7kg, B, 45L, 51 kWh, A, 596x850x636mm, 1054mm, 600mm, 220-240V, 10A, 50Hz, 2m, 72dB(A), 0.30W
Beoordeeld als een 9+
Gratis verzending vanaf € 100,00
Een partner in plaats van een verkoper
Ergens anders goedkoper? Neem contact op!
Beschrijving
WEA 035 WCS Active
W1 wasmachine voorlader: Voor 1–7 kg wasgoed met beproefde Miele kwaliteit voor een aantrekkelijke prijs.
Handig en milieuvriendelijk doseren
Voor speciale behandelingen van het wasgoed heeft Miele speciale capsules. Deze bestaan uit 100% gerecycled plastic en worden gebruikt in het wasverzachtercompartiment. Hierdoor wordt je wasmiddel perfect gedoseerd voor een wasbeurt – te veel of te weinig wasmiddel is niet meer mogelijk. Er is keuze uit 6 speciale wasmiddelen, 3 wasverzachters, het impregneermiddel ImpraProtect, de booster voor hardnekkige vervuilingen en CottonRepair.
Precies wanneer het u uitkomt
Met de voorprogrammering kunt u zelf instellen wanneer u het volgende wasprogramma wilt laten starten. Het kan heel veel voordeel opleveren als u nachtstroom gebruikt of als het programma precies klaar moet zijn vlak voordat u bijvoorbeeld thuis komt vanuit uw werk. U kunt de start van een programma tot 24 uur van tevoren programmeren. Op het display kunt u aflezen hoe laat het huidige programma klaar zal zijn.
Vergeten wasgoed flexibel toevoegen
Jeans, een blouse of alleen een sok: dankzij de AddLoad-functie kun je ook na de start van het programma eenvoudig vergeten wasgoed toevoegen, zelfs tot kort voor het einde van het programma. Je kunt textiel toevoegen of eruit halen om alleen te spoelen of centrifugeren. Daardoor wordt het dagelijks leven maximaal flexibel.
Extra sensor voor meer veiligheid
Het Watercontrol-systeem (WCS) controleert met een waterniveausensor de watertoevoer. Als het normale waterniveau niet wordt bereikt, stopt de toevoer. Als er water vrijkomt in het apparaat, wordt de toevoer van water afgesloten en het water wordt in de uitspoeltank gepompt. Een vlotter in de bak kan ook lekkages detecteren.
Waterbescherming is gegarandeerd.[3]
Voor het totale waterbeschermingssysteem garandeert Miele 20 jaar lang bescherming. Mocht er schade zijn als gevolg van een defect aan het waterbeveiligingssysteem, dan bent u daarvoor volledig verzekerd[5]. Miele neemt in de garantievoorwaarden bij het waterbeveiligingssysteem de kosten op van de schade die voortvloeit uit het gebruik van het systeem. Dit vereist een professionele installatie.
Intelligent wassen
Alle Miele-wasmachines beschikken over een intelligente automatische beladingsherkenning. Dit systeem analyseert de werkelijke belading en gebruikt precies zo veel water en energie als voor het optimale wasresultaat nodig is.
Zuinig, slijtvast en stil
De wasmachines van Miele zijn voorzien van bijzonder sterke motoren. De koolborstelloze ProfiEco-motor van Miele is bovendien zeer zuinig, stil en slijtvast. De motor verbruikt weinig energie en is onverslijtbaar. Met de ProfiEco-motor wast u jarenlang zeer energie-efficiënt en comfortabel.
Handig en milieuvriendelijk doseren
Voor speciale behandelingen van het wasgoed heeft Miele speciale capsules. Deze bestaan uit 100% gerecycled plastic en worden gebruikt in het wasverzachtercompartiment. Hierdoor wordt je wasmiddel perfect gedoseerd voor een wasbeurt – te veel of te weinig wasmiddel is niet meer mogelijk. Er is keuze uit 6 speciale wasmiddelen, 3 wasverzachters, het impregneermiddel ImpraProtect, de booster voor hardnekkige vervuilingen en CottonRepair.
Getest om langdurig topprestaties te leveren
Er wordt bij Miele niets aan het toeval overgelaten om kwaliteit en duurzaamheid te kunnen blijven garanderen. Om te voldoen aan de hoogste kwaliteitseisen onderwerpt Miele alle apparaten aan zware duurtests. Pas als de apparaten deze duurproef hebben doorstaan, verdienen ze de naam Miele. Geen andere fabrikant stelt zulke hoge eisen als Miele.
leaflet
manual pdf
EU Product Fiche
Specificaties
| Merk | |
|---|---|
| Type Was- droogmachine | |
| Energielabel | |
| Ingebouwd display | Ja |
| Soort bediening | Draaiknop |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Deur openen | Opening aan zijkant |
| Deurkleur | Chroom |
| Snoerlengte | 2 m |
| Geluidsemissieklasse | A |
| Geluidsniveau bij centrifugeren | 72 dB |
| Uitgestelde start timer | Ja |
| Wasprogramma\'s | Koud, Katoen, Eco, Hand/wol, Jeans/denim, Voorwassen |
| Sopschuimbewaking | Ja |
| Startvertraging | 24 uur |
| Cyclustijd (max) | 199 min |
| Functie voor kleding toevoegen (pauze) | Ja |
| Resterende tijd indicatie | Ja |
| Energieverbruik per 100 cycli | 51 kWu |
| Waterconsumptie per cyclus | 45 l |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik wassen | 0,51 kWu |
| Netbelasting | 2400 W |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Stroom | 10 A |
| Nismaat | 596 mm |
| Diepte | 636 mm |
| Hoogte | 850 mm |
| Gewicht | 80 kg |
| Diepte wanneer de deur open is | 105,4 cm |
| Water Plus | Ja |
| Spoelen Plus functie | Ja |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
Persoonlijk en klantgericht
Vader en zoon samen begonnen onder de naam WitgoedTrade. Inmiddels is het team uitgebreid met collega’s en zijn onze middelen een stuk uitgebreider. Via onze website’s zijn we vindbaar en in onze showroom kunnen we laten zien wat de mogelijkheden zijn. Middels onze eigen bezorgservice komen de apparaten bij u aan en mocht u nog een vraag hebben dan zit er gedurende kantooruren iemand voor u klaar om alle vragen te beantwoorden.
Wij zijn er voor u
Heb je een een vraag over een product? Wij helpen je graag verder in tot de beste keuze te komen.
Scherpe prijzen
Wij kunnen bijna altijd mee met de scherpste prijs, en als we dit niet kunnen dan denken we mee naar een mooiere of betere oplossing.

