Waarom kiezen voor de Liebherr IRBd 4550 Prime?
-
Inbouw koelkast zonder vriesvak met ca. 224 liter netto inhoud
-
BioFresh-laden met ideale opslagcondities dicht bij 0 °C
-
Intuïtieve Touch & Swipe bediening en optionele smart connectiviteit
-
LED-LightTower voor optimale zichtbaarheid van je producten
-
SoftSystem deur en SoftTelescopic BioFresh-laden voor comfort bij openen en sluiten
-
Energiezuinige werking met een lage geluidsproductie rond 32 dB
Beoordeeld als een 9+
Gratis verzending vanaf € 100,00
Een partner in plaats van een verkoper
Ergens anders goedkoper? Neem contact op!
Beschrijving
De Liebherr IRBd 4550 Prime is een hoogwaardige inbouw koelkast zonder vriesvak met een royale netto inhoud van ca. 224 liter — ideaal voor moderne keukens met een nishoogte van circa 140 cm. Deze koelkast combineert geavanceerde koeltechnologie met precisie-opslag, zodat je producten langer vers blijven en je keuken overzichtelijk georganiseerd blijft. liebherr.com
✅ BioFresh vershoudsystemen voor optimale condities
De koelkast maakt gebruik van BioFresh-laden waar de temperatuur dicht bij 0 °C ligt, wat ideaal is voor het langer bewaren van vlees, vis, zuivel, groenten en fruit. Dankzij de constante luchtvochtigheid blijven producten tot wel drie keer langer vers. liebherr.com
✅ Touch & Swipe bediening en slimme connectiviteit
Het intuïtieve Touch & Swipe-display maakt het eenvoudig om temperaturen en functies te beheren. Met de geïntegreerde SmartDeviceBox kun je (optioneel) je Liebherr koelkast koppelen aan een Wi-Fi netwerk voor toegang tot smart control-functies. liebherr.com
✅ Comfort, verlichting en softclose deur
Dankzij de LED-LightTower is de binnenruimte altijd gelijkmatig verlicht. De SoftSystem-deursluiting zorgt voor zacht en veilig sluiten van de koelkastdeur, terwijl uitgetrokken laden soepel terugschuiven dankzij SoftTelescopic-rails. liebherr.com
Specificaties
| Ingebouwd display | Ja |
|---|---|
| Aantal planken koelkast | 6 |
| Aantal groente lades | 2 |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Draairichting deur verwisselbaar | Ja |
| Koelkastdeurvakken | 6 |
| Eierenrekje | Ja |
| Flessenrek | Ja |
| Plankmateriaal | Glas |
| Ingebouwde functie | Ja |
| Klimaatklasse | SN-T |
| Geluidsemissieklasse | B |
| Geluidsniveau | 33 dB |
| Multi-luchtwegsysteem | Nee |
| Super Cool functie | Ja |
| Automatisch ontdooien (koelkast) | Ja |
| Vers zone compartiment | Ja |
| Deur open alarm | Ja |
| Koelkast binnenverlichting | Ja |
| Soort lamp | LED |
| Jaarlijks energieverbruik | 114,2 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Type stroombron | AC |
| AC-ingangsspanning | 220 – 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 – 60 Hz |
| Installatie compartiment breedte | 57 cm |
| Installatie compartiment diepte | 55 cm |
| Installatie compartiment hoogte | 141,3 cm |
| Gewicht | 52,9 kg |
| Soort bediening | Touch |
| Vakantie functie | Ja |
| Stroomgebruik per dag | 0,312 kWh/24u |
| Stroom | 1,2 A |
| Deur openingshoek | 115° |
| Koelkast temperatuurbereik | 3 – 9 °C |
| Luchtfilter | Ja |
| Verstelbare voeten | Ja |
| Breedte verpakking | 572 mm |
| Diepte verpakking | 622 mm |
| Hoogte verpakking | 1454 mm |
| Gewicht verpakking | 56,9 kg |
| Locatie van display | Binnenin |
| Energie-efficiëntie-index (EEI) | 80 |
| Kinderslot | Ja |
| Blikjesrek | Ja |
| Vers zone compartiment netto capaciteit | 67 l |
| Merk | |
| Nismaat | |
| Energielabel | |
| Type koel- vrieskast | |
| Deursysteem | |
| Geluidsniveau | 32dB |
Persoonlijk en klantgericht
Vader en zoon samen begonnen onder de naam WitgoedTrade. Inmiddels is het team uitgebreid met collega’s en zijn onze middelen een stuk uitgebreider. Via onze website’s zijn we vindbaar en in onze showroom kunnen we laten zien wat de mogelijkheden zijn. Middels onze eigen bezorgservice komen de apparaten bij u aan en mocht u nog een vraag hebben dan zit er gedurende kantooruren iemand voor u klaar om alle vragen te beantwoorden.
Wij zijn er voor u
Heb je een een vraag over een product? Wij helpen je graag verder in tot de beste keuze te komen.
Scherpe prijzen
Wij kunnen bijna altijd mee met de scherpste prijs, en als we dit niet kunnen dan denken we mee naar een mooiere of betere oplossing.











