Inductiekookplaat 80 cm Zwart, 4 kookzones, 185 Wh/kg, 7400 W
Beoordeeld als een 9+
Gratis verzending vanaf € 100,00
Een partner in plaats van een verkoper
Ergens anders goedkoper? Neem contact op!
Beschrijving
De kookplaat past zich aan jouw pannen aan
Met flexInduction Plus worden de flexibele kookzones automatisch in twee richtingen uitgebreid om ruimte te bieden voor extra grote pannen (tot 30 cm diameter). Wanneer een kookzone te klein is, dan activeert de kookplaat meer inductiespoelen voor een gelijkmatige verhitting. Een braadslee, teppanyaki of grillplaat (tot 40 cm breed) verwarmen? Dat is nu makkelijker dan ooit.
Bedien je kookplaat, waar je ook bent, met Home Connect.
De wereld van technologische innovatie staat niet stil. Steeds meer apparaten worden slim verbonden. En ze bereiken nu eindelijk je woonkamer dankzij de met wifi verbonden apparaten van Siemens en Home Connect. Met het samenkomen van wifi-toegankelijk apparaten, slimme software en een intuïtieve app openen vele deuren zich. Het alledaagse leven wordt makkelijker, efficiënter en comfortabel zoals nooit tevoren. Belt een gezinslid dat hij later thuis is en moet het eten warm gehouden worden? Via de app zet je de intensiteit van de kookzone lager zonder dat je daarvoor van de bank hoeft te komen.
Zeg maar dag tegen aangebrande maaltijden.
Zou het niet handig zijn om niet steeds de temperatuur te hoeven aanpassen tijdens het koken? Activeer de fryingSensor Pro om de temperatuur in je pan constant te houden – kies gewoon uit de 11 temperatuuropties. De intelligente sensor regelt de temperatuur en voorkomt dat je eten aanbrandt. Zo krijg je elke keer geweldige resultaten. Nu heb je de vrijheid om aandacht te besteden aan je gasten zonder bang te zijn dat je het eten laat aanbranden.
Automatische instelling van je kookzones.
Welke kookzone moet je gebruiken? Met de intelligente flexZones detecteren sensoren onder het glaskeramiek automatisch de vorm en grootte van pannen en worden de kookzones onmiddellijk gecombineerd of gesplitst. En als je een pan verplaatst, verhuizen de instellingen mee. Plaats de pan op de kookplaat, zet deze aan en geniet van flexibel koken.
De afzuigkap die zich automatisch aanpast aan je kookplaat.
Wil je het koken naar een hoger niveau tillen? Wat dacht je van een kookplaat die automatisch samenwerkt met je afzuigkap? We noemen het intelligent hood automatic: de afzuigkap die de afzuigkracht aanpast aan de temperatuur en het vermogen van de kookplaat. Nadat je klaar bent met koken, schakelt de afzuigkap vanzelf over naar de automatische naloop-functie. Verbind je kookplaat en bijpassende afzuigkap aan je geregistreerde Home Connect-account.
Pas je kookplaat helemaal naar wens aan.
Wil jij je kookplaat helemaal aanpassen naar je eigen voorkeuren? Dat kan gemakkelijk met de Favoriet-knop: integreer bijvoorbeeld je kookplaat in je smart home en gebruik de Favoriet-knop om het licht aan te doen in de woonkamer. Of bedien handmatig vanaf de kookplaat het licht en ventilatieniveau van de afzuigkap. Verbind gewoon je kookplaat aan je geregistreerde Home Connect-account.
Ontdek een compleet nieuwe wereld vol heerlijke recepten.
Is bedenken wat je gaat koken soms overweldigend? Dat is nu verleden tijd: onze wereld van recepten biedt allerlei heerlijke recepten die matchen met jouw lifestyle. Maak je keuze en stuur de ideale fryingSensor-instellingen naar je kookplaat. Bereid je eten op een flexibele manier en geniet vooral van heerlijke maaltijden. Om deze functie te gebruiken, verbind je de kookplaat met je geregistreerde Home Connect-account.
Bedien je afzuigkap via de kookplaat.
Interactie tussen je kookplaat en afzuigkap: dankzij cookConnect bent je ook van dit gemak voorzien. De afzuigkap schakelt in wanneer je begint met koken. Je kunt de capaciteit en het licht van de afzuigkap vervolgens aanpassen via je kookplaat of via de Home Connect-app.
Meer vermogen wanneer je het nodig hebt.
Met de powerBoost-functie verhoog je het vermogen van de gewenste inductiezone met tot wel 50%. Zo bespaar je tot 35% aan wachttijd, en kun je sneller verder met het bereiden van de rest van de maaltijd. Minder wachttijd, meer kookplezier.
Temperatuurinstellingen verplaatsen mee met je pannen.
