaat kan probleemloos in het koeldeel worden geschoven. De temperatuur is via het Monochroom display met Touch-bediening instelbaar en toont naast de actuele temperatuur ook alarmmeldingen. PowerCooling garandeert een snelle afkoeling van producten en het geïntegreerde FreshAir filter voorkomt geurtjes.
| Nismaat | 178 cm |
| Deurmontage systeem | deur-op-deursysteem |
| Volume koelgedeelte | 309 l |
| Energieklasse | ![]() |
| Energieverbruik per jaar | 114 kWh |
| Energieverbruik per 24 uur | 0,3 |
| Energiekosten per jaar | € 46,- |
| Energie efficiëntie index | 100 |
| Geluidsniveau | 35 dB(A) |
| Geluidsniveau klasse | B |
| Klimaatklasse | SN-T |
| Koelmiddel | R600a |
| Spanning | 220-240 V ~ |
| Frequentie | 50-60 Hz |
| Aansluitwaarde | 1,2 A |
| Aantal temperatuurzones | 1 |
| Apart regelbare koelcircuits | 1 |
| Aantal compressoren | 1 |
| Hoogte | 177 cm |
| Breedte | 55,9 cm |
| Diepte | 54,6 cm |
| Inbouwhoogte | 177,2-178,8 cm |
| Inbouwbreedte | 56-57 cm |
| Inbouwdiepte minimaal | 55 cm |
| Max. Meubelgewicht koeldeel | 26 kg |
| Netto gewicht | 54,5 kg |
| Bruto gewicht | 58,8 kg |
| Hoogte verpakking | 1829 mm |
| Breedte verpakking | 572 mm |
| Diepte verpakking | 622 mm |
Specificaties
| Merk | |
|---|---|
| Type koel- vrieskast | |
| Energielabel | |
| Deursysteem |
Persoonlijk en klantgericht
Vader en zoon samen begonnen onder de naam WitgoedTrade. Inmiddels is het team uitgebreid met collega’s en zijn onze middelen een stuk uitgebreider. Via onze website’s zijn we vindbaar en in onze showroom kunnen we laten zien wat de mogelijkheden zijn. Middels onze eigen bezorgservice komen de apparaten bij u aan en mocht u nog een vraag hebben dan zit er gedurende kantooruren iemand voor u klaar om alle vragen te beantwoorden.
Wij zijn er voor u
Heb je een een vraag over een product? Wij helpen je graag verder in tot de beste keuze te komen.
Scherpe prijzen
Wij kunnen bijna altijd mee met de scherpste prijs, en als we dit niet kunnen dan denken we mee naar een mooiere of betere oplossing.