Minder gedoe met je kookplaat, meer plezier met koken. flexMotion onthoudt temperatuurinstellingen van verschillende pannen. Verplaatst je een pan? Dan verplaatst de juiste instelling met de pan mee. Zo verander je makkelijk de positie van je pannen op de kookplaat zonder de temperatuur weer opnieuw te hoeven instellen.
EU Product Fiche
manual pdf
leaflet
Specificaties
| Gewicht | 14,7 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 812 × 51 cm |
| Aantal gaspitten | 0 zone(s) |
| Aantal elektronische kook zones | 4 zone(s) |
| Positie brander/kookzone 1 | Links voor |
| Voedingsbron brander/kookzone 1 | Electrisch |
| Vermogen brander/kookzone 1 | 2200 W |
| Kookzone 1 boost | 3700 W |
| Positie brander/kookzone 2 | Links achter |
| Voedingsbron brander/kookzone 2 | Electrisch |
| Vermogen brander/kookzone 2 | 2200 W |
| Kookzone 2 boost | 3700 W |
| Positie brander/kookzone 3 | Rechts voor |
| Voedingsbron brander/kookzone 3 | Electrisch |
| Vermogen brander/kookzone 3 | 2200 W |
| Kookzone 3 boost | 3700 W |
| Positie brander/kookzone 4 | Rechts achter |
| Voedingsbron brander/kookzone 4 | Electrisch |
| Vermogen brander/kookzone 4 | 2200 W |
| Kookzone 4 boost | 3700 W |
| Flexibele kookzone | Ja |
| Frame type | Zijranden |
| Boost functie | Ja |
| Aantal vermogenniveau\'s | 17 |
| Panherkenning | Ja |
| Quick start | Ja |
| Soort bediening | Touch |
| Controle positie | Voorkant |
| Ingebouwd display | Ja |
| Timer | Ja |
| Restwarmte-indicator | Ja |
| Kinderslot | Ja |
| Makkelijk schoon te maken | Ja |
| Aangesloten lading (elektrisch) | 7400 W |
| AC-ingangsspanning | 220 – 240 V |
| Bedieningsapps ondersteund | Home Connect |
| Siemens-technologieën (koken) | fryingSensor Pro, Home Connect, powerBoost, quickStart, reStart |
| Nismaat | 812 mm |
| Diepte | 520 mm |
| Hoogte | 51 mm |
| Snoerlengte | 1 m |
| Installatie compartiment breedte | 75 cm |
| Installatie compartiment hoogte | 5,1 cm |
| Type brander/kookzone 1 | Regulier |
| Kookzone 1 vorm | Rechthoekig |
| Type brander/kookzone 2 | Regulier |
| Kookzone 2 vorm | Rechthoekig |
| Type brander/kookzone 3 | Regulier |
| Kookzone 3 vorm | Rechthoekig |
| Type brander/kookzone 4 | Regulier |
| Kookzone 4 vorm | Rechthoekig |
| Frame kleur | Roestvrijstaal |
| AC-ingangsfrequentie | 50-60 Hz |
| Gewicht | 14,7 kg |
| Installatie compartiment diepte (min) | 49 cm |
| Installatie compartiment diepte (max) | 50 cm |
| Gewicht verpakking | 18,4 kg |
| Kookzone 1 grootte (WxD) | 200 x 230 mm |
| Kookzone 2 grootte (WxD) | 200 x 230 mm |
| Kookzone 3 grootte (WxD) | 200 x 230 mm |
| Kookzone 4 grootte (WxD) | 200 x 230 mm |
| Aangesloten lading (gas) | 0 W |
| Energieverbruik | 185 Wh/kg |
| Breedte verpakking | 950 mm |
| Diepte verpakking | 600 mm |
| Hoogte verpakking | 130 mm |
| LED-indicatoren | Ja |
| Klaar alarm | Ja |
| Frame vorm | Direct |
| Dikte werkblad (min) | 1,6 cm |
| Wi-Fi-besturing | Ja |
| Aantal gelijktijdig gebruikte pannen/potten | 4 |
Persoonlijk en klantgericht
Vader en zoon samen begonnen onder de naam WitgoedTrade. Inmiddels is het team uitgebreid met collega’s en zijn onze middelen een stuk uitgebreider. Via onze website’s zijn we vindbaar en in onze showroom kunnen we laten zien wat de mogelijkheden zijn. Middels onze eigen bezorgservice komen de apparaten bij u aan en mocht u nog een vraag hebben dan zit er gedurende kantooruren iemand voor u klaar om alle vragen te beantwoorden.
Wij zijn er voor u
Heb je een een vraag over een product? Wij helpen je graag verder in tot de beste keuze te komen.
Scherpe prijzen
Wij kunnen bijna altijd mee met de scherpste prijs, en als we dit niet kunnen dan denken we mee naar een mooiere of betere oplossing.

